Sice jsou oba díly hlavně výrazovými prostředky rozdílné jako den a noc, ale přesto je Kill Bill jedinečným a jednolitým filmovým dílem, které funguje ve všech ohledech. Zkombinovat neowestern se samurajskými meči je natolik výstřední nápad, že mohl dopadnout jenom průšvihem nebo nezapomenutelným zážitkem. Tarantinovi tak ke cti může sloužit to, že se mu povedlo to druhé a jeho počin zraje nečekaně rychlým tempem.(15.8.2006)

Skvělý film, ale rozhodně ne hustý akční nářez, jak Tarantino sliboval. Z Billova umění nevidíme prakticky nic a co mě nejvíc zklamalo, je absence závěrečného souboje. V podstatě není ani ve dvojce skoro žádné kung-fu, na které jsem tolik těšil. Film je to mimořádný, ale jiný než Tarantino sliboval.(29.4.2004)

Vyčítať tomuto filmu sa dá menej ako veľa, ale viacej ako nič. Kamera : nádherná. Bojové scény : prepracované. Strih : nadpriemerný. Hudba : úchvatná . Tak prečo tomu nedať maximálny počet hviezdičiek ? Nutné dodať, žy by som zľahka zvládol 3 hodiny KB vcelku. A asi to niečo naviac, čo dáva súčet minutáže KB1 a KB2 odpočítaného od minutáže 180 minút je to, čo mi vadilo a nepresvedčilo ma k tomu, aby som QT dal maximum aký sa len dá. Neboj, QT, nabudúce to vyjde lepšie ! ) P.S.: oli.G, nieže ma teraz budeš kameňovať ! )(16.1.2005)

Mnohem rozvláčnější, dialogově květnatější, méně akční a trochu chytřejší než jednička. Pokud jsem někdy napsal, že si Tarantnino umí krásně počkat (viz. bitka s Oren-Ishi) a vycítit správný moment, kdy nasypat sůl do rány, zde bych to musel napsat tučně. Pár momentů je skutečně přesně takových, jak jsem si je vždycky přál vidět.(15.4.2004)

Lawrence Benderovi bylo prý líto vystříhnout byť i minutu z materiálu, který Tarantino natočil. A já mu nevěřím ani slovo. Jako zkušený obchodník si určitě dobře spočítal, že film typu Kill Bill na sebe vydělá jen když ho uvede ve dvou částech. Takhle jsme viděli "pouze" dva vysoce nadprůměrné snímky, které by spojením divoké a zábavné jedničky a zvolněné a místama až příliš upovídané dvojky daly vzniknout nejlepšímu filmu Tarantinovy tvorby. Mistr opět dokázal, že má nápadů na rozdávání, i když vizuálně je dvojka chudší než předchozí část. Opět dokázal, že umí napsat dialogy, které je radost poslouchat, nicméně některé z nich jsou zde příliš natahované a některé situace a postavy v nich zbytečné (pasák, Buddův šéf a scéna s ním). A také Quentin opět dokázal, že umí z herců za zenitem jejich kariéry vymáčknout to nejlepší, David Carradine je totiž klasa. Jenže co naplat. Mohli jsme se těšit z geniálního filmového díla, místo toho jsme sledovali dvě zdařilá torza. Díky zásahům producentů, či možná přebujelého Quentinova sebevědomí. Kdoví.(23.5.2004)

• - Spoiler: Zatímco v prvním díle je zabito 95 lidí, v tomto filmu jsou to tři. (Benjamin-L)

• - Spoiler: V závěru filmu, kdy Beatrix (Uma Thurman) použije na Billa (David Carradine) techniku puklého srdce, má Bill na bradě krev. Tu si poté setře, ale část mu na bradě stále zůstane. V dalším záběru, kdy se Bill zvedá a odchází, nemá po krvi ani stopy. (Marrty3)

• - Na konci záverečných titulkov je ešte jedna krátka scéna. (MetalMesiah)