Přísně utajovaný projekt, na kterém Kazma a jeho tým pracovali přes 4 roky, vstupuje historicky poprvé jako ONEMANSHOW v celovečerním formátu do kin. Unikátní film mění dosud zaběhnutá pravidla kinematografie a jako jediný na světě bere diváky za hranice filmového plátna do opravdové reality. (Bontonfilm)

Mattij

Chápu potřebu pokrýt části produkce filmu product placementem. Ale opravdu musel být tak očividný?Záběr asi na ústní vodu děsil nejvíce, ale teď k filmu, respektive přiznané variaci na české Dannyho parťáky, který troskotá primárně na deus ex machina(cích) a nedomyšlenému závěru s nedohrou v realitě. Šprťouchlata Kazmovi šli dříve dobře a i zde jsou scény, kterými dokáže pobavit, bohužel heist je moc rušen týráním nevinného důchodce, jehož minutový výstup mě zajímal víc než zbytek. Ale palec nahoru za prank na účet nejen známých herců, ale i za to, jakou událost celkově z toho dokázal vybudovat. Člověka pak i mrzí, že to v reálu vlastně nebylo domyšleno do konce. PS. nezapomeňte, že film můžete vidět jenom v kině. Teda do té doby než je na Netflixu. A házet po lidech jednodolarovky? On tu malost lidí ukázal v Českém snu Vít Klusák aspoň rovnou v dané stopáži (a líp). ()

mateas.matt

Nazorna ukazka toho, ze kdyz clovek zpropaguje kokotinu tak moc a vsude na ocich, az to lidi zacnou mit radi. A vlastne by to bylo docela i koukatelne, ale Kazma mi tam nejak.. proste vadi. Kazdopadne filmove zpracovani tragicke a jsem rad, ze jsem na te kokotine v kine nebyl, pocitve jsem si to upiratil i kdyz jsem se na to mohl podivat na nietflixu, ale to by proste nebylo ono. ()

nonick1

Kamil Bartošek dokázal, že to dokáže. Vymyslel a zrealizoval vlastní byznysplán, jak se všemi vyjeb@t a ještě přitom ku®evsky vydělat. Na počátku bylo slovo: mystifikace. S názvem ONEMANSHOW. Uprostřed potom reality-show, tvářící se jako film, ve skutečnosti však marketingová návnada, jejímž úkolem bylo díky skrytým indiciím nalákat (a to i opakovaně) důvěřivé návštěvníky do kin a ulehčit jim o jejich pár drachem. Což se bezezbytku podařilo. Na samotném konci příběhu pak zůstala smutná realita, charakterizovaná filmovou pohádkovou větičkou: „Já vám pak za to něco dám“, se scénou jako vystřiženou z Batmanova Gotham City, kdy Kazma s přezíravým úsměvem Jokera rozhazuje z nebeských výšin bankovky a z vrtulníku sleduje hemžení té lidské holoty pod sebou, která hýkajíc finančním vzrušením, pobíhá po poli sem tam ve snaze urvat si z té nabídky pro sebe co nejvíce. Těžko tento Kazmův „filmový“ počin hodnotit, záleží na tom, jak se na něj člověk dívá: zda ze stránky realizační, a pak je to pět hvězd za bezchybnou produkci a audiovizuál, nebo ze stránky morální – a pak jde o odpad, protože, jak známo, kořenem všeho zla je láska k penězům. Kompromisy za moc nestojí, ani v hodnocení, nu což, dnes udělám výjimku. ()

godycz

kazma rozjizdi svou kazmovinu dal a hloub. neverim nicemu co kazma rika/dela. a dobre mi tak. trochu jsem tam citil guy ritchieho a hlavne jay a silent boba. ()

Cermbo

V celkovém hodnocení “ONEMANSHOW: The Movie” se určitě objevuje spoustu přehnaně nenávistných komentářů, ono v tomhle případě očekávat nějaké vymazlené filmové dílo není úplně na místě. Dostali jsme úplně jiný druh/žánr zábavy, ale je diskutabilní, zda se se takový žánr hodí pro kina. Hodnotit odpadem je přehnaně kruté už jen kvůli povedenému vizuálu, včetně výborných střihů. Je hezké, že o sobě Kazma tvrdí, že točí pro lidi a ne pro filmové kritiky, ovšem za sebe mám dost rozporuplné pocity. Jestli by tato tvorba měla být úspěšnější než skutečné filmové umění, tak chraň nás pán Bůh. Uznávám vývoj Kazmy a že si s jeho týmem plní cíle. Uznávám geniální marketing a pověst, kterou si vytvořil, stejně tak extrémní vlnu reakcí a prodaných lístků. Ale je to zaslouženě a vypovídá to něco o kvalitě? Bohužel spíše naopak. V první řadě snímek jako takový není žádná hitparáda. Že bude 80 % příběhu bude o 2 roky staré záležitosti, tedy zákulisí zakopávání auta je pro mě obrovské zklamání. Spoustu scén je vyloženě trapných a humor tu téměř nefunguje. Osobně mi vadí, že Kazma se čím dál vykresluje jako polobůh a lidi mu to žerou, protože běhají za jeho pokyny a penězi a u toho vypadají jako tupé stádo ovcí. Výsledná pointa příběhu sice není špatná, ale následné vyhlášení honu, který nutí ovečky běhat okolo šutrů a trezoru, přičemž doufají že jim milion jednodolarovek změní životy, to je opravdu ubohost. Jen nevím, jestli je víc trapný to, jak Kazma manipuluje s hloupostí diváků, nebo to že mu na to skáčou a myslí si, že to není už dávno pečlivě promyšlený. Stát tam totiž frontu, běhat po republice luštit šifru, kupovat nespočet lístků kvůli kartičkám, nebo to dokonce na bazaru prodávat? Pro Kazmu super výsledek, ale kam to spějeme? S odstupem času snižuji hodnocení na jednu hvězdu, protože ten koncept nutit na film chodit kvůli té trapné šifře pořád dokola a přitom prachy z celého Česka a Slovenska nikdo nevyhrál, tohle Kazma opravdu už přehnal. ()

Silencia90

Další Kazmovo video, jen delší. Nápad zajímavej, ale nemůžu souhlasit s ničím, co Kazma dělá. Lže, podvádí, obelhává, využívá a ještě si to obhajuje dobrými úmysly. Nevěřím mu. 1,5* ()

dannyyy

Kazmova tvorba mě baví, samotný Kazma už ne, proto jsem se tomuto filmu obloukem vyhnul v době, kdy bylo uváděno v kinosálech. Teď jsem si to pustil na Netflixu a hodnotím jen dle aktuálních pocitů. Jsem spokojen, velmi spokojen, už jen na ty naše české poměry je to velmi kvalitní podívaná. Haterů je tady dost, na jednu stranu je chápu, ale já dal předsudky pryč, a jen si užíval Kazmovou Show. ()

Chundys odpad!

Největší narcis si udělal film a oslavuje sebe sama a rád se na sebe kouká a já si jen tu sračku musel potvrdit, že ano ojebávat je asi libůstka no!!! ()

Warlukyn odpad!

Ego maniak v útoku, nic víc než bezpáteřní chcípák bohužel. Zase tahá jen prachy z lidí bez nějaké myšlenky. Film stál za hovno. Feťáček zklamal. ()

Kopi1

No jak tohle ohodnotit...Pokud bych měl hodnotit čistě jako film, tak to snad selhává ve všem (vážnost, romantika atd), ale to Kazma určitě ví, takže v tom bude něco jiného (určitě po tomhle filmu dostaneme další video, které se bude zas ospravedlňovat). Je to klasicky jenom taková dražší reklama na to, co se blíží. A jestli byl záměr, aby to bylo seriózně špatný a teď do dalšího videa vyhlíží komentáře tady na čsfd, tak asi cool no. Jinak za mě ale zbytečný film, určitě to všechno půjde na dobrou věc, jak už to známe, ale mohlo se to udělat lépe. Asi 3 hlášky dobrý, natáčení fake filmu bylo fajn, ale celkové pocity z filmu slabota. Příště radši jenom to video (třeba se v něm uvidíme). ()

Lyžař

OMS neni beznym filmem. Je treba ho tak tedy brat. Co se tyce klasiky, herci nejsou dokonaly, kamera a ani nic dalsiho neni svetoborneho. Vlastne tak mozna dve hvezdy z peti. Ale pak je tam jeste taky ten druhy uhel pohledu. A to show, myslenka, zabava atd. Proste jsem ani minutku nechtel koukat jinam. A to jenom kvuli tomu stylu zivota, jaky Kazma vede a co nam tady zase serviruje. No, ale tim to nekonci. Jeste dalsi uhly pohledu tady jsou. Pry snaha natahnout zpet pritelkyni. Dyt ja tehle linii neverim ani za pid. No a ty problemy s Fortunou? Od prvni sceny mi bylo jasne spolceni s Jackem, kdyz prisla Fortuna a po letnim uvedeni filmu do kin se zacala probirat medii bitva mezi Kazmou a touhle sazkovkou, rikal jsem si, jestli je to vlastne realne. No a neverim tomu. Verim naopak tomu, ze je to krasne promyslena reklama, product placement. Dokonce tak promysleny tah, ze jejich logo radsi v ramci verohodnosti neni ani mezi logy partneru v zaverecnych titulkach. No..shrnuto-jako film nic moc, jak zazitek s nekolika presahy to funguje. A ze dokazal tolika lidmi naplnit tenhle odvaznej typek kina, no smekam! ()

KiiWi

Viděl jsem to až teď na Netflixu. Kazmovi věci mám rád, hlavně ten přesah. Ale toto bylo jen zmapování toho, co už byloy s rádoby nějakým "hraným" příběhem. Ale předpokládám, že to bude mít ještě nějaké vyústění. Spíše hodnotím tu formu celého filmu, ta je dost slabá, oproti všem jeho věcem. Kdyby to udělal tak jako všechny své ostatní projekty, bylo by to super. Něco nového, nápaditého, s přesahem, překvapením. Ale čekám bombu co přijde. ()

Olík

Největším problémem je samotné jméno Kamil Bartošek aka Kazma Kazmitch. Myslím si, že nejsem jediný, kdo od jeho „přísně utajovaného projektu“ čekal mnohem, ale mnohem víc. Kdyby podobný film natočil dejme tomu….nevím....třeba plácnu Karel Janák, tak si jenom řekneme: „no, dobře“, ale v tomto případě bych se nebál použít slovo zklamání. A přitom co se týče filmařského řemesla, tak to nebylo zase tak špatné, ale. Kazma přirozený jako vlk uprostřed ovčího stáda, ostatní postavy jako z Kameňáku, vtípky jsou na tom stejně, skloubení reality s fikcí taky nefungovalo, jak jsme zvyklí a tak jestli je třeba něco vyzvednout, tak snad jenom marketing, který samotné produkci předcházel. Na druhou stranu, jestli ten celý humbuk měl být za účelem opětovného získání srdce Andrei Kalousové. Natočit celovečerní biják, aby se ke mně vrátila holka….tak to potom klobouček pane Kamil :D ()

mrHoracio

Kazma by už nikdy neměl psát filmové scénáře a už vůbec by neměl hrát. Kdyby vystříhal většinu scén s ním a jeho holkou, a nechal pouze Heist momenty a show, kterou on umí jako málokdo a prakticky nemá v ČR konkurenci, tak by udělal nejlépe. Příběh (možná kousky skutečné akce) ohledně sázkové kanceláře a podvodu s vykopáváním, zakopáváním a cirkusačením kolem auta a poté milionem dolarů v jednodolarovkách stojí za to. O Kazmovu herectví se snad radši ani nebudeme bavit (hodně plytké, amatérské až trapné). A o product placementech na každém metru také škoda slov. Každopádně show to byla epická - a pokud je pravda alespoň 30%, tak super. Nicméně tomu, že v tom bizarním "filmu" na konci opravu hrál Bartoška, Langmajer, Hádek, Sokol, apod. fakt nevěřím - úvaha o AI (Kazmova zkušenost s fejkovým Zemanem) je na místě. Oneman show opravdu dokázala, že je opravdu jen a pouze "oneman" projektem jedině o Kazmovi (a jeho nevyzpytatelnému egu) a měla by se vrátit na internet. ()

Mara97

Postaví cirkus mezi paneláky a diví se, že jim tam chtějí lidi? Odehrají jakousi půlku představení a hned zase odjedou, zanechají po sobě rozrytou půdu, nikoli jen udupanou a nikdo si toho jako nevšimne? Ani těch 100 pejskařů, co se po té ploše denně projde? A ten veškerý doslova cirkus bez jakéhokoli schválení majitele pozemku i města? To jsi to Kamile pěkně všechno promyslel. Příběh v mnoha ohledech silně drhne, cirkusu ani natáčení falešného filmu nemůže snad věřit nikdo, i v dalších věcech vzniká více otázek než odpovědí. Reklama od Fortuny byla nekonvenční, nicméně také to vyvolá chuť sázet, jejich markeťáci ví, co dělají. Ve filmu je smyšlené snad naprosto vše, jen bych Kazmovi a jeho crew věřil třeba to převlečené auto Manner v obchoďáku – toto oni umí a je to taková jejich nevinná lež, která se realizuje poměrně jednoduše. Nad to všechno je ale potřeba se povznést, sice už Kazma nehraje tu první ligu, jako dříve, ale pořád to baví, jen od toho nesmíte nic očekávat. Půl hodiny to bylo celkem solidní zábavy, až na trapné infantilní fórky typu půl melónu, kdy jsem chtěl vstát, odejít z kina a tu černou kartičku hodit do nejbližšího koše. Po tom všem jsem ale rád, že jsem do kina šel, byl to takový jiný druh filmu, vlastně to ani není klasický film; že jsem se zkrátka nenechal odradit komentáři těch, co hodnotili, aniž by film vůbec viděli, nebo Kazmu bytostně nesnáší a přes své předsudky se již nedokáží přenést. Bavil jsem se, jen to už nebylo tak moc kvalitní jako dříve, ale ne, tu jeho hloupou hru další v řadě a la český sen opravdu hrát nebudu. Nicméně to ukazuje, jak moc kvalitní marketingový tah to je – díky šifrám budou skalní fans chodit na film stále znovu a znovu, což v podstatě zaručuje letošní rekordní čísla sledovanosti. Ve schopnosti vytřískat z toho co nejvíce prachů Kazma vždy převyšoval ostatní. Ještě ideálně u toho vybrat nějaké plyšáčky, to se vždy bude hodit, ať se trochu zlepší ta jeho pošramocená pověst, jakmile se zase stane nějaký ten malér ve světě. ()

Razzor_82

"Celý film je jen fikce!" Kamilova celovečerní heistovka ze které smrdí další podfuck. Uschování auta a celé to vymrdání s Fortunou je zajímavé. Jenže samotné zpracování působí dost amatérsky. Příběh je takřka nulový a všechny herecké výkony jsou trapné. Pózer Kazma je viditelně velký matcho. Proto je obklopen jako mozek celé operace  kripl-týmem. Jejich mentalita je jako z pomocné školy a proto nevěřím, že by dokázali něco takového uskutečnit. Fake projekt na film Tajný zákop jediný pobavil. Jinak emoce na bodu nula. Plyšáci pro Ukrajinské nebo vyznání lítosti Kalousové jsou pro mě jen obyčejný apel na city. Prostě, když zabalíte hovno do celofánu a špičkovým marketingem poblázníte lidi, bude jim to chutnat jako čokoláda. Viděl v kině  4/10 ()

Plechpetr

Kazma prodloužil svojí šou na stopáž průměrného filmu. Film jako takový je za mě super. Spoustu z Vás píše, že se děj v covidové části zasekne a už nefunguje. Za mě to jede pořád stejně. Humoru je tu požehnaně a já jsem se královsky bavil. Upřímně doufám, že i tohle má vyšší smysl, než jen šou pro lidi a za účelem prachů. Myslím, že nakonec všechny ty prachy protečou přes nadace na smysluplné léčby. 22 míčů by se mě teda hodilo a jsem zvědavý, kdo, jestli vůbec někdo, je odveze domů... Tak bohužel. ()

Harry_

Kritika snímek nesnáší, tady na CSFD se hodnotí ode zdi, ke zdi, takže místním výsledkem je průměr. Je mi to jedno, každý kdo viděl jeho akce na streamu, věděl, do čeho jde. Je to Kamilův egomaniacký sebeportrét na pozadí lupičské komedie s prvky lovestory, sociálního inženýrství a ne příliš častým, ale také ne originálním, přesahem do reality.  Lidé chodili na Dannyho parťáky, Podfukáře, tak proč ne na Kazmu jak podojí Fortunu? Na české poměry jsou jeho akce bombastické a nikdy nevíte co je prank a co ne. Občas tam přidá nějakou charitu, asi aby si vykoupil svědomí. Proč ne? Řada lidí nedala nikdy nikomu nic. V Česku je kritika založena hlavně na závisti. Šel jsem na delší odlehčený Kazmův stream a dostal jsem ho. Skvělá kamera, uvěřitelní herci, výborně sestřihané a grafickými fintičkami vyšperkované narcistické béčko, kde děj je druhotný, téměř celý smyšlený a k tomu jsou přidány nápovědy na spotřebitelskou soutěž v realitě. Na miliondolaru_cz jeho akce/prank pokračuje a vidíte frontu lidí u trezoru s milionem dolarů i v noci. Komu se tohle povedlo? Není to klasický film, ale o tomhle počinu se bude ještě dlouho mluvit. ()

Kazmovi v kinech dochází šťáva

Kazmovi v kinech dochází šťáva