Alexander Hesse je zapálený vědec, který v univerzitním centru pro porodnost pracuje na vývoji preparátu příznivě ovlivňujícího těhotenství. Úřad ale testování léku nepovolí a výzkum ukončí. Místo toho se bude financovat projekt dr. Diany Reddinové se zmrazenými vajíčky, která dostane i jejich laboratoř. Přesto se Alex rozhodne, že s kolegou gynekologem Arbogastem budou pokračovat na vlastní pěst, a začne testovat lék sám na sobě. Larry ukradne z Dianina projektu zmrazené vajíčko s označením Junior a oplodní ho Alexovým spermatem. Situace se jim však brzy vymkne z rukou a po čase se u Alexe začnou objevovat příznaky těhotenství. To všechno ještě zkomplikuje všetečná šéfka univerzitního výzkumného programu, Arbogastova těhotná ex-manželka Angela... (TV Nova)

ProfesorLotr

Zase tak špatné, jako je hodnocení ČSFD to podle mně není, ale pravda je, že Arnold v roli těhotného vědce (to je naprosto běžné, že špičkoví vědci vypadají jako přeborníci světa v kulturistice, v tomto těmi přeborníky jsou) není zrovna nejlepší herecká volba. 50% ()

Sabrewulf

Vždycky jsem se tomu filmu úspěšně vyhýbal, protože už mě odpuzoval ten námět těhotného chlapa, což mi přišlo zvrácené a nechutné. Pak jsem si řekl, je to přece jen Arnold, dám tomu šanci. Nedokoukáno, jen jsem si potvrdil, co jsem od začátku věděl - je to zvrácené a nechutné. Nechápu, jak si kdokoliv z filmařů nad scénářem řekl, že to bude bžunda. Fakt ne. ()

Mrkvič

Já si dovolím jednu hvězdičku přidat. Arnolda mám rád a tady dokáže být zábavný i ukázat emoce. DeVita mám rád a tady mi dá vzpomenout na filmy, které nebyly dementní od první do poslední minuty. A nakonec mám rád i Emmu Thompsonovou, která je tu trochu moc potrhlá, ale pořád i tak roztomilá. ()

Ryuuhei

Skvělá a i dost absurdní komedie s Arniem v hlavní roli. Jsem až zaražen zdejším extrémně nízkým hodnocením. A to jako proč? Rozhodně nechápu a přidávám na hodnocení. ()

Yoshimitsu

Arnolde k čemu jses to upsal.Tohle byl snad pokus o vtip,ne? Radši si vem kulomet a běž ničit zloduchy zaručenej zážitek než koukat, jak si v 8 měsícu těhotenství.Vždyť tohle musí odradit páry od pokusu o početí. Velkej táto Arnií tohle byl rodičovskej průser a to Sci-Fi se ti odehrávalo v břiše. ()

noriaki

Třetí kooperace Arnieho s Ivanenem Reitmanem. Ta první dopadla docela dobře, ta druhá už rozpačitě, ta třetí byla bez debat průser. Je to o to větší tragédie, že zatímco po Dvojčatech a Policajtovi ve školce čekal Arnolda Terminátor 2, po Juniorovi se mohl těšit jen na stěží průměrného Likvidátora. Švarcíkovu kariéru zabila restrukturalizace akčního žánru, jenže zachraňovat ji něčím takovým přece neměl zapotřebí. ()

Antek odpad!

Tohle snad může vzniknout jenom v Hollywoodu. Škoda Emmy Thompson, kterou jsem považoval za chytrou herečku pečlivě si vybírající scénáře. Tenhle film by měli zakázat. ()

sahe

Já nevim zda říct, že je to komedie... zasmát jsem se ledatak zasmála jen párkrát a jen nad tím, jak je to blbí... ()

Danny F.

Né, to nemůže být pravda. Arnie a těhotný? Zlý sen, nebo už tak hluboce klesl? No párkrát jsem se skutečně zasmál, ale příště už žádné úchylárny. 40% ()

Pump

Pro mě naprosto jedinečný a úžasný film, mám na něj krásné vzpomínky a tenkrát po uvedení do kin jsem se skvěle bavil. Nejsem asi náročný divák a je mi to jedno.... ()

lykan9

Velice se divím, že film má tak hrozné hodnocení. Junior sice nepatří mezi nejlepší Arnieho filmy, ale rozhodně se jedná o vydařenou komedii, ve které exceluje vynikající herec Danny DeVito. Junior je humorný a zábavný film a já se rozhodně se současnými 37 procenty neztotožňuji. ()

nevermore

Od odpadu to zachránilo jen to, že jsem se párkrát zasmál jak debilní a absurdní tenhle film je :D To je neuvěřitelný. Těhotnej Arnold, babyArnold, Arnold převlečený za ženskou a rodící Arnold. Děs. ()

mirec88

Nerozumiem, čo sa vám na tom filme nepáči. Je to jednoducho vtipná oddychovka a tak by sa to malo brať. Mne sa ten film páči aj teraz, tak ako keď som bol dieťa. ()

Zemřel režisér Ivan Reitman

Zemřel režisér Ivan Reitman