Komentáře uživatelů k filmu (6)

 • Marthos
  **

  Lidová veselohra s velkou dávkou lidového humoru, doplněná o poněkud mdlou milostnou zápletku. Pro komerční účely byla do filmu obsazena Lída Baarová, tehdy ještě začínající herečka průměrných kvalit. Za zmínku stojí snad jen role Jiřiny Šejbalové a vkusné dobové šlágry z pera Emana Fialy.(1.12.2008)

 • kinderman
  ***

  Ještě před titul si tento film vytkl charakteristiku „výborná komedie“, ve skutečnosti jde ale spíše o reflexi zuřící hospodářské krize (řeči půjčovatele loděk o sebevraždách utopením) a předvádění se E.Fialy, který si to pro sebe celé napsal.(23.7.2011)

 • alonsanfan
  ***

  Mladinká emancipovaná lékařka v podání 18 leté Lídy Baarovési otevře praxi v domě majitele Pohřebního ústavu Theodora Pištěka a je hned trnem v oku jeho kumpánům, kteří si na pronajatý byt mysleli. Zpočátku se jí snaží všemožně ztrpčit život a vyhnat ji pryč. Když ale poznají její laskavost a dobrotu, i to, že má problémy a je zadlužená, snaží se jí všemožně pomoci. Film je prokládán spoustou zajímavých téměř dokumentárních záběrů na pražskou Malou Stranu.___Ve druhé linii filmu zakřiknutý, nesmělý sirotek Eman Fiala, vychovávaný partou “malostranských mušketýrů”, složí pro potěchu doktorky melodii, kterou mu trochu omylem ukradne muzikant z divadla a představí ji jako svůj šlágr. V netradiční roli zpěvačky s hvězdnými manýry se představí Jiřina Šejbalová. Skutečný autor je však nakonec odhalen a končí v náručí mladé doktorky.(20.8.2011)

 • Pitryx
  odpad!

  Těch několik málo komediálních okamžiků popravuje naprosto stupidní scénář, který v závěru spadne na úplné dno. Posledních deset minut totiž sledujeme jakýsi pofiderní program někde v kavárně, s jekotem a hopsáním. Ale i celkově bych to tipl spíše na drama. Ono je to jedno, v jakémkoli žánru to nestálo za nic.(27.8.2017)

 • IvonaK
  **

  Výborná veselohra? Uff, tak to se tento film dost chvástá. Nudný film který by nezaujal ani lékaře. Pod výbornou veselohrou si představuji Pokušení paní Antonie nebo Děvče za výkladem což tento film má do takové úrovně hodně daleko.(1.3.2019)

 • MirecRKK
  **

  tento film nebol zrovna moj salok kavy a bol taky zvlasny, niekedy prilis pomaly vyvoj deja niekedy prilis rychly, pekny konec Lida vo vedlajsej ulohe velmi dobry vykon, filmy kde hrala hlavnu ulohu v tom roku snad lepsi vykon len v Lelíčkovi, Rovenského a jeho herecký prejav mimiku a podobne nemusim ale v tomto filme mi nevadil, celkom pekny film ale 3* by boli prilis vela, 2 zase malo ale 2,5* sa bohuzial dat neda(7.2.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace