Sklouzněte do pitevny a nakoukněte do smrtících záznamů nejlepšího současného mistra hororu - režiséra Johna Carpentera - a vychutnejte si jeho tři morbidní krvavé povídky. Robert Carradine a David Naughton rozpumpují vysokooktanový horor, jakmile se ďábelský masový zabiják vrhá na svou obět - BENZÍNOVÁ PUMPA. Stacy Keach, Deborah Harry a rocková superhvězda Sheena Easton dostávají kapky v tomto nejen vlasy, ale i žaludky zvedajícím příběhu - VLASY. Poslední příběh bere do svých rukou hostující režisér Tobe Hooper a posílá Marka Hamilla a Twiggy, aby se podívali nadpřirozenému krvavému zlu na zoubek - OKO. Takže se pořádně zapněte do svého pytle a rozklepejte se hrůzou spolu s Johnem Carpenterem v tomto šokujícím festivalu hrůzy, po kterém budete chtít více a více. (oficiální text distributora)

Brain-D

8/10...Byly zde 3 povídky, které byly uvedeny samotným Johnem Carpanter jako nekromancerem z márnice, takže si to rozložím pěkně na 4 části (1 márnice + 3 povídky) 0. Márnice - skvělé úvody do příběhů, které byly svižné a vtipné. Rovnou bych dal Carpantera do nočního pořadu před nějakým hororem a řekl by pár slov před začátkem filmů.Rozhodně bych si kvůli tomu zapl TV...10/10. 1.Benzínka - připomenutí Halloweenu (chladnokrevného vraha a výborné atmosféry spojene s hudbou Carpentera)...7/10 2.Vlasy - čekal jsem něco o ovládnutí mozku a těla jak to bylo v Simpsonových, takže mě to trochu zklamalo. Na druhou stranu, to nebylo zas tak špatné...7/10. 3.Oko - zhruba nejdrsnější a nejpsychičtější. Nikdy si nenechte nic implantovat od někoho cizýho do svého těla a když jo nedivejte se na tyhle povídky...8/10. ()

zdenny

Klasický soubor tří krátkých horrorových povídek, které budu jen málokdy hodnotit více než třemi hvězdami. Nejvíce se mi líbil první příběh "Benzinová pumpa". Dost hustá atmosféra v povídce typu sám člověk v noci na osamělém místě. Ano, tato povídka byla tak na čtyři hvězdy. Druhá povídka "Vlasy" už se mi tak moc nelíbila. Nicméně v sobě nese ponaučení, že člověk by si měl vážit toho, co má a nemít zbytečně přemrštěné požadavky na svůj život. Dvě hvězdy. Třetí povídka "Oko" byla tím klasickým, kdy po transplantaci určitého tělesného orgánu (oka) začne člověk vidět, cítit a myslet jako ten, od kterého orgán pochází. Nebyla to špatná povídka. Tři hvězdy. ()

iXtr3m3

Slabšie tri. Čistý priemer. Nebolo to zlé, ale od dobrého to malo tiež dosť ďaleko. Aj ten priemer dávam len kvôli sympatickému obsadeniu, ktoré by som v takom TV béčku nečakal. ()

Corpsegrinder

Ryze osmdesátkový povídkový béčko natočený v 90. letech. Pokud by to stálo jen na jednotlivejch příbězích je to spíš na 3 hvězdy ale za intermezza ve formě výstupů namaskovanýho Carpentera musim přidat ještě jednu jelikož pan rejže zde silně šlape na paty legendárnímu Crypt Keeperovi. A samozřejmě naprosto šílený camea ostatních jako například úchylnej Wes Craven v první povídce :-) ()

woodsman

vau sialena hororova parodia 3 zaujimave pribehy ten 3 potesil hlavne ked tam hral Luke Skywalker ten stary v marnici bol psychopat :D ()

Martin_W

Soubor tří hororových příběhů, z nichž se dá druhý příběh nazvat jako scifi mišmaš, ale ne zrovna jako horor. "Moderátor" celé TV show je naprosto nepotřebný a.. prostě debilní. U prvního příběhu jsem měl docela nahnáno, ikdyž byl bez nějakého hlubšího významu. Druhý, jak jsem již psal se úplně nevyvedl, ale jako prostřední vložka do filmu pasuje. No a třetí.. Ten byl ze všech nejvyvedenější, ať už po stránce scénáře, či po stránce efektů a provedení. Celkově mě však TV film nezaujal. 50% ()

wampire23

Moje hodnotenie je skreslené zrejme časovým odstupom, s ktorým som sa k tomuto snímku dostal. 15 rokov je naozaj dosť, keď sa jedná o hororový video film. Vlastne o koláž hororových poviedok od majstrov napätia Carpentera a Hoopera. Jednotlivé príbehy mi prišli nudné a väčšinu času som nemohol vyjsť z úžasu, že ich vytvorili moji obľúbenci. Najlepší príbeh bol podľa mňa hneď ten prvý o benzínovej stanici. Príbeh o vlasoch mi prišiel komický a keďže vďaka spoileru jedného z milých užívateľov som vedel pointu tretieho dopredu, tak som si ho vôbec neužil a čakal som len na vopred známe rozuzlenie. Celkovo mi prišli samotné poviedky slabšie ako zo série Tales from the Crypt (aj keď Carpenter sa dosť podobá na Crypt keepera:D). Oveľa lepšou voľbou je spoločné dielo Romera a Argenta Dvě ďábelské oči. ()

