Nick Wild pracuje jako bodyguard v Las Vegas. Zároveň ví jak být profesionální zabiják a má tak trochu problém s gamblerstvím. Když mu kamaráda zmlátí sadistický gauner, Nick zasáhne a zjistí, že onen násilník je synem mocného mafiánského bosse. Nick se tak ocitne v podsvětí a na stopě mu je jak policie, tak i mafie samotná. Na Nicka tedy čeká sázka nejvyšší, hra o život začíná. (Filmbox)

Bozvav

Upřímně jsem docela zklamaná. Čekala jsem klasickou akční Stathamovku a místo toho jsem dostala ztrápenou bědu s hlavním hrdinou, který se sice snaží co mu scénář dovoluje, což znamená poskrovnu. pár dobrých záběru, sem tam hláška. Jako celek sotva 50%. ()

Hapretor

Jako fanoušek Stathama jsem dost zklamán. Dá přes hubu několika blbům, vysloví pár hlášek, vyhraje půl milionu, pak ho projede a pak má pár minutovou scénku patosu, který je dost rušivý. Statham není špatný herec, naopak, tady se ale málo snažil a v akci je jak ryba ve vodě, ale tady to byla nuda, přehnané a neoslovující, film nemá náboj, šťávu ani nápad. Kurýr 1 zůstává jeho nejlepším filmem. Už by to chtělo ale nějakou pořádnou pecku. Kvalitní akční thriller. Ne tyhle odvary nebo expendables !!! ()

HDeer

Nedotiahnutý klenot, s nášľapom na vynikajúcu žánrovú klasiku. Zatiaľ čo sa Jason Statham v prevleku za Nicka Wilda (nenechajte sa oblafnúť, je to starý dobrý Statham) túla kútami legendárneho mesta hazardu, napĺňa vás vzácny pocit spokojnosti, keď vidíte ako plynule a jednoducho bežia všetky predkladané udalosti. Tu však príde moment, kedy Nick prijme osudový telefonát od svojej dávnej priateľky Holly, no a príbeh sa ani nestihne pozbierať - už vidíme ďalší prototyp nevyliečeného gamblera, na ktorého už však zanedlho nie je nikto zvedavý (aj keď oceňujem sprievod Raya Charlesa). Rovnako zbytočne pôsobia vedľajší herci, ktorí sú síce dobrí a majú pre príbeh potenciál, avšak pre nedostatok priestoru navádzajú dojem, akoby sa pri nich jednalo o úplne nový film. Táto nefunkčnosť napokon zatieni aj takmer dokonalú choreografiu (slow-motion si ale miestami mohli odpustiť), ktorá aj s dôrazom na používanie "všetkého, čo je po ruke" a so znamenitým hudobným sprievodom, bola niečím, načo v najbližšej dobe určite tak skoro nezabudnem. Kiežby len scenárista s režisérom vedeli lepšie narábať s časom. ()

brumbrum

Davam 1* namiesto odpadu hadam len za to, ze sme pred tym - tiez na odporucanie.. - skusali nevypnut "Nevyrizeny ucet"; to bolo este srackovejsie nez totok, takze 1* si to zasluzi. Tiez velice duchaplny pocin. Pri velice coolovej muzicke smutne posedava stary nasraty fucker, ktory ked nie je prave ozraty a nemina prachy za ruletu, tak dakoho napockanie zakole vidlickou alebo zastreli mincou hodenou z ruky alebo pouzije popolnik ako lietajuci tanier so smrtiacim ucinkom. Kdeze ninja a kungfu! Kedysi sa reziseri srali s detailami ako bojove umenia, choreografia, pokus o davku reality. A to sa mi zdal v puberte vtedy-aktualny Dudikoff trocha prehnany, ked zubami chytil sip a vrhol ho do ninjov nazad tak rezko, az ich rad-radom napichol jak na spis. Dnes staci naladit fetacky song pre spravny feeling, dat hrozne nasratemu zamyslenemu plesakovi do ruky popolnik a je to, moze pozabijat cely gang. A ja ze John Wick bola haluz - to malo aspon daku choreografiu a pouzival zbrane, takze clovek ciastocne mohol verit, ze dakoho zakilloval, no ale tuna staci lyzicka od nanuku jak pitevny nastroj. Nazdravie. Ale dopozerali sme, som furt cakal, co sa z toho vykluje. Ale mrtvi len pribudali a tipek bol furt len rovnako zamyslene nasraty a potom uz boli titulky. Nebyt Stalonovho skvostu spred hodiny, davam tomu odpad, ale to bolo hadam o cosi horsie, fetak Sly sa predsa len nezaprel a toto predcil. Takze 1*. ()

