Série(6) / Epizody(156)

Sú mladé a krásne. Puberťáčky Sam, Alex a Clever žijú celkom obyčajný život. Chodia do školy, rady nakupujú a zabávajú sa. Avšak všetko sa zmení, keď si ich jedného dňa privolá do tajnej miestnosti neznámy muž a vycvičí z nich špičkové špiónky so špičkovým vybavením. Odteraz je ich hlavnou úlohou chrániť ľudstvo pred zločincami a bojovať proti zlu v tých najťažších situáciách. Ako sa vysporiadajú s touto ťarchou? (Georgei)

Malarkey

Špionky tenkrát na Fox Kids kralovaly. Pár dílů jsem viděl, ale vždycky mi to přišlo, jako něco tak hnusně nakreslenýho, jenže jsem byl už zvyklý i na pohádky co dávaly na Cartoon Network, takže jsem si tak nějak zvykl. Stejnak je to ale šedý průměr. Mám takový pocit, že nějaký čas u nás o nich vycházel i nějaký časopis. Tenkrát to byl asi hit. Pro mě to nebyl nikdy hit. (3/10) ()

Dragoni

Na pár dílů se dá koukat, ale po delším sledování jsou všechny díly hodně podobné, na čemž se dá poznat, že tvůrci nápadem moc neoplývali a všechny nové historky jsou jen zabalené do nového hávu. Na zabití času asi dobré, ale po delší době omrzí, . . kresba nebyla také nejlepší a zdálo se mi, že je vše nakresleno jen výraznými třemi barvami v podobě latexových obleků hlavních hrdinek. 25 % ()

berg.12

Seriál z francouzské produkce, animovaný ovšem typickým anime stylem. Tři středoškolačky, hlavní zbraň jedné tajné agentury, zachraňují svět před nebezpečnými šílenci a maniaky. Cílová skupina řekl bych 10-12 a spíše ta femininější polovička. Krátké epizody s typicky stále stejnou strukturou a vývojem. S rostoucím počtem epizod roste i nápaditost, ve srovnání se svými kolegy na FOX Kids a Children's Channell spíše nadprůměr. A upřímně, raději kouknu na 5 epizod tohohle seriálu než 5 minut novodobých "Charlieho Andílků". ()

Madsbender

Nebudem zapierať, že ma to kedysi bavilo. To zámerné zhadzovanie poniektorými aj na úkor kedysi zábavných záležitostí (prípad Pokémon), z ktorých všetci časom "vytriezveli", aby mohli prispieť svojim odpadom do kostolnej kasičky mi lezie na nervy. Ale tu to ešte trochu chápem. Svoj názor však preto meniť nebudem. A percentá odo mňa nechcite, fakt :-) ()

Zodd

Stejná blbost pořád dokola, kde jsou v hlavní roli Charlieho andílci se vzhledem Gunsmith Cats a osobnostmi Powerpuff Girls. A nehejtuju to kvůli bárbínkovství či "girl power", nic z toho tu totiž není. I když k tomu prvnímu to má blíž... no co, Francie vždycky byla kapitola sama o sobě. Proč zrovna TOHLE musel být jediný pořad, který si prošel všemi 3 názvy stanice? P.S. Je to nehezký pohled na moje staré komentáře. Ale vzhledem k tomu, že Špionky měly 49% před nějakou dekádou, vypadá to, že tehdy kolem mé generace opravdu zabraly. I přes to, s jakým humorným zpožděním se k nám dostal merč mimo TV obrazovky. Stejně si myslím, že seriál opravdu není víc invenční než Hanna-Barbera 70. let, kromě toho jak megalomansky se to tváří. Ty dívčiny sem tam přijdou s nějakým quirky akčním řešením, ale po většinu času je i na poměry dětských animáčů čistá deus ex machina na jejich straně, hlavně že někde padají a křičí. Protože anime ksichty, hahahehehihi. Ze začátku s kombinací Fox Kids šíleností to bylo i svým zbůsobem zábavné (jako první jsem viděl díl s tím zmanipulovaným sluncem, lmao - prostě Bond hadr), ale nechápu - jak se mohl tak směšně repetitivní námět (v okruhu FK/Jetix animáků) udržet v televizi tolik let? Jo, asi hračky podle těch femme-bondovských vychytávek z jejich agentury. Protože kdo viděl nějaké anime 90. let nebo i ty Powerpuff Girls, které jsou akčnější, jakkoli psychicky i fyzicky silnější, sympatičtější a roztomilejší i s mnohem nápaditějším humorem, toto opravdu není o čem. ()

• Mimozemšťané v seriálu jsou hodně podobní klasickým šedivákům, jenomže na rozdíl od nich mají špičaté uši, menší oči a zelenou barvu kůže. (Jan.Kanak)
  • WOOHP je zkratka pro World Organization Of Human Protection, neboli Světová organizace na ochranu lidstva. (mai)
  • Clover znamená v překladu do českého jazyka jetel. (mai)