Ve chvíli, kdy Maddie (Lawrence) hrozí ztráta rodného domu, narazí na lákavou pracovní nabídku: bohatí úzkostní rodiče hledají někoho, kdo by se „dal dohromady“ s jejich devatenáctiletým synem Percym, než začne studovat na vysoké. Maddie však ke svému překvapení brzy zjistí, že u podivína Percyho není nic jisté. (Falcon)

Jaroslaf

Ze snímku na mne celkem dýchla atmosféra filmu podobného ražení, a tím byla jednoznačně Sexbomba odvedle, rozdíl mezi filmy ale nečiní jen skoro 20 let, ale taky starší a notně opotřebovanější Jennifer Lawrence. Ta se tu snaží svést nedotknutého mladíka, ale těžko říct jestli se jí daří lépe než tehdejší ultrahot Elishe Cuthbert. Upřímně jsem z full frontalu Jennifer byl spíše v rozpacích, a vedl u mě spíš k povzdechu, že je trochu smutné o kolik ženy stárnou rychleji než muži. Čím jsem byl naopak potěšen byla všudypřítomná sranda z dnešní mladé generace a její závislosti na telefonech a potřebě vše dokumentovat, mnohdy bez jakýchkoliv party odvazů a spontánní touhy se obyčejně bavit. Pozitiva snímku jsou celkem originální humor, a mírně originální scény se zapojením zvířat, Negativa snímku jednoznačně jsou, že mnohé scény téměř nefungovaly a v bránici mne i doprovodu zanechávaly takřka minimální odezvu (první "milování, přestřelený konec, přestřelená scéna v restauraci) a hlavnímu hrdinovi jsem jeho outsiderství uplně nevěřil. Komediální timing a koneckonců i hudba některých scén prostě nefunguje natolik, aby ze snímku bylo něco skvělého, ba zapamatovatelného, ale dívat se na to dá, a diváci a divačky trpět rozhodně nebudou. Btw na snímku jsem byl v multiplexu, a pár let se do něj určitě zase nepodívám, 120 kč za malý popcorn a 59 za neperlivou vodu je opravdová síla. Podobné snímky: Sexbomba Odvedle, Zkažená Úča. ()

Flopik

Veľmi v pohode komédia, s výbornou dvojkou v hlavnej úlohe. Nie je tu žiadny "fekálny" humor, nie je to popravde ani až tak vtipné, ale pozerá sa nato naozaj skvelo. Klobúk dolep pred Jennifer, natočila teda dosť odvážne scény ( díky zato). Chémia medzi hlavnou dvojicou je skvelá, a páčil sa mi aj koniec, ktoré nie je úplne ten najočakávanejší. Za mňa isté 4*. ()

Cartmof

Opět jeden z případů, kdy jsme s kamarády volali. Já na instagramu zjistil, že je ve filmu nahá Jennifer Lawrence a banda nadržených kluků, kteří nikdy neviděli nahou ženu okamžitě zapínala kukaj.to. Asi bych trochu kecal, kdybych vám tu řekl jenom tohle, ale ono to z velké části opravdu tak bylo. Ve finále se z toho vyvinula klasická vztahovka, která má svoje klišé a svoje "romantické momenty". Je to taky z velké části komedie, přičemž u pár scén jsem se opravdu zasmál. Určitě to není nějaké veledílo, ale pokud máte volnou hodinu a půl a chcete nějakou tupou romanťárnu, tak vás tohle asi nezklame. ()

Muel

| Columbia Pictures | Perfektne ok film s množstvom vtipných situácií a nahej Jennifer Lawrence, ale nič viac. Na tú hoďku a trištvrte to proste zabaví a vyčaruje úsmev na tvári. Nechce sa mi tu vypisovať, čiže tú su iba krátke autistické poznámky, ktoré k filmu mám. Broderick najviac wtf účes a tu bol ako päsť na oko. Prečo by si s tým autom išiel až do mora, keď máš brzdy? Nie je náhodou hlavná postava prostitútka? Týpek v živote nevidel ženu? Neviem, prečo som to vlastne videl. Páčilo sa mi to! Viac TU. | Hodnotenie: 6/10 | ()

majec4

Nikdy by som nepovedal, že si pozriem komédiu s Jennifer Lawrence v hlavnej úlohe. Nakoniec sa tak stalo a musím sa priznať, že pár krát som sa dobre zasmial. Nebolo to vôbec tupé, aj keď malo to svoje momenty, kedy mi to prišlo trochu trápne. Film bol fakt prijemný, s dobrou atmosférou a s jednou nečakanou bitkou, ktorá poteší nejedno oko. ()

Fifer

The woman is wild/ she-cat tamed by the purr of a Jaguar/ Money's the matter/ if you're in it for love you ain't gonna get too far/ Oh, here she comes /Watch out boy she'll chew you up/Oh, here she comes/She's a man eater. /Watch out boy she'll chew you up/ (Daryl Hall & John Oates) ()

ink flo

Standardní spotřební romkom, kterej drží nad vodou hlavně komediální talent Jennifer Lawrence. Mužský hrdina bohužel dost nesympatickej a jak to začalo vážnět, tak to ztrácelo dech. ()

