Alexander Hesse je zapálený vědec, který v univerzitním centru pro porodnost pracuje na vývoji preparátu příznivě ovlivňujícího těhotenství. Úřad ale testování léku nepovolí a výzkum ukončí. Místo toho se bude financovat projekt dr. Diany Reddinové se zmrazenými vajíčky, která dostane i jejich laboratoř. Přesto se Alex rozhodne, že s kolegou gynekologem Arbogastem budou pokračovat na vlastní pěst, a začne testovat lék sám na sobě. Larry ukradne z Dianina projektu zmrazené vajíčko s označením Junior a oplodní ho Alexovým spermatem. Situace se jim však brzy vymkne z rukou a po čase se u Alexe začnou objevovat příznaky těhotenství. To všechno ještě zkomplikuje všetečná šéfka univerzitního výzkumného programu, Arbogastova těhotná ex-manželka Angela... (TV Nova)

Shitonit

Nakonec jsem čekal, že Ární porodí prdelí Terminátora. To jinak nešlo. Film je to dobrej, na svou dobu fajn, na dnešní dobu sračka. Asi. Ale v hlavní roli neměl být Ární, ale třeba já, páč bych to zvesela taky odehrál, pod tričko bych si nasoukal polštářek, a pobíhal bych filmem sem tam jako debil. No za ty prachy, proč ne. No ne? A nakonec bych v přímém přenosu porodil ježka. Proti srsti. ..Nebo Danny DeVita. A tím by to dostalo šmrnc. ()

Rattlehead

Uznávám, že sestava Arnie - Thompsonová + taťka z Beverly Hills 90210 může působit dost bizarně, ale je to veselohra, tak co? Tak hrozné to není a velký Arnold natočil i slabší snímky, takže za mě pohoda a klídek a tři hvězdičky k tomu. ()

mikhail

Ja som sa pri tomto filme celkom bavil. Najmä ma prekvapil výkon Emmy Thompson, ktorú som v komédii zatiaľ nemal tú česť vidieť. Danny de Vitto podáva štandartný výkon. Arnie je celkom milo neohrabaný, takze dávam 2 a 1/2 *. ()

vlKousek

Bože, bože, bože, za co nás trestáš? Jak se takováhle sračka může někomu zrodit v hlavě, tak to vážně nechápu. Jinak bych si uměl představit těkotného kteréhokoliv herce, ale Schwarzeneggera teda opravdu ne....Fakt obludnost největší....tak stěží 15% za pár snesitelných vtipů. ()

Dawed

Tahle role Arnoldovi vůbec nesluší. Celkově na mě tento film nezanechal žádný kladný dojem. Řekl bych hranice odpadu. ()

Stejšn odpad!

Asi to mělo být vtipné a roztomilé, ale mě to přišlo perverzní a nechutné, stejně jako filmy kde se adorují bukvice. Nejsem prudérní a perverzní, ale asi mi chybí nějaká tolerance a empatie. Za mě odpad. ()

brzozin odpad!

Po té, co jsem viděl v telce těhotného Arnieho, jsem na několik týdnů totálně ztratil chuť na sex. Kdybych na to měl koukat ještě někdy v budoucnu, budu patrně muset přejít na celibát. ()

PajinkaKox odpad!

No fuj! Co je tohle za zhovadilost.. Nechápu, že se Arnie propůjčil k takovému nechutnému nesmyslu. Nejhorší scéna, kde drží mimino s jeho obličejem..z toho jsem málem dostala záchvat. ()

knihovna odpad!

Těhotný Arni je pro mě stejná noční můra, jako Marxová Tominová v erotickým prádle. Nicméně film tuhle hrůzu vyvažuje tím, že vůbec není vtipný. Dokonalá kombinace si proto žádá patřičnou odměnu, ve formě odpadu. ()

PlayEasy

Už jsme dávno zjistili (a byli jsme s tím dopředu smíření), že Reitmanovi komedie obsahují dávku stupidity, ale tohle je moc i na nás, kteří u komedii skousnou leccos! Navíc to nebylo ani moc vtipné, ale spíše Fraška. A jedna dobrá písnička a vtípky DeVita to nemůžou zachránit! Bylo to proti srsti a když zvířata hladíš proti srsti, nemají to rádi. To samé my... 40% ()

peeteno78

Mě ten film vlastně bavil. Arnold dokazuje, že dobře zvládá i komediální role a k tomu všemu skvělá Emma Thompson. Toto je jeden z těch oddechových filmů, na které se rád podívám, když na ně v televizi narazím. ()

Zemřel režisér Ivan Reitman

Zemřel režisér Ivan Reitman