Zmiňují to i ostatní uživatelé- tahle krimi má výbornou atmosféru. Může za to i charisma a hlas představitele hlavní role pana Sandhause. O tomto herci jsem snad nikdy nikoho neslyšel mluvit, nikdy jsem o něm nic nečetl, zdá se být neviditelným a přitom je nepřehlédnutelný. Past na kachnu má bohužel zmatečné finále, ještě deset minut před koncem bych ji hodnotil lépe.(21.7.2019)

Tenhle film asi musel vidět Frank de Wulf a inspiroval se tu hlavní melodií :-) Linea alba - Space travel Jinak jedna z řady českejch detektivek, pro který mam taky slabost. Bohužel film si neudrží kvalitu z první poloviny a ke konci se to začne nějak podivně zamotávat a já se v tom chvílema poněkud ztrácel. První polovina za 4 hvězdy, druhá polovina slabý 3. 65%(8.5.2011)

Detektivka ze zajímavého prostředí falešných hráčů. Karel Kovář mnoho filmů nenatočil, asi si nebyl jist v kramflecích. Jinak je film místy dosti roztahaný a zachraňují jej herci. Závěr je správně dynamický a na film se stojí podívat hlavně díky valchařskému prostředí v tehdejším socialistickém Československu. 50%.(21.10.2007)

• Big Bear

Velký pitaval z velkého města. Další ze socialistických detektivek u nichž sice můžete obdivovat některé herecké výkony, ale jen kroutit hlavou nad celkově hnusným prostředím a divit se jak jsme v tom mohli žít. Zachmuřené město, jeden dům s opršelou fasádou jako druhý... Stodváci, volhy, robury... Sem tam nějaká ta hnusná olezlá reklama na obchodě. Lidi v podivnejch hadrech s podivnými účesy. Smrad z cigár a všudypřítomné popelníky... Hnus. Ještě že je to už pryč... * *(26.2.2012)

Souhlasim s komentari, ze tato kriminalka ma vynikajici atmosferu. At uz Prahy samotne v dobe normalizace ci pohled do zakulisi taxikaru, zelinaru a hospodskych. Zajimave herecke obsazeni, kde bych predevsim vyzdvihl vykon Miroslava Machacka. Film mel velky potencial, postupem casu mu bohuzel upadalo tempo a to se projevilo na mem hodnoceni, i tak jde ale o dost solidni krimi film.(8.5.2011)

• - Dům hostince Smíchovské restaurace, kde kriminalisté odhalí karbanické kasino, stojí na rohu Slivenecké ulice a ulice V Bokách 1. Jen zděný transformátor v současnosti už chybí. (Ganglion)