KosiR_ksr

60% Zpočátku mě zaskočila hloupá zápletka. Snímek si v tomto ohledu na nic nesnaží hrát a je potřeba se na to povznést a užít si jinak nápaditou, nenáročnou a poměrně vtipnou zábava s námětem teenagerovských komedií, ale méně hloupými vtipy a zpracováním. (Což nelze říci o německém Hard Feelings ze stejného roku, který lze najít na Netflixu, zobrazí se při vyhledávání No Hard Feelings a chybně jsem se rozhodl mu dát šanci.) ()

peetrejr

Fakt nič v zlom ale nie je to dokonalé. Celkom príjemný začiatok, ale tak čo už. Film pôsobí (aspoň pre mňa) veľmi odpudivo, takže neviem kde som nabral motiváciu ho pozerať. Aha viem, Jennifer... No, v podstate je to romantická komédia, ale zas môžem protirečiť. Neviem či by sa to mohlo stať v realite, teda pardon, nemohlo. To, že je to životne veľmi nepravdepodobné filmu nepomáha. Čo mu ale pomáha je humor. Pomerne často som sa pristihol ako sa usmievam, ba až smejem na niektorých vtipoch. A podotýkam, že sa stále jedná o nejaký poddruh romantickej komédie! No nie je to bláznivé? Asi nie ale snaha bola... Herecky no, kto som aj aby som súdil však? Herecky to bolo asi také, že som nedostal tyk do oka a ani do inej končatiny na mojom tele, čo by sa dalo považovať za primeraný úspech. Dalo, ale viem že Jennifer má na viac... Film bol moderný, čo rád vidím a nejak špeciálne mi nevadil. Ide o to, že to nie je môj žáner a ani príbehovo to nie je nič moc. Je to až moc predvídateľné. Čo filmu nemôžem zaprieť je, že som si pri ňom celkom príjemne oddýchol a aj som sa pobavil. Keď to nejak sčítam, vychádza mi priemer. Presne taký tento film je - priemerný. ()

BOURQUE

Gene Stupnitsky sa od Good Boys posúva ďalej. Jeho aktuálna komédia No Hard Feelings, podobne ako Good Boys, sa snaží niečím odlišovať od konvenčných komédií. Výsledok opäť nie je zlý, ale o nejakej nadpriemernosti sa hovoriť nedá. Príbeh sa snaží pripomenúť niekoľko vecí, nielen z hľadiska sociálneho a spoločenského hľadiska, ale nejaké výraznejšie vlny za sebou nenechá. Chémia medzi hlavnými postavami ani z ďaleka nie je ideálna, ale v tomto prípade je to cielene takto. Zábavnejších scén a nadpriemerne napísaných dialógov nie je veľa, ale ten malý počet nejako ešte funguje. Jennifer Lawrence je opäť nadpriemerná a v podstate ona je jediná, ktorá (nielen z hereckej stránky) držím film nad vodou. Prekvapila predovšetkým s „otvorenou“ scénou na pláži, ako aj s tým, že pre nej v tomto filme prakticky neexistuje žiadny tabu. P.S.: Jennifer Lawrence s kolieskovými korčuľami je cool! Osobné hodnotenie: 74% (***) ()

B.Wilde

Tohle je přesně ten film, kde by se mi u hodnocení hodila půl hvězda navíc. Ne, že bych nemohla dát čtyři, ale na ty mi to zase až tak super nepřišlo. Jako jo, ten film byl fajn, ale za mě se tam prostě strašně bil ten, řekněme, ostřejší humor a pasáže, kde to mělo nějakou větší hloubku. Rozhodně ale nelituji návštěvy kina, jen nevím, jestli si třeba za půl roku na film ještě vzpomenu... ()

Kopi1

Musím přiznat, že jsem to čekal sympatičtější a vtipnější. Vlastně všechny dobré scény už byly v traileru, takže mě nic nepřekvapilo. Průměrná jednohubka, která moc neoslní, ale ani neurazí. ()

AnanAss

Zdejší pochvalné komentáře vážně nekecaly a po delší době jsem viděl sympatickou komedii, která mi dala vzpomenout na perly typu Ridgemont Hight, Omámené/Zmatené, Svíčky a jim podobné. Prcičkovský námět je zcela přebit pohodovou atmosférou a fílingem devadesátek (i když se odehrává v současné době) o dvou zcela rozdílných lidech, kteří zjistí, že nakonec toho mají společného více, než by si původně mysleli. Dlouho jsem se tak dobře nezasmál, jako třeba při první seznamovací scéně v dodávce, která měla nečekané vyvrcholení. Ale je tady toho rozhodně více. A klobouk dolů před Jennifer Lawrence a její nakládačkou na pláži. Na to by moc hereček odvahu nemělo… nepočítám tedy ty z trošku jiné filmové branže. Svoje mouchy to má, přesto ve mně zůstává pocit příjemně strávených sta minut a hlavně touha vrátit se zpět na střední, brigádničit v psím útulku, jezdit nahý na přední kapotě a mít všechno tak krásně na háku. Počkat, vždyť ono se toho zase tak moc nezměnilo. ■ AnanAss‘s Score: 7/10 ■ ()

Pinegirl

Průměrná , fádní komedie, děj je od začátku předvídatelný, zápletka jakbysmet, ale to by ani až tak nevadilo. Momentů kdy jsem se zasmála bylo za tu hodinu a půl opravdu málo, příběh o tom jak si dát život do kupy a je jedno jestli ti je 20 nebo 30, stačí když máš báječný rodiče, kteří ti koupí „KÁMOŠKU“ a problémy jsou pryč. ** ()

Rockerman

Krásná Jennifer a pár dobrých scén (kokainista Milo, soulož), toť vše. Korektní fórky, které se tváří nekorektně mě prostě nebaví. Ty kecy na večírku, kdy Maddie hledá Percyho byly strašné! Komedie bez humoru nedává smysl. ()