Reklamní odborník Marcus Graham je svobodný mládenec. Graham není nikdy bez ženy po svém boku. Na scénu přichází Jacqueline, jeho nová šéfová, a Marcus se rázem ocitá na místě, kde poprvé v životě sklízí ovoce vlastního chování! (Viacom)

Ravi

Vulgární snímek plný zbytečných keců a zvláštních charakterů. Je to hlavně neúměrně dlouhé. Zdržet se trochu vulgárností a okázalostí, mohlo to fungovat jako dobrá zábava. 40% = 2/5 ()

herr_carter

Vím,že z hlediska filmové hodnoty je to slušná zhovadilost, ale mě ti negři prostě už kdysi přirostli k srdci a fakt se u tohohle filmu královsky bavím................moje hodnocení = 7,5 z 10. ()

darwin

Velmi příjemná, dnes už klasická komedie s fešným Eddie Murphym a velkým množstvím krásných žen. Potěší také jako vždy perlivý Martin Lawrence a mladičký, tehdy ještě neznámý Chris Rock. ()

Maark

I když se nejedná o žádný filmový zázrak, tak pár scén je tam vážně vtipných. Rodiče na večeři a hodině sexu v koupelně - otec a jeho houbičky na košili, na pásku i na podšívce! :-D Při odchodu - nějak nám ten králik stárne maminko, utrhneme ještě kus a uděláme náušnice.. :-D ()

Hopper

Typická černošská komédia s romantickým podtónom, kde sú snáď všetky "čierne" komediálne "hviezdy" dneška. Ojedinele trochu lepší vtip, inak Murphyovský priemer. ()

Petr.Kocfeld

Jako Murphy už měl lepší filmy,ale tento také není špatný...Dávám 50 procent za Murphyho a za příběh,ale příjde mi,že tento snímek je trochu slabší a není úplně dobře režijně natočený.Kvůli tomu oněch 50 procent ode mě a 3 hvězdy. ()

Hanes88

Tak byl bych rád, kdybych mohl říct normální klasická romantická komedie. Ale nemůžu. Zklamání. Nic tady nevyvyšovalo, spíše naopak. ()

mira007

Něco jako firemní romantický film s Eddiem Murphym? Hodně slabé nezábavné, ale tohle dílko je zajímavé obsazením ženských rolí - jedna z prvních rolí Halle Berry a Robin Givens manželka Michaela Tysona, který ji obviňoval, že mu s tchýní rozfofrovala stamiliony a ještě zfingovala údajný potrat a ona jeho obviňovala z domácího násilí ( takže pravda je bůhvíjaká ). Takže když chci vidět jak vypadá zlatokopka tak si vzpomenu na tenhle film, jinou přidanou hodnotu to nemá. ()

bolan

Bumerang je pomalý, ale jistý přechod Murphyho vtipných rolí do pozice hloupoučkého parodování sebe sama. ()

Hepy13

Film plný krasných černošek, kde všem těm kočkám se snaží pod sukni dostat Eddie Murphy. Film jako takový neni špatný, akorát je tu tisíckrát ohrané téma (lamač ženských srdcí, který se později zamiluje). Eddie Murphy z toho umí udělat poměrně koukatelnou záležitost. ()

djfun

Cesta do Ameriky, Záměna, Policajt v B.H. - dávno tomu... Škoda, že se dá takhle promarnit komediální talent! Dávám jednu hvězdu, a ani tu bohužel ne za Eddieho, ale za Grace Jones (Strangé) a její "pižmo":) ()

Amplifier

Slabota, na filmy s Eddim Murphym jsem se díval a dívám moc rád, ale tohle jsem viděl jednou a úplně mě to stačilo. Snad když uslyším slovo Bumerang nevybaví se mě tahle stupidní blbost s pár nechutnými vtípky které nebyli vůbec vtipné, ale raději zakroucený klacek na který bych se díval mnohem raději. ()