Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Starostka Jahnsová se při hledání nového šerifa dostane do sporu s Bernardem. Juliette uzavře dohodu, aby zajistila provoz generátoru. (Apple TV+)

Recenze (27)

Ronkar 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Další kvalitní episoda, ačkoli jde tentokrát spíš o set-up (seznámení s novými charaktery a wordbuilding) pro budoucí dění. Co se týče mystery, nikam dál se prakticky neposuneme. Ale nevadilo mi to. Episoda je totiž napínavá, dobře vystavěná a se silnou tečkou. U scény s generátorem sice krapet pokulhává logika, ale kašlu na to. Natočené je to skvěle a tvůrcům se daří prodat akčnější pasáže dobře. Rebecca Ferguson ve své roli válí. Hrozně se mi líbí soundtrack. Fakt povedený. PS: Kupí se tu nešvar několika nelogičností, které musí tvůrci vysvětlit, jinak to nebude dávat moc smysl. 1.) Proč není v Silu výtah? 2.) Proč nezkusí vyrobit lepší oblek, aby lidé venku vydrželi déle než pár minut? apd. Úvítám i výmluvy typu, že Soudní si prostě hlídá lidi uvnitř, chtějí je mít oddělené a neorganizované atd. Ale nějak to vysvětlit musí. ()

kenkaku 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Sice zdržovací epizoda, ale něco se tam alespoň děje. Dost mě ale hnulo žlučí to “probliknutí”, které je v rozporu s tím co bylo minule… také povinná diverzita (jakmile je někde skupinka, má každý své místo (aby to bylo hezky rozmanitý) a na závěr ta komedie s nekompetentníma machanikama… že jim to už dávno nebouchlo :) ()

Reklama

warrenur 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Velmi dobre vystavana epizoda. Od pomaleho rozjazdu a postavenia sa celom neznamemu, cez 'PREBLIKNUTIE', ktore videlo mnoho oci, a zrejme neostane tajomstvom dlho, az po skvelu napinavu dramu opravy generatora. Toto je jedna z najdolezitejsich veci, ktoru od filmov cakam. Budovanie a potom fungovanie ATMOSFERY. Ta ma totiz vplyv na divakov a ich vtiahnutie do deja. Maloktori tvorcovia to dokazu. Toto je ten pripad. Velmi slusne, kusok od pathviezdia. 85% ()

Lenka.Vilka

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Ok, první dva díly byly propojený celek, ale tohle? To byl úplně jiný level! Kvůli opravě generátoru je třeba ho na chvíli vypnout. Když to bude Jules dovoleno, bude teda dělat toho šerifa. Ale ta důležitější věc je jinde. Čeho se mají lidé bát víc podle toho, kdo jsou? Že se nepodaří generátor potom náhodit a všichni umřou? Nebo se nepodaří generátor potom nahodit a neumře nikdo? Stále skvělé tajemné a bravurně zahrané. Ta setina vteřiny během nahození proudu? Ok! Nejvtipnější na tom je to, že právě tenhle díl by šel klidně napasovat do deseti minut nebo tři minut vyprávění. Tak proč jsem u toho byla napnutá jako kšandy a jinak bych to nechtěla? Bravo  :) ()

Anderton 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Čo tam po tom, napínavé to je, ale aj tak mám dojem, že táto akcia sa dala v podstate úplne vynechať a odbiť jednou vetou. Alebo naopak, mohla byť rozdelená na dve časti a mohlo ísť o finále. Napínavé to síce je, ale keďže ide o tretiu epizódu, tak skrátka aj tak viete, že hlavná postava nezomrie. S týmto ťahom prišli tvorcovia už v prvej epizóde a je jasné, že Rebeccy sa nebudú chcieť zbaviť. ()

Galerie (6)

Zajímavosti (1)

  • Pokud by Julie (Rebecca Ferguson) stříkala vodu na rozžhavený poklop o několika set stupních, tak by se ve skutečnosti popálila o vodu padající na ni zpět. V nádraži by se poté voda uvařila. (Dvorik)

Reklama

Reklama