Greenwich Mean Time, silné drama odehrávající se v současném Londýně, je nabité těmi nejlepšími vycházejícími hvězdami britské hudební scény. Snímek vypráví příběh čtveřice mladých přátel, kteří jsou nuceni čelit svým emocím, když jeden z nich zůstane následkem strašlivé nehody ochrnutý. Čerství absolventi Charlie, Sam, Bean a Rix jsou plní nadějí a velkých ambicí - Charlie se chystá prorazit jako fotograf, zatímco Sam, Bean a Rix mají plné ruce práce se svou kapelou, jíž se snaží proslavit. Neváhají k tomu využít kontakty Samovy rodiny v nahrávacím průmyslu. Charlieho sny jsou však zmařeny po nebezpečné nehodě na motorce. Zatímco Charlie leží nehybně v nemocnici a snaží se vyrovnat se svou situací, tragédie vrazí klín mezi Sama, Beana a Rixe, kteří se snaží vyrovnat se svými pocity a obavami, jež v nich nehoda vyvolala. (Cinemax)

sup

Nijak výjimečný byť ne špatně natočený příběh zarámovaný dokonalou hudbou (kterou se mi ale nikdy nepodařilo sehnat). ()

hackstolle

Byl jsem na tomhle filmu, kdyz jsem chodil na stredni. A to je podle me ten pravy cas, kdy ten film videt. Teda ne ze byste si ho jinak nevychutnali. **** ()

elishia

Jeden z mych nejoblibenejsich pocinu britskych nezavislych devadesatek. Skvela dynamicka kamera. Emocne nabity film, ktery podrthuje naprosto vynikajici soundrack. Neznami herci zahrali na vybornou. Rozmanita parta pratel na zivot a na smrt, propracovane charaktery postav a skvele dialogy a reference: I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time, like tears...in...rain. Time to die... ()

boulala

Pro mě asi nejlepší snímek o strastích lidských životů a doklad toho, že to co dnes považujeme za samozřejmost, se velmi rychle může změnit, aniž bychom to ještě někdy mohli vrátit. Tento film jsem viděl poprvé již cca před deseti lety a dnes si ho znovu připomněl. Neztratil vůbec nic ze svých kvalit. Bohužel do top 10 se mi těsně nevešel, protože neukazuje na širší sociální problém a ani není opravdovou klasikou svého žánru. Jinak ale film, který stojí za to vidět. ()

nudlis

Tenhle film jsem viděl už asi 10x a rád se k němu zase vrátím, až na to budu mít náladu. Skvělá muzika, neokoukaní herci, příběh, podle mně prostě perfektně vyvážená záležitost. ()

fandorin

Uzasna hudba (soundtrack fakt neni!), schematicky pribeh, presto dobra kamera. Ale ta hudba, ta tomu dodala tu spravnou atmosferu. Patri k filmum, na ktery se casem zase rad podivam. ()

losganjos

Na tento kousek se rozhodně nedívejte, pokud jste v depresi, či máte špatnou náladu. Život je svině a v tomto snímku je to svině pořádná. Váhal jsem mezi 3-4*. Čtvrtou dávám za občasný jungle a poslední song. 80% ()