Hledám Susan. Zn.: Zoufale

Hľadám Susan. Zn.: Zúfalo

Komedie / Romantický / Drama

USA, 1985, 104 min

• Hal_Moore

Nudný začátek, který trval neskutečně dlouho.. představování a úvod do děje trval minimálně půl filmu. Pak se však nic nemění, nuda pokračuje a končí až po závěrečných titulcích, kdy jakákoli následná aktivita je téměř jistě zábavnější. Madonna hrát neumí, tady to však moc nevadilo, neb jen tančila, ležela, nebo chodila z jednoho rohu obrazovky do druhého v průhledné podprsence. Zato Rosanna Arquette je nádherná a vyzařuje z ní jakés takés charisma. Zápletka je zamotaná a evidentně se v ní sám scénárista místy ztrácel, což na výsledném dojmu moc nepřidá. Pár opravdu vtipných scén a jedno Rosannino odhalení se celkovému hodnocení moc nepomůže. Již nikdy více..(1.11.2008)

Rok vzniku dobrý, ale ta Madonna... málem jsem to kvůli ní nedokoukala, radši ať se drží na pódiu. Příběh jako takový mi přišel zajímavější, než pak bylo jeho provedení, ale laní očka Rosanny Arquette, upínající se na jejího zachránce Aidana Quinna, to vyrovnaly do průměru a nebudu tudíž Desperately Seeking Susan pokládat za zcela ztracený čas.(17.9.2016)

• Radyo

Tak tento snímek Madonně ani Rosanně Arquette na popularitě určitě moc nepřidal, spíše naopak. Je to podprůměrná podívaná s pár světlejšími okamžiky a podruhé v životě to už vidět nemusím.(25.11.2004)

• Tosim

Madonna hledá dobrý film. Zn. zoufale. Zatím i zn. marně. Skoro. Moment...vždyť je to už skoro dvacet let...??? :-)(20.6.2003)

Na filmeček jsem byla zvědavá se spojení s životopisem Madonny. Žádné velké herecké výkony, či propracovanost děje jsem nečekala, o to mě více snímek potěšil. Madonna-(leč hraje spíše sama sebe ve své době), velice nadchla. A zápletka koneckonců taky docela ušla, opravdu tři hvězdičky si zaslouží plus jedna malá pro Madonnu:)(3.1.2011)

• - Klip k Into the Groove (1985) doplnily logicky záběry z filmu. (NinadeL)

• - Snímek je doprovázen Madonniným hitem Into The Groove. Ten se do filmu dostal víceméně náhodou - Madonna během natáčení přehrávala jeho demoverzi, jež se režisérce velice líbila. (hippyman)

• - Na film dělal konkurz i Bruce Willis, nebyl však vybrán. Protože měl volno, zašel ten den na konkurz k seriálu Měsíční svit (od r. 1985). (Terva)