• Marek1991
  ***

  Jeden z animovaných seriálov, ktorý som často rád pozeral. Šikovné dievčatá, farebne všetko pekné. Dnes sa už na mnoho vecí pozerám z nadhľadom a uznávam, že veľa dielov sa nepodarilo napriek tomu, že pár ich bolo naozaj super. Je to pre mňa taká priemerná rozprávka. Ak sa vaše deti nudia a vy im chcete pustiť rozprávku tohto štýlu alá Cartoon Network, Jetix, či Fox Kids, tak táto by ich mohla zabaviť a dodať im trochu života, na Alex, Clover a Sam, či Britney a ich šéfa Jerryho asi len tak ľahko nezabudnú.(4.1.2012)

 • Šakalík
  ****

  Asi si říkáte, „čtyři hvězdy za TOTO?“ Ale mně se to prostě líbí. Jsem totiž bondofil a ty tři holky mají tak úžasné hračky! Nejlepší jsou ty létající batůžky, já chci taky jeden! A rentgenové brýle a ty přísavné boty a laserovou rtěnku a tu přenosnou čtečku mysli a hodinky s navijákem a neviditelný pudr. Vždyť to je úplně boží! Teď vážně. Jasně, scénářem si autoři hlavu příliš nelámali, ani nemuseli, je to pro děti. Právě proto u toho člověk báječně zrelaxuje a zasměje se, protože to, že to je animované, má tu obrovskou výhodu, že se tvůrci nemusí ohlížet na to, co natočit jde a co už je moc. A tak je to místy tak krásně přehnané... Ne vždy si totiž musí divák lámat hlavu nad jinotaji bystré režisérovy mysli. Někdy je lepší se jen posadit a nechat se bavit.(6.10.2010)

 • Madsbender
  ****

  Nebudem zapierať, že ma to kedysi bavilo. To zámerné zhadzovanie poniektorými aj na úkor kedysi zábavných záležitostí (prípad Pokémon), z ktorých všetci časom "vytriezveli", aby mohli prispieť svojim odpadom do kostolnej kasičky mi lezie na nervy. Ale tu to ešte trochu chápem. Svoj názor však preto meniť nebudem. A percentá odo mňa nechcite, fakt :-)(29.4.2014)

 • Malarkey
  **

  Špionky tenkrát na Fox Kids kralovaly. Pár dílů jsem viděl, ale vždycky mi to přišlo, jako něco tak hnusně nakreslenýho, jenže jsem byl už zvyklý i na pohádky co dávaly na Cartoon Network, takže jsem si tak nějak zvykl. Stejnak je to ale šedý průměr. Mám takový pocit, že nějaký čas u nás o nich vycházel i nějaký časopis. Tenkrát to byl asi hit. Pro mě to nebyl nikdy hit. (3/10)(28.6.2008)

 • Toyotomi
  odpad!

  -VAROVÁNÍ, NÁSLEDUJÍCÍ PŘÍSPĚVEK OBSAHUJE VULGÁRNÍ VÝRAZY- Tento zasraný a zkurvený rádobypořad, který kopíruje anime tak moc, až je mi s toho špatně, se neustále sere mládaži do hlavy, protože tato mládež je tak blbá že sleduje Jetix. Tu zmrdskou stanici, která cizojazičné filmy a seriály umí dokonale zprznit. Mamrdi, kteří tenhle spíčiseriál vymysleli, musí mít mozek v prdeli a v hlavě nasráno, protože není možné, aby tuto píčovinu vymyslel člověk který má všech pět hoven pohromadě. Berry, ty skurvysyne!___Fuj! Tohle jsem potřeboval ze sebe dostat!(1.12.2007)

 • - Celé jméno Sam je Samantha Claire Simpson, Clover se jmenuje Clover Aisha Ewig a celé jméno Alex je Alexandra Vezques. (mai)

 • - Mimozemšťané v seriálu jsou hodně podobní klasickým šedivákům, jenomže na rozdíl od nich mají špičaté uši, menší oči a zelenou barvu kůže. (Jan.Kanak)

 • - Clover znamená v překladu do českého jazyka jetel. (mai)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace