Dinoo

Lolec tak neviem čo povedať na takýto film ktorý je celý o mužských šlapkách. Asi len toľko , je to nechutný film a miestami až na zvracanie ,ale dokážete si nájisť veľa scén na zasmiatie ,ale je pravda ,že Rob Schneider sa tam vobec nehodí. Hudba nič extra , taká nuda celý film. ()

gabo1

Stačilo trochu menej fekálneho humoru a bolo by to veľmi vtipné. Takto mi tých zopár fakt dobrých gagov nedokázalo napraviť zlý dojem z toho zvyšku. ()

Vytla

Nebýt pár nechutností tak to docela jde... to že to trpí klasickými neduhy takovýchto filmů, jako, že na konci to všechno dobře skončí nějakým poučením a hl. hrdina najde lásku nepočítám mezi zápory.. ()

andy313 odpad!

První díl stačil, dvojka už je opravdu hodně zbytečná, možná jsem se dvakrát zasmála za těch 80minut, ale jinak bezcenný film. ()

jericho001

Sice o trošku horší než jeho předchůdce,ale já se pořád bavil.Scény jako když třeba leze zhulenej Deuce za krásnou holkou do obrazu,převleky T.J atd mě dycky rozesmáli.I když se film nevyhnul menším trapným situacím,tak to zase až taková katastrofa nebyla.Takže nakonec proč ne. ()

mufy001

Jednička byla mnohem lepší, ale u scénky, kde T,J. vypustí zlého ducha jsem se potrhal smíchy. Film má spousty vtipných momentů, ale jako celek, no nevim... 7/10 ()

TruTruStories

Jak mám Roba Schneidera ráda, tohle mu teda nevyšlo. První díl jsem ještě skousla pro nápad, a vtipnou milostnou scénu, ale TOHLE už nemá ani nápad, ani vtip. Třebaže mně máloco pohorší, tenhle vrchol komediálního nevkusu fakt není můj čálek čaje. Jednu hvězdu za scénu s prvním prostitutem. Toť vše. ()

Calabria

Pro mě stejně dobrá jako jednička. Vubec nechápu lidi co dali malé hodnocení. Jestli je nerozesměje tento film tak asi zapoměli jak se smát. Na jedničce jsem v kině nebyl, na dvojce taky, ale jsem si 100% jistej že na 3ku, jestli bude, půjdu. ()

Rathe odpad!

Tenhle díl jsem viděl jako menší a už tehdy jsem si říkal, co to je za ptákovinu. Po tolika letech se nezměnilo vůbec nic... no, možná to považuji za ještě větší ptákovinu. ()