BOURQUE

Herci a hlavní hrdina (J. Statham) na slušnej úrovni. Scenár a pomalá dynamika však nechali svoje stopy. Osobné hodnotenie: 68% (**) ()

KNTRFKT

Zachraňování ulítlých štětek je vlastnost, která byla nám mužům zakódována do našich molekul DNA před mnoha miliony let, a tak kdykoli nějaký Homo Erectus uzřel svého dowňáckého bratra Habilise, jak strká nějaké skvostné Neandrtálkyni neobroušený kus dřeva(který jistě nesplňoval normy EU) do míst, kde si on normálně ohříval večeři a ještě ji při tom nutí říkat: "MUvuh ke-h-eh", ačkoli ona to tak rozhodně necítí, naskočila mu na čele žíla velikosti velrybářského lana, popadl první keramickou sošku, co našel a s elegancí sobě vlastní se s tím prasákem vypořádal. Jinak to nemá ani Nick Wild, který je schopen vám pomocí cigaretového nedopalku způsobit frakturu lebky, a tak se znovu a znovu dostává do situací natolik prekérních, že by se z toho normálnímu člověku zachtělo všechny ty zmetky sejmout polívkovou lžící. Ačkoli je Heat naprosto průměrný a z řady ničím nevybočuje, pro nás primitivy je to vcelku líbezný filmový zážitek. Škoda jen, že Džejsn nedostal prostoru pro lámání žeber víc. Celkem mu to totiž jde a ty slow-moušny byly boží! ()

figliar

Tak toto bola trefa úplne, ale fakt že úplne mimo. Jason Stathem síce má svoju klasickú úlohu, ale ostatní herci, najmä Milo Ventimiglia a celý scenár bol príšerný. Ako keby ho celý vygenerovala beta verzia umelej inteligencie. A o konci ani radšej nehovorím. Po Meg 2 je to podľa mňa Jasonov najhorší film. A keďže som nedávno videl jeho príšerného Beekeepera, tak to už je čo povedať. ()

bararich8

Další klasická Stathamovka, která na jednu stranu vyniká kvalitní akcí, která je zajímavá, místy drsná, místy humorná, ale problém je, že v celém filmu jsou tyto scény pouze 3 a přiznejme si, že právě o to nám jde a zbytek byl vždycky jen takový výplach, ač se teď tvůrci celkem snažili. Výsledkem je čistý průměr, fanoušci budou jistě spokojeni, 3*. ()

Darckol

Prečo 2*? Lebo v akčných scénach som si to náramne užíval, ale zvyšok filmu sa neskutočne ťahaaal, dialógy i monológy boli utrpením (hlavná pointa by za iných okolností mohla vyznieť v oveľa lepšom svetle). Chcel by som raz vidieť Stathama v čisto akčnom filme (typu Shoot Em Up), kde by mohol sólovo predviesť to, v čom je najlepší - myslím, že každý si túto vlastnosť vie domyslieť :) Veľmi biednych 4,0/10 ()

Torgal

Statham je späť, hrá opäť to isté čo sto krát predtým, akurát tentokrát v dejovom vákuu. Len sa potĺka po obraze, občas niekoho efektne zmláti, len tak mimochodom zachráni dáku štetku, ktorá potom zmizne z deja a na konci hrá blackjack v kasíne len aby nakoniec skončil tam, kde aj začínal. Je to presne tak nudné a nezaujímavé ako to znie, čiže žiadny dôvod na spokojnosť. 4/10 ()

moviechecker

Film na jedno pozretie. Začiatok dobrý, koniec dobrý, ale to hratie blackjacku medzitým je úplne zbytočne a nestathamovské. Pár zaujímavých a vtipných fráz. Druhykrát by som mu však tri hviezdy nedal. ()

Parm1

Statham is Back. Jednostránková povídka plná drsných barových rvaček. Není to o tom někoho zastřelit, ale sejmout ho vším, co je zrovna po ruce. V tom je Nick Wild opravdu zručný a všechno, do čeho se zaplete, se změní v drsnou bitkařinu. Jen víc takových filmů. ()

s1r1us

Jasone, chlape, do ceho ses to zas namocil? Po 35minutach nesnesitelna nuda. Az najdu silu dokoukat, ohodnotim. Statham je muj oblibenec, ale tohle? : ( ()

Statham předává kurýrskou štafetu

Statham předává kurýrskou štafetu