Policista Wes Block vyšetřuje zákeřné vraždy mladých žen. Sám žije podivínsky a v noci vyhledává prostitutky, které neodmítají perverzi. Netuší, že je součástí vrahova dokonalého plánu a důkazy, nalezené na místech činu, čím dál víc směřují proti němu. Smyčka se pomalu, ale jistě utahuje, aby si vybrala svou další oběť... (oficiální text distributora)

Juto

Temná, náladová detektívna dráma s jedným z najodolnejších drsných hrdinov na plátne, ktorý robí to, čo vie najlepšie, a stále dokáže ukázať niečo nové. 6/10 ()

zette

Misty to pusobi jako nejake povedene retro. Pak si ale divak uvedomi, ze je to sice dobovy, ale neskutecne utahany a nudny film, ktery neni schopen vytrhnout ani Eastwood. ()

mortak

Clint jako předchůdce inspektora Rebuse či Harryho Holeho. Block stejně jako Rebus (třeba hned úvod série Knots & Crosses) nějak tak "existuje" v práci, chlastá, sexuje, a kolem něho běhá sériový vrah. Příval sexu a akční finále pak odpovídá ladění "holeovek" od Jo Nesba. Dnes nám tento film přijde jako průměr, ale tehdy byl Eastwood kritiky chválen, že šel do "temné" role. Scénář sice občas dost skřípe, ale na druhou stranu je poučné podívat se na počátky dnes běžně přijímaných "jekyll-hydeovských" poldů. ()

dr.fish

Výborná atmosféra a muzika. Ve filmu je pořád noc, podniky pochybné pověsti, hrdina je třtina ve větru se klátící neboli nevyrovnaný. Ženský tam umírají jak na běžícím pásu a jedině Clint to může vyřešit. Už začíná pochybovat o svém zdravém rozumu, ale jak mu šáhnou na děti, nezná bratra. Klasika osmdesátých let v tom nejlepším slova smyslu. 85% ()

TheRoller

Ono to bolo celé fajn, Clint je cool tak ako vždy a všade, ale tých 30 rokov spôsobilo veľa. To, čo má byť napínavé je dnes viac-menej vtipné. Ale veľké plus je, že film pateticky neskončil vo chvíli kedy som to čakal, ale potiahol to do na svojej úrovni solídneho finále aj za cenu dlhšieho trvania. Najlepší moment: Objavovanie vraha na obrazovke v okamihoch, kedy som to vážne nečakal./ Rozprávanie Clinta o tom, ako odišiel z domu s jedným kufrom. ()

JohnSmith

Tohle byla už fakt slabota. Eastwood sice občas pronese něco drsnýho nebo vtipnýho, ale jinak je to nezajímavý a nudně natočený. ()

zigíš

Hodně temná eastwoodovka a ne pouze tím, že se -téměř- neodehrává ve dne. Pokud jo, jsou to ty méně zajímavé okamžiky, démoni vrahova pomatení žijí v noci a chorobně se přenášejí i na detektiva, co po něm jde, v somnambulní atmosféře neonových uliček New Orleans. O něco osobitější vizuelní kabátek a byla by to pecka. ()

SG-1

"Chtěl bych se mrknout na případy zatčení pro sexuální delikty za poslední dva týdny. To znamená počínaje tím, co si to rozdával s ovcema až po ty, co si na veřejnosti honí péro." -Wes Block- ()

vitekpe

Ja mam Clinta rad, a tohle je zase takovy "Harry", resp. polda patrajici po vrahovi...Dobra osmdesatkova odpocinkova krimoska. ;) ()

Han22

Nudný, nepřekvapivý a pomale se vlekoucí thriler. V příběhu není jediný zvrat, jediná zajímavá scéna a i to finále je o ničem. Hvězdičky jen za Eastwooda a jeho zajímavou roli, jinak průměr. ()

Garch

Temný (většinou doslova) thriller, "drsný Harry" v nočním New Orleans a s rodinnými starostmi navrch. Režisér/scénárista se (po skvělém Útěku z Alcatrazu) tak snažil, že nakonec upekl dort pejska a kočičky. Mnohé scény působí až trapně. Padouchova ruka je jen třešinkou. Měl jsem pocit, že film trvá snad tři hodiny. ()

bolan

Udivuje mě, jak i super herci ze super filmů 60 a 70-tých let, v osmdesátkách klesli na úroveň lehce naivního béčka, kterých bylo v 80-tých letech jak žížal po dešti. ()

SkyCaptain

Výborný temný a syrový film, který mě udržel v napětí po celou dobu, nejlepší je scénka kdy se vrah objeví za dveřmi lednice, to jsem fakt nečekal... ()

Wolvie

Atmosféricky nesmírně hutnáý podívaná,která potěší hlavně lidi se slabostí pro brakovou poetiku 80. let.Tedy i mě. ()

helloween93

Zdlouhává, průměrná kriminálka z prostředí bordelů pro lidi s úchylnými choutkami. Eastwood tu jde po zabijákovi, který škrtí ženy. Zajímavá scéna byla, kdy se Eastwoodova dcera ptá co je to erekce. Závěrečná bitka Clinta a záporáka působí dost komicky, hlavně kus ruky držící Eastwooda. ()

Tamdydam

Prostě šedivý průměr. Z nemastného neslaného děje film k vyšším příčkám nese charisma Clinta Eastwooda, dolů ho táhne ta ( pro osmdesátá léta tipická ) snaha o rozbití co nejvíce filmových tabu jako náhražka čehokoliv jiného, co by zaujalo. Pochopte. Aby byl film co nejvíc cool! ()