TaanStari

Na to, že první dvě povídky točil Carpenter, je to hodně velký podprůměr. A naopak, když se podívám, co za sračky dneska točí Hooper, je Oko dost drsné psycho. Dohromady rozporuplné 3*. ()

Hapretor

Nejlepší byl průvodce na patologii. To ostatní mi přišlo spíš nudné. Na zabití času dobré. Ale jinak nic potěšujícího. ()

fr3ak

Takovej typickej Carpenterův sympatickej průměr s vším dobrým i špatným co k tomu patří (jako třeba, že to vypadá jako kdyby film deset let ležel u Johna v trezoru než si na něj vzpoměl). Ani Hooper se nesnažil měnit rukopis. Ale proč ne. ()

HappyDeath

Ah jaká to klasika...Musím uznat že u mě Carpenter zase o centimetr povirostl :-D Je to prostě klasik. Ale sehnat tenhle film mi dalo dost práce a vůůbec toho nelituju. Dámi a pánové...Enjoy! ()

helraiser

Hodně povedený povídkový horor obsahující tři povídky, které rozhodně potěší. Carpenter a Hooper spojili své síly a máme tu opravdu povýdkový nářez který dýchá 80. léty a nejde mu prakticky nic vytknout. Navíc Carpenter v roly uváděče v márnici je opravdu výborný a části s ním jsou tím nejlepším co v tomto povídkovým hororu najdete. ()

G04T

No tak todle bylo velice rozporuplný. Začal bych od nejhoršího a to je druhá povídka - Vlasy. Podle mě sem, do tohodle filmu, ta povídka vůbec nepatří. Nese se sice v jakémsi komediálním duchu s prvky hororu, ale hororově to nefungovalo vůbec a komediálně s odřenejma ušima. Strašně debilní příběh. První povídka je zasazena do dobrýho prostředí, dalo by se z toho vydolovat mnohem víc, kdyby byl Carpenter schopnější. Tu hlavní hrdinku, pardon opici, radši nekomentuju. Jednoduše tato povídka byla po většiny času naprosto bez atmosféry a vcelku předvídatelná. Nejpovedenější a nejlepší je ta třetí. Pravá hororová atmosféra, příběh s nápadem, který je zrežírován a napsán výborně. Tady nejspíš nemám co vytknout. Když to vemu kolem a kolem - první povídka - na dvě hvězdy, druhá tak na jednu, třetí na čtyři až pět, takže dávám tři hvězdy. ()

horor2

Maniak na pumpě super, vlasy trochu ztrácí, ale očičko vše vynahradí jako celý Carpenter v márnici, ale pozor! Musíte vidět pouze nesestřihanou krvavou verzi! :-) ()

Blazkowicz

První povídka jednoznačně nejlepší. Taky jediná aspoň trochu strašidelná. Druhá byla spíš komedie než horor, ale nakonec taky nebyla marná. Třetí už mě nudila. Přišlo mi to jak nějaký příběh z Věřte nevěřte. Prostě nezajímavé. Nakonec když člověk přihlédne k tomu, že je to celé spíš béčko a na nic lepšího si to hraje, tak to bylo docela dobré. 3* ()

Cechyno4

Tak tři a půl. Historky patří jasně do béčkové kategorie. Ovšem je to velká zábava. Historky jsou příjemné a rychle mi utekly. Tudíž jsem se nenudil, právě naopak. První příběh benzínová pumpa byl napínavý a dobře atmosférický. *** Druhý příběh Vlasy nebyl až tak hororový a docela jsem se u něj musel smát. U některých scén a také u většiny dialogů to jinak nešlo. ** Poslední příběh Oko se mi nezdál ze začátku jako nic velkého. Ovšem příběh mě mile překvapil. Ohodnotil bych jej jako nejlepší.**** K tomu luxusní scény a výborné hlášky hlavního uvádějícího z márnice. Za to těch půl bodu. Dobrá béčková podívaná :) ()

djbarrel

Tři popkornové povídky ... Benzínová pumpa byla asi nejslabší, trochu zmatená hlavní hrdinka moc nepomáhala - 40 % , příběh Vlasy byl o poznání lepší i když rozuzlení patří spíš do kategorie Krajních mezí než hororu - 65 % , Oko je asi nejhororovější, nicméně taky to není moc bomba a narozdíl od Vlasů není tak zábavná - 65 % . Celkem 60 % ()

DonBraso

Nejlepší byla u mě povídka s vlasama. Byla prostě ujetá a správně slizká,jen chtěla o pár minut zkrátit.Benzínka byla asi nejvíc hororovější,průměrná,ale s dobrým koncem.Poslední oko bere byla sice asi nejvíc scénáristicky dobrá,ale jaksi nezaujala.John Carpenter jako psychouš v márnici Top.70% ()

Zemřel herec David Warner

Zemřel herec David Warner