Buffy, zabíječka upírů

Buffy, zabíjačka upírov

Horor / Komedie / Akční

USA, 1992, 86 min

• anli

Dalsi z rady skutecne prihlouplych teenegerovskych akcnich komedii,tentokrat s prichuti upirsko-hororovou.Krome toho,ze se v ni objevuje spousta dnes znamych mladych hvezd(tehdy jeste opravdu neznamych),nabizi film jen velmi naivni pribeh o zabijacce upiru,ktery ani nedosahuje prumernosti a to vcetne radoby komedialnich prvku,ktere,alespon pro me,pusobili spise trapne a suse.Faktem je,ze par hercu se snazi-Kristy Swanson,Hillary Swank ci Donald Sutherland a tak jim za to davam zabijecskych 20%.Na zaklade tohohle filmu vznikl serial,ktery samotny film o nekolik trid prevysuje a v urcitych kruzich se stal kultem.(5.12.2010)

Film předchází seriálu, a vlastně vypráví o tom, co bylo, když se Buffy dozvěděla o svém poslání a než se přestěhovala do Sunnydale. Seriál je mnohem lepší. Mě film vcelku bavil, ono to je hlavně komedie. Pohled na budoucí hvězdičky sice potěší, ale tady jsou ještě absolutně nezajímavé. Hillary Swank je nejhorší Buffy, zlatá Sarah! Překvapila mě i účast známých jmen, třeba Donald Sutherland tu má zajímavou roli. Takže film vysvětlil, pobavil, překvapil, zklamal a krásné *** si zaslouží, žádné vaše odpady.(29.12.2011)

• Monisek

WTF bylo mé nejčastější "slovo", které jsem si při tomto filmu říkala. Na seriál jsem nikdy moc nekoukala, ale i těch pár dílů bylo lepších, než tohle :-) Strohé dialogy, které naprosto nic neříkají, hloupé scény a ještě hloupější herecké výkony! Tu jednu hvězdičku dávám za pár dnes již známých jmen. 25%(12.7.2011)

• Prochy38

Tohle byl asi hodně špatný vtip, že? Nevím, proč jsem si myslel, že seriál, který je jedna velká hovadina navazuje na tak nějak kultovní film, který nemusí dosahovat oscarových kvalit, ale bude alespoň o něčem. Tak to jsem se opravdu šeredně zmýlil. Hodnocení zde (24% - 04/2012) je naprosto přesné. Moje * pouze a leda za velesympatickou Ch. Swanson. Tím to hasne. Škoda. Trapné, nepovedené, slabé, urážející. Kravina, která se nedá brát vážně.(1.4.2012)

Je opravdu působivé kolik známých tvářích se v tomhle filmu vyskytlo :) Mé pocity byly smíšené. Jedna strana křičí znechuceností a druhá docela spokojeností. Proto se rozhoduji pro *** hvězdičky :) Film drží na dně vcelku špatný scénář a chabé až paralyzující herecké výkony. Pokud by se tyto dvě důležité věci lehce, no raději více upravily film by dosáhl většího ohlasu jak u fanoušků tak i u silných kritiků :) Za mně *** hvězdičky :)(12.11.2016)

• - Film se natáčel v Los Angeles v Kalifornii. (rafix)