Svátek české hudby. To je koncert nejzvučnějších jmen tuzemské populární scény. Několik desítek zpěváků a zpěvaček vzdali hold Karlu Gottovi, hudební legendě, kterého miluje nejen naše republika. Uslyšíte mnoho jeho krásných a slavných písní včetně hitů "Lady Carneval", "Jdi za štěstím", "Trezor", "Co sudičky přály nám" nebo "Srdce nehasnou". A to vše v podání Lucie Bílé, Marka Ztraceného, Moniky Absolonové, Ondřeje Brzobohatého, Michala Davida, Václava Noid Bárty, Charlotty Elly Gottové, Richarda Krajča, Jiřího Suchého, Hany Zagorové a mnoha dalších. Speciálním hostem bude herečka Jiřina Bohdalová a večerem provede moderátor Libor Bouček. (Česká televize)

Cesty timem

Tak podle lucij68ee14 tam nechali to nejlepší? Tak mohlo to být horší. Za poslední měsíc jsem viděl tři takové. Muzikály naruby v Lucerně (odpad) jsem vypnul asi po 15 min., potom koncert k 80 Marty Kubišové a ten byl z toho tak nejlepší za 2* a jednu jsem přidal za to, že tam Marta vystřihla na konci dvě písně v jejím věku. To tu Mistr nemohl. Je to podle mne trochu zbytečné tyto koncerty. Vlastně není... jde o peníze, které to vydělá, že. Největší poctu Karlovi ale děláme, že si pouštíme ze záznamu jeho, originál. ()

jurajpower

Dalo by sa povedať, že super. Výkon interpretov, výber aj radenie skladieb, elita v hľadisku 5*. Dalo sa to počúvať. No pozeranie mohlo spôsobiť epileptický záchvat. Normálne som zo strihu koncertu mal kinetózu. Niektoré zábery sa striedajú rýchlosťou taktu skladby. Párkrát asi s kamerou aj niekto spadol alebo sa podkol. JIMMY-JIB mal v rukách asi niekto v zácviku. Jednoducho menej by bolo viac. ()

Franta852 odpad!

Jenom se ukázalo, že Karel Gott byl jenom jeden a jeho písničky neumí pořádně zazpívat skoro nikdo až na výjimky. V některých případech se jednalo přímo o PRZNĚNÍ PÍSNIČEK, až to za uši tahalo. Takoví rádoby zpěváci jako Dasha a spol....,na to nemají. Myslím, že i účastníci Superstar by to zazpívali lépe. Tak nevím jestli to byla spíš ostuda než pocta mistrovi. ()

GalaktikHero

Pobiede jedna hviezdička za Machálkovú, Csákovú, Zelenkovú, Bílú, Zímu. Zato Korn & his bastards, transvestita Brzobohatý a trapák Mareš..... velebnosti, DU BLEJT!!! Ono už aj Kájov koncert tesne pred rakovinou, už to nebolo ono, ale stále týchto "neumětelov a nýmandov" strčil do vrecka na spoďároch. Noid to poňal ako cestu z krčmy po záverečnej! Prekričíme celé mesto, aj sirény policajných áut, čo pre nás idú. Veľké sklamanie bol aj Bohúš Matúš - už mu tie výšky asi definitívne odišli! Hovorí sa, že blahoslavení chudobní duchom, na tomto koncerte boli blahoslavení s hluchým uchom! Ukázalo sa, že po Kájovi potopa.  PS: Darinka..... urob všetkým radosť, prestaň sa hrať na speváčku! Čo bolo, to bolo, teraz už to nevieš. ()