Válečný veterán William Lansing (STEVEN SEAGAL) žije v ústraní na Aljašce a jeho jedinou radostí je dopisování si s osiřelou Polkou Irenou. Když však od ní několik dní nedostane žádné zprávy a ze sirotčince přijde strohý dopis, že Irena mu už nebude psát, rozhodne se vypátrat proč. V Polsku zjistí, že sirotčinec slouží jako zásobárna pro rozsáhlé obchody s bílým masem a Irena zmizela v síti zločineckého gangu. (oficiální text distributora)

alienemo odpad!

Ach bože prečo? Toto je hovadina na entú. Steven skončil už dávno a toto je len ďalší klinec do rakvy. Steven sa asi usiluje aby z nej nevypadol ani nahodou. ()

cyright

Začínám těmto filmům přicházet na chuť. Konečně jsem pochopil, že se jedná o zcela nový, doposud nepochopený umělecký směr "Art-Seagal". V tomto kontextu bych dal 5*. Ale jelikož doba na to ještě není připravená, zůstanu u konzervativní 1*:-) . Některé úžasné pokrokové art-prvky, které vás ve filmu neminou: "Nezlobte se, nemám čas, mám ještě poslat email" / "Podívejte, to je jasný případ kolize signálu s množstvím přenášených dat" (Stevenovy umné prsty se zvlní po klávesnici a ze šmouhy je rázem ostré foto). / polní operace v kuchyni pomocí příboru / tajná chodba z dob krále Stanislava v polském nevěstinci / tajná šifra pomocí kaviáru / boxovací pytel na zámeckém schodišti / sokolí skřek při závěrečném střetnutí mečů. :-D ()

rublik05

Díky za to, že tohle nebyla opravdu Seagalova poslední mise, protože to by byla neuvěřitelná ostuda rozloučit se takovým nudným snímkem. Vážně, film se celou dobu nese ve velmi pomalém tempu, kdy se Seagal snaží najít svou malou polskou kamarádku a potkává přitom spousty nezajímavých postav a nudných herců. Ani hlavní záporák nikterak nezaujme a závěrečný tolik očekávaný souboj s meči je spíš taková třešnička na dortu nutnosti. Film bych zařadil spíše k těm horším a nudnějším "seagalovkám", na kterou se podíváte jednou a bohatě to stačí. Souboje nudné, přestřelky špatné, absolutně nic, co by diváka aspoň trochu zaujmulo. 1/10. ()

Likan7 odpad!

Jak se Seagal nevyspí (neobejme se zatmívačkou) s nějakou holkou, není to ta pravá moderní seagalovka. Tady ještě nebyl tak vypasenej a směšnej, jenže film je jedno velký bláto. Není zábavný, není akční a Matt Schulze je legrační od prvního Rychle a zběsile, tady ta jeho trapnost skáče do závratných výšin. ()

danielwanderer

V poslednej dobe sa strašne rozšírili filmy na DVD z rôznych novín a časopisov. Dnes som tak náhodou doma jeden taký zahliadol ako sa váľa a keď som videl Seagala na obale, no neodolal som :). Nieže by som čakal nejaký super zážitok, ale nejako mi tento ujo prirástol k srdcu :). Dnes opäť raz ako vyslúžilý vojak William Lansing, ktorý si užíva "dôchod" a dopisuje si s malými dievčatami (koho napadla táto úchylná myšlienka netuším :)). Jedného dňa sa ozve minulosť a aj desivá správa, že jeho obľúbené dievča menom Irena mu už nemôže napísať. A tak sa vydáva cez pol planéty zistiť čo sa stalo a medzitým zaklope na dvere citlivej témy obchodu s ľudmi. Zaujímavosť je, že na obale drží M16A2, ktorá sa vo filme paradoxne vôbec neobjaví :). ()

Prubner

Co si Seagal od podobných filmů slibuje, netuším. Nebo už na všechno rezignoval a točí jen proto, aby vydělal na nájem ? Ať tak, či onak, svými posledními filmy se už jen ztapňuje. Už tradičně mizerný scénář nezachránila tentokrát ani režie. Akce je málo, a když už se nějaká objeví, je špatně natočena - závěrečný souboj je v tomto ohledu přímo tragický, a to i na béčkové poměry. Jediný klad je, že všichni ostatní herci v tomto filmu jsou ještě příšernější než Seagal, který tu tak alespoň v něčem vyniká. ()

Jaromír odpad!

Další Bčko od Seagala. Jak vidím jeho kamenný obličej v nízkorozpočtových projektech se špatným scénářem, jako je tento, tak je to komedie sama o sobě. Ani nevím, proč to vlastně kupuji a dívám se na to, vyhozený čas :(, film půjde rovnou do koše, a nebo ho někám někomu zadarmo v knihovně. Přepadení v Pacifiku například nebylo špatné, ale tohle je děs. Navíc s tím přístupem k "špatnému" Polsku mě fakt naštval :(, na EU mi šahat nebude, asi začnu točit o tom, jak se žije jejich vlastním dětem v USA. Tady je levicový ráj (oproti USA rozhodně), a oni si myslí, že jsme barbaři a překupníci dětí. ()

Soubi

No ten finální souboj s meči nebyl špatný :), ale dostalo mě (i když jsem si o to koledoval), že náš milý Steven kamkoli přišel našel indícii směřující ho dál. A začíná se čím dál více podobat Chucku Norrisovi :). Jo a také je vynikající chirurg, co vám nožem vytáhne kulku z plic, milující opatrovník, který neváhá zdolat půl světa a hordy padouchů kvůli dětskému úsměvu a odborníkem přes počítače. PS: Je to jasný případ kolize signálu s množstvím přenášených dat....HEHEHE :) ()

borohub

Podle mě toto je jeden z těch lepších filmů se seagalem, ani chvíli nenudí, je pravda že seagal zase dokáže vyřadit celou armádu vycvičených goril ale prostě to by nebyl seagal. Evropské prostředí film spíše zlepšuje. Takže za 4 ()

johnsnow

Konec ma sklamal. Čakal som epickejšiu bitku. 25.4 2017. A taktiež som si všimol že Pišta, už potrebuje dabléra i počas prechádzky v lesoch. ()

Pierret odpad!

Ehm... tak toho jsem se nenadál. Tohle je další z důvodů proč nezapínat televizi "jen tak, jestli něco dávaj". Seagal je drsný a drsnější, jeho herectví se omezuje na jeden "drsný" výraz, ovšem na konci překvapí takovým úsměvem, že i kdyby byl celý film perlou, tak se tímto stane špatnou investicí do stříbra. Samotný filmový materiál má větší hodnotu než toto... zvlášť "umělecké" scény mě dostaly... ()

smrtubohem

Mně se to docela líbilo, né teda, že bychom se dočkali skvělé zápletky nebo výborných bitek, ale vlastně jsem se vůbec nenudil. Škoda jen, že Steven opět precizně zvládá všechno přes boj, střílení, operace, myšlení a že s ním všichni Poláci mluví anglicky, což nepůsobí moc profesionálně. Seagalův partner(tentokráte mladá policistka) není zdaleka tak strašně trapnej a ubohej, jak tomu v posledních filmech bývá. ()

Stanmi

Stevenovi se evidentně v Polsku líbí, proto se tam v rámci své kariéry vypravil podruhé a... dopadlo to mnohem lépe než poprvé, zatímco v Cizinci bylo hlavní téma poněkud slabé (tajemný balíček, který všichni chtěji), tady je hlavní teze mnohem silnější a to obchod s lidmi, konkrétně s mladými dívkami ze sirotčinců. Právě s jednou z nich Irenou si píše i Steven a když dostane rozlepenou a zase zalepenou obálku s dopisem, kde mu píší, že už si s ním Irena nebude psát, vydává se tedy do Polska, aby zjistil jak se věci mají...toť k příběhu, který slušně plyne a není ani přiliš dlouhý, za 80 minut je hotovo, Steven si střihne pár bitek, jednu pořádnou přestřelku (stylově v nevěstinci) a taky jeden závěrečný šermířský souboj, vě většině soubojů jde pěkně vidět a střhač byl protentokrát celkem při smyslech, herecké výkony jsou standartní pro tento druh filmu, Matt Schulze je správný záporák a Agnieszka Wagner je pěkná ženská, potěší krátká přítomnost Nicka Brimblea, Kamera, hudba a režie nijak nevybočují z průměru, ale na druhou stranu to nijak nekazí, výsledkem je vcelku koukatelný akční film, který ukazuje jednu z bolestí současného světa... ()

moviefan4

Priemerný akčný film so Segalom, ktorého moc nemusim ale film s nim si pozrem. Dejová linia bola fajn a tak isto aj herecké výkoni. 1* za Segala a jeho akčné kúsky. 1* za sympatických hercov a herečky. 1* za dejovú liniu pri ktorej som sa skoro nenudil. ()