Reklama

Reklama

Série(6) / Epizody(156)

Obsahy(1)

Sú mladé a krásne. Puberťáčky Sam, Alex a Clever žijú celkom obyčajný život. Chodia do školy, rady nakupujú a zabávajú sa. Avšak všetko sa zmení, keď si ich jedného dňa privolá do tajnej miestnosti neznámy muž a vycvičí z nich špičkové špiónky so špičkovým vybavením. Odteraz je ich hlavnou úlohou chrániť ľudstvo pred zločincami a bojovať proti zlu v tých najťažších situáciách. Ako sa vysporiadajú s touto ťarchou? (Georgei)

(více)

Recenze (98)

Zodd 

všechny recenze uživatele

Jen kdyby to nebylo o tom samém i schématem scénáře. Navíc ty holčiny mají furt obrovskou kliku, takže ten “girl power” rádoby efekt nepřesvědčivý.Humor jakoby Charlieho andílci fajn, teda než se to přejí. A oh boy, jak to mohlo trvat tolik let? I u nás od dob Fox Kids až do Dizzney Channelu (typo schválně)? Navíc nitpick - připomínají Gunsmith Cats svým vzhledem a Powerpuffky svými osobnostmi. A za dekádu se hodnocení vyšplhalo až asi o 9%. Wow. ()

Dragoni 

všechny recenze uživatele

Na pár dílů se dá koukat, ale po delším sledování jsou všechny díly hodně podobné, na čemž se dá poznat, že tvůrci nápadem moc neoplývali a všechny nové historky jsou jen zabalené do nového hávu. Na zabití času asi dobré, ale po delší době omrzí, . . kresba nebyla také nejlepší a zdálo se mi, že je vše nakresleno jen výraznými třemi barvami v podobě latexových obleků hlavních hrdinek. 25 % ()

Reklama

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Špionky tenkrát na Fox Kids kralovaly. Pár dílů jsem viděl, ale vždycky mi to přišlo, jako něco tak hnusně nakreslenýho, jenže jsem byl už zvyklý i na pohádky co dávaly na Cartoon Network, takže jsem si tak nějak zvykl. Stejnak je to ale šedý průměr. Mám takový pocit, že nějaký čas u nás o nich vycházel i nějaký časopis. Tenkrát to byl asi hit. Pro mě to nebyl nikdy hit. (3/10) ()

berg.12 

všechny recenze uživatele

Seriál z francouzské produkce, animovaný ovšem typickým anime stylem. Tři středoškolačky, hlavní zbraň jedné tajné agentury, zachraňují svět před nebezpečnými šílenci a maniaky. Cílová skupina řekl bych 10-12 a spíše ta femininější polovička. Krátké epizody s typicky stále stejnou strukturou a vývojem. S rostoucím počtem epizod roste i nápaditost, ve srovnání se svými kolegy na FOX Kids a Children's Channell spíše nadprůměr. A upřímně, raději kouknu na 5 epizod tohohle seriálu než 5 minut novodobých "Charlieho Andílků". ()

Madsbender 

všechny recenze uživatele

Nebudem zapierať, že ma to kedysi bavilo. To zámerné zhadzovanie poniektorými aj na úkor kedysi zábavných záležitostí (prípad Pokémon), z ktorých všetci časom "vytriezveli", aby mohli prispieť svojim odpadom do kostolnej kasičky mi lezie na nervy. Ale tu to ešte trochu chápem. Svoj názor však preto meniť nebudem. A percentá odo mňa nechcite, fakt :-) ()

Galerie (185)

Zajímavosti (7)

  • Clover znamená v překladu do českého jazyka jetel. (mai)
  • WOOHP je zkratka pro World Organization Of Human Protection, neboli Světová organizace na ochranu lidstva. (mai)
  • Celé jméno Sam je Samantha Claire Simpson, Clover se jmenuje Clover Aisha Ewig a celé jméno Alex je Alexandra Vezques. (mai)

Reklama

Reklama