Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Roberta Glass, znuděná žena v domácnosti, žije konzumním a stereotypním životem s manželem Garym, který v přihlouplých televizních reklamách prodává vany a bazény. Dychtivě sleduje v novinách sérii inzerátů, kterými si domlouvá schůzky záhadná dvojice Jim a Susan. Ve svých snech se sama stává Susan a nakonec se rozhodne vydat na jednu jejich schůzku. Skutečně se jí podaří dvojici vypátrat a když sleduje Susan odcházející ze schůzky, sleduje ji. Když dívka v second handu vymění svou koženou bundu za kozačky, Roberta si její bundu koupí. Tím se však nečekaně zaplete do nečekaného dobrodružství. Když totiž najde v kapse klíč, rozhodne se s dívkou sejít prostřednictvím inzerátu.
Na schůzku se však vydá nejen ona, ale také blonďatý zabiják Nolan Wayne, který ji napadne v domnění, že je Susan. Žena při potyčce narazí hlavou do sloupu a ztratí vědomí.V poslední chvíli jí přispěchá na pomoc promítač Dez, kterého Jim požádal, aby Susan chránil. Zatímco pravá Susan je na policejní stanici, protože nezaplatila za taxík, Roberta, která po ráně do hlavy ztratila paměť, společně s Dezem zjistí, že klíček z bundy je od skříňky v úschovně, kam si Susan dává své věci. Najdou kufr s oblečením a také náušnice, kvůli kterým po Susan pátrá zabiják Wayne.
Jsou to nesmírně cenné náušnice královny Nefertiti, které Wayne ukradl, a které Susan sebrala jeho komplici, jednomu ze svých milenců. Zatímco Roberta se dále zaplétá do výstředního života na pokraji zákona, začíná po ní pátrat nejen její manžel Gary se svou sestrou Leslie, ale také skutečná Susan, která pochopila pravdu. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (17)

Hal_Moore 

všechny recenze uživatele

Nudný začátek, který trval neskutečně dlouho.. představování a úvod do děje trval minimálně půl filmu. Pak se však nic nemění, nuda pokračuje a končí až po závěrečných titulcích, kdy jakákoli následná aktivita je téměř jistě zábavnější. Madonna hrát neumí, tady to však moc nevadilo, neb jen tančila, ležela, nebo chodila z jednoho rohu obrazovky do druhého v průhledné podprsence. Zato Rosanna Arquette je nádherná a vyzařuje z ní jakés takés charisma. Zápletka je zamotaná a evidentně se v ní sám scénárista místy ztrácel, což na výsledném dojmu moc nepřidá. Pár opravdu vtipných scén a jedno Rosannino odhalení se celkovému hodnocení moc nepomůže. Již nikdy více.. ()

Radyo 

všechny recenze uživatele

Tak tento snímek Madonně ani Rosanně Arquette na popularitě určitě moc nepřidal, spíše naopak. Je to podprůměrná podívaná s pár světlejšími okamžiky a podruhé v životě to už vidět nemusím. ()

Reklama

Lasombra 

všechny recenze uživatele

Na filmeček jsem byla zvědavá se spojení s životopisem Madonny. Žádné velké herecké výkony, či propracovanost děje jsem nečekala, o to mě více snímek potěšil. Madonna-(leč hraje spíše sama sebe ve své době), velice nadchla. A zápletka koneckonců taky docela ušla, opravdu tři hvězdičky si zaslouží plus jedna malá pro Madonnu:) ()

VenDulin85 

všechny recenze uživatele

Rok vzniku dobrý, ale ta Madonna... málem jsem to kvůli ní nedokoukala, radši ať se drží na pódiu. Příběh jako takový mi přišel zajímavější, než pak bylo jeho provedení, ale laní očka Rosanny Arquette, upínající se na jejího zachránce Aidana Quinna, to vyrovnaly do průměru a nebudu tudíž Desperately Seeking Susan pokládat za zcela ztracený čas. ()

Tosim 

všechny recenze uživatele

Madonna hledá dobrý film. Zn. zoufale. Zatím i zn. marně. Skoro. Moment...vždyť je to už skoro dvacet let...??? :-) ()

Galerie (51)

Zajímavosti (7)

  • Snímek je doprovázen Madonniným hitem Into The Groove. Ten se do filmu dostal víceméně náhodou - Madonna během natáčení přehrávala jeho demoverzi, jež se režisérce velice líbila. (hippyman)

Reklama

Reklama