Na severozápadě USA je město, omývané oceánem, obklopená modravými horami - Seattle. A v tomhle velkém městě je dům plný malých bytů, jako stvořených pro svobodné lidi. Sledujeme tři mladé muže a tři mladé ženy - jejich vzájemné vztahy jsou různé: bydlí ve stejném domě, takže někdo někoho zná dobře, jiného od vidění, dalšího skoro vůbec ne, a někdo je do někoho možná zamilovaný až po uši. Stejně tak různá jsou i jejich povolání - od inženýra - urbanisty přes ortodoxního rