Reklama

Reklama

Série(6) / Epizody(156)

Obsahy(1)

Sú mladé a krásne. Puberťáčky Sam, Alex a Clever žijú celkom obyčajný život. Chodia do školy, rady nakupujú a zabávajú sa. Avšak všetko sa zmení, keď si ich jedného dňa privolá do tajnej miestnosti neznámy muž a vycvičí z nich špičkové špiónky so špičkovým vybavením. Odteraz je ich hlavnou úlohou chrániť ľudstvo pred zločincami a bojovať proti zlu v tých najťažších situáciách. Ako sa vysporiadajú s touto ťarchou? (Georgei)

(více)

Recenze (95)

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Špionky tenkrát na Fox Kids kralovaly. Pár dílů jsem viděl, ale vždycky mi to přišlo, jako něco tak hnusně nakreslenýho, jenže jsem byl už zvyklý i na pohádky co dávaly na Cartoon Network, takže jsem si tak nějak zvykl. Stejnak je to ale šedý průměr. Mám takový pocit, že nějaký čas u nás o nich vycházel i nějaký časopis. Tenkrát to byl asi hit. Pro mě to nebyl nikdy hit. (3/10) ()

Dragoni 

všechny recenze uživatele

Na pár dílů se dá koukat, ale po delším sledování jsou všechny díly hodně podobné, na čemž se dá poznat, že tvůrci nápadem moc neoplývali a všechny nové historky jsou jen zabalené do nového hávu. Na zabití času asi dobré, ale po delší době omrzí, . . kresba nebyla také nejlepší a zdálo se mi, že je vše nakresleno jen výraznými třemi barvami v podobě latexových obleků hlavních hrdinek. 25 % ()

Reklama

berg.12 

všechny recenze uživatele

Seriál z francouzské produkce, animovaný ovšem typickým anime stylem. Tři středoškolačky, hlavní zbraň jedné tajné agentury, zachraňují svět před nebezpečnými šílenci a maniaky. Cílová skupina řekl bych 10-12 a spíše ta femininější polovička. Krátké epizody s typicky stále stejnou strukturou a vývojem. S rostoucím počtem epizod roste i nápaditost, ve srovnání se svými kolegy na FOX Kids a Children's Channell spíše nadprůměr. A upřímně, raději kouknu na 5 epizod tohohle seriálu než 5 minut novodobých "Charlieho Andílků". ()

Madsbender 

všechny recenze uživatele

Nebudem zapierať, že ma to kedysi bavilo. To zámerné zhadzovanie poniektorými aj na úkor kedysi zábavných záležitostí (prípad Pokémon), z ktorých všetci časom "vytriezveli", aby mohli prispieť svojim odpadom do kostolnej kasičky mi lezie na nervy. Ale tu to ešte trochu chápem. Svoj názor však preto meniť nebudem. A percentá odo mňa nechcite, fakt :-) ()

Zodd 

všechny recenze uživatele

Stejná blbost pořád dokola, kde jsou v hlavní roli Charlieho andílci se vzhledem Gunsmith Cats a osobnostmi Powerpuff Girls. A nehejtuju to kvůli bárbínkovství či "girl power", nic z toho tu totiž není. I když k tomu prvnímu to má blíž... no co, Francie vždycky byla kapitola sama o sobě. Proč zrovna TOHLE musel být jediný pořad, který si prošel všemi 3 názvy stanice? P.S. Je to nehezký pohled na moje staré komentáře. Ale vzhledem k tomu, že Špionky měly 49% před nějakou dekádou, vypadá to, že tehdy kolem mé generace opravdu zabraly. I přes to, s jakým humorným zpožděním se k nám dostal merč mimo TV obrazovky. Stejně si myslím, že seriál opravdu není víc invenční než Hanna-Barbera 70. let, kromě toho jak megalomansky se to tváří. Ty dívčiny sem tam přijdou s nějakým quirky akčním řešením, ale po většinu času je i na poměry dětských animáčů čistá deus ex machina na jejich straně, hlavně že někde padají a křičí. Protože anime ksichty, hahahehehihi. Ze začátku s kombinací Fox Kids šíleností to bylo i svým zbůsobem zábavné (jako první jsem viděl díl s tím zmanipulovaným sluncem, lmao - prostě Bond hadr), ale nechápu - jak se mohl tak směšně repetitivní námět (v okruhu FK/Jetix animáků) udržet v televizi tolik let? Jo, asi hračky podle těch femme-bondovských vychytávek z jejich agentury. Protože kdo viděl nějaké anime 90. let nebo i ty Powerpuff Girls, které jsou akčnější, jakkoli psychicky i fyzicky silnější, sympatičtější a roztomilejší i s mnohem nápaditějším humorem, toto opravdu není o čem. ()

Galerie (185)

Zajímavosti (6)

  • Mimozemšťané v seriálu jsou hodně podobní klasickým šedivákům, jenomže na rozdíl od nich mají špičaté uši, menší oči a zelenou barvu kůže. (Jan.Kanak)
  • WOOHP je zkratka pro World Organization Of Human Protection, neboli Světová organizace na ochranu lidstva. (mai)
  • Clover znamená v překladu do českého jazyka jetel. (mai)

Reklama

Reklama