Stydlivý polda

Hanblivý policajt

Komedie / Krimi / Romantický

USA, 2000, 101 min

• Cival

Lehce porrůměrný snímek s několika originálními a svěžími momenty. Bohuže nudná Sandra Bullock tlačí tenhle film hodně dolů. Ustřelený koule nahoru.(23.1.2003)

• venison

Opravdu nic moc film.. Některé scénky povedené, hlavní idea sebeironického pohledu na svět taky dobrá, ale nějak to celé nešlo dohromady :-( Zatím nejslabší film s Liamem Neesonem, který jsem viděla a to zde dokonce hrál i hlavní roli.. Sandra Bullock to byla jaksi navíc.. Doporučuji ani nepouštět..(12.7.2014)

• Hopkins

Liam patří do mé topky herců ale tento film ať už se v něm člověk snaží najít aspoň něco na tři hvězdičky nenajde a zároveň nepochopí jak se mohl nechat dotlačit do něčeho takového a to nemluvím že v tomto díle hraje i další herec který sice do mého TOPU nepatří ale patří do širšího výběru herců, které uznávám a o Sandře nemluvím. Jednou a dost. Nezáživné , nudné ... a především výkony nulové ... nemám co více dodat(28.9.2013)

Tenhle film ja tak trochu nevyváženej, jednou je to zábavný a má to skvělý vtipný scény a za chvilku nuda a nepovedený vtipy, Herci jsou naštěstí dobrý, dokonce i Liam Neeson, kterýho jsem v mnoha komediích neviděl nebyl špatnej. Kdyby se na tom trochu víc zapracovalo, byla by z toho hodně dobrá komedie.(14.1.2006)

Navzdory sympatickým výkonům Olivera Platta a Liama Neesona je to velmi průměrný film se zbytečně košatým dějem, kde se vlastně nic neděje. Proto se nestihne rozvinout ani jedno z možných rozuzlení, které by diváka bavilo a vtáhlo do děje. Navíc ten nedomyšlený a krkolomný konec vyzní jakoby do ztracena. Příliš odpočinková komedie, u které si stihnete přečíst všechny novinky na internetu a vlastně vám to ani nepřijde. 40%(14.3.2019)