Buffy, zabíječka upírů

Buffy, zabíjačka upírov

Horor / Komedie / Akční

USA, 1992, 86 min

• Deimos

TV/// Obsazení 5/10 Děj 1/10 Hudba 3/10 Efekty 2/10/// +Ben Affleck se tu mihnul jako hráč basketbalu -nechutně zastaralé, bez řádné akce a zajímavé choregrafie, bez napětí, úpíři vypadají jako kašpaři/// Sledování tohoto film se zvrhnulo ve snahu najít co nejvíce známích herců. Jinak je to nuda a otrava sledovat tenhle film, ve kterém je vše špatně. Po tom co člověk uvidí film Blade a další nové kousky se mu chce z tohoto filmu zvracet. Tohle je vážně velká trapárna a strašnej vopruz. Jsem znechucen./// Celkem 24%///(18.1.2008)

Říkejte si o mně, že jsem zvrhlej úchylák, magor bez vkusu, pošahaná troska nebo ubohej vycmrndlík... ale mě se to stejně líbilo. Ano, je to blbý, až to bolí a celej film jakoby točila banda trotlů v předsmrtný křeči, ale v tom je právě ten vtip. Navíc hlášky "Zničil mi sako. Pořádně ho za to zabijte!" - "Utrhnul mi ruku" "To je tvůj problém, ledabylý imbecile" - "Vthrli sem, měli takový dlouhý zuby a ve tvářích divoký výrazy. Myslím, že to byli asi Republikáni" dávají jasně tušit v jakejch intencích se tahle kravinka pohybuje. Neskutečná blbost? Prosím! Ale top 200 nejhorších filmů si Buffy fakt nezaslouží.(5.8.2010)

Film předchází seriálu, a vlastně vypráví o tom, co bylo, když se Buffy dozvěděla o svém poslání a než se přestěhovala do Sunnydale. Seriál je mnohem lepší. Mě film vcelku bavil, ono to je hlavně komedie. Pohled na budoucí hvězdičky sice potěší, ale tady jsou ještě absolutně nezajímavé. Hillary Swank je nejhorší Buffy, zlatá Sarah! Překvapila mě i účast známých jmen, třeba Donald Sutherland tu má zajímavou roli. Takže film vysvětlil, pobavil, překvapil, zklamal a krásné *** si zaslouží, žádné vaše odpady.(29.12.2011)

Je to úplne do pohody zaujímavá teenie komédia s kopou zábavných momentiek preplnená sympatickými hercami, nechápem prečo to má až také malé hodnotenie, veď tie dnešné upírske drahšie dielka sú častokrát neskutočne o ničom a toto je stará klasika, upíry majú krvavé zúbky a musia byť pozvaný a tak. A ten seriál je úplne o ničom.(23.6.2005)

• Roby

Tohle snad ani nejde brát vážně, špatný až otřesný scénář, divná kamera a vůbec ti upíři byla takový divní retardi z kterých nešel ani trošku strach. Největší bolístkou bylo, ale ukrtuně špatně hranné bojové scény snad jen postava Buffy (Kristy Swanson) tam bojovala docela reálně a ze zápalem, ale jinak všichni upíři tam bojovali jako zpomalený film, ale ůplně mě dostal Sutherland když se fakt divně snažil o dramatickou smrt po pravdě jsem se začal smát. 24%(26.6.2011)