Joey Boca (Kevin Kline) je natolik posedlý životem, že vůbec neví, co se sebou. Přátelé, jídlo, hrátky, sex... všeho si užívá plnými doušky. Je majitelem tacomské pizzerie, má oddanou ženu Rosalii (Tracey Ullmanová), dvě roztomilé děti a nezměrnou chuť do života, která jej nutí vyvádět naprosté šílenosti – například spát s tolika milenkami, že se v nich sám ztrácí. Rosalie si odmítá připustit, že je jí manžel nevěrný. Když už se ale nemůže nadále vyhýbat pravdě, sama je nucena udělat něco šíleného – pokusí se Joeyho s pomocí své jugoslávské matky (Joan Plowrightová), lehce nekonvenčního, duchovně založeného kamaráda a dvojicí naprosto neschopných zabijáků (William Hurt a Keanu Reeves) zavraždit. (HBO GO)

mira.l

Ježkovy voči, jo, bylo tam pár vtipných hlášek, za který je ta jedna hvězdička, ale jinak to byla kravina, kterou nezachránil ani Kevin Kline. ()

Erian

Takový trošku lehce úsměvný, místy však poněkud samoúčelný a protáhlý incident Lawrence Kasdana. Herecké obsazení je vynikající: Tracey Ullman je ve svém hněvu a pomstychtivosti, která je zmítaná láskou a Juliovskou vášní k nevěrnému manželu příkladnou, Kevin Kline zase hraje svého Don Juana v letech jako prostořeký výstředník a italská domácnost je tím pádem jako vyšitá. dvojička nájemných vrahů v podání Keanu Reevese a Williama Hurta je k nezaplacení, jsou to podivíni, pomatenci a darmošlápkové a River Phoenix jako zamilovaný chlapec oduševněle ztracený:) Takový kousek potěší, zároveň však nevybočuje z celé řady na podobné téma zpracovaných bijáků. Od Kasdana bych přece jenom čekala trošku něco víc...echt:) ()

Rodin

Přemýšlel jsem i o 5*, ale nakonec jsem zůstal někde u 85%. Přesto jsem se královsky bavil. Něco tak blbého, ale přitom kouzelného, jako byl William Hurt, jsem dlouho neviděl. A ty vražedné úvahy matky s dcerou a nesmrtelný Kevin Kline - výborné. ()

route60

Černý humor mám rád a tento film je skutečně povedený, Kevin Kline je coby záletný manžel opravdu skvělí, ostatní totéž K.Reeves a J.Hurt jsou jako nájemni vrazy kouzelně neschopní, Lawrence Kazdan mě tímto filmem opravdu potěšil. 100% černá komédie. ()

Pajela

Tento film jsem poprvé viděla strašně dávno v telce s tím, že jsem neměla co dělat a řikala jsem si: "Jééé, to bude nějaká kravina... Ale tak na usnutí dobrý..." No a nakonec se z toho stal jeden z mých hodně oblíbených filmů, které si s chutí pustím víckrát. Btw Harlan a Marlon rulezzzzzzzzz :-DDD ()

Pute

Docela příjemný film, párek feťáků je úžasnej. Bohužel film nedokáže udržet (a vlastně ani nasadit) nějaké slušné "komediální tempo". Chvílema docela nuda, kterou naštěstí sem tam zachraňuje tchýně svýma hláškama. ** za párek feťáků * za tchýni a její super suché hlášky ()

Brenda.Ch

Černá komedie v té nejlepší kvalitě. Film koukatelný pořád dokola a pořád pobaví. Kevin Kline hraje bezvadně, ale ani zbytku herců není co vytknout. Suprovní tchýně. :-D ()

KeanuTheBest

Hooodně černej humor :) ve finále to docelaa ušlo, dalo se na to dívat....Keanu jako feťák s piercingem - vtipný. :)Ale znovu už ne. ()

kolodej1

lehce nadprůměrná komedie, dalo by se říct taškařice, kterou si může člověk užít, když nad dějem nepřemýšlí. Záporem jsou trochu topornější herecké výkony a trochu docházející dech filmu, kladem naopak některé povedené vtípky a scény. Přesto asi nebudu mít potřebu se na film ještě někdy dívat, jednou to stačí ()

Amalberga

Nekoukatelná ptákovina, zasmála jsem se možná tak jednou. Postavy jsou mi nesympatické a rozhodně se s nikým ztotožnit nemůžu. ()

Heywood

Film z doby, kdy se neřešily LGBT+SDKKDP aj. a tak je to o humoru. Jeden záletník, šílená tchýně, dva feťáci a zakomplexovaný mladík milující svou šéfovou. Jak se tak dívám z okna, vídám hnedle tři sousedské domy, kde je to podobně. Některé herecké výkony mě doslova porazily (v tom dobrém), celkově film měl řadu překvapivých momentů, ( musel jsem se smát) a zůstalo to crazy a nespadlo to do patosu. 65%. ()

Olafa

Pobavila jsem se, a to dost! Nezničitelný manžel, vypatlaní "vrahouni"... až to budou dávat zase, ráda se podívám. ()

JB001

Nemohu si pomoci, ale mám pocit, že dříve se točily lepší komedie než dnes. Skvělá oddechovka u které se mi nejvíc líbil její začátek... ()

berapav

Temperamentí komedie plná nejroztodivnějších postaviček. Kevin Klein opět nezklamal. Senzační však byli i jeho tchýně a italská milující mamá a především Reeves a Hurt jako vcelku mírumilovní feťáci-zabijáci. : ) "Nemyslíš, že mu to bude nápadný, když na něj budeme střílet častějc?!" ()

Debreno

Trošku sklamanie. Z filmu som si totižto pamätal iba fantastických Hurta a Reevesa, ktorých výkon stačil na to, aby som filmu dal tri hviezdičky. Inak to malo na komédiu mnoho hluchých miest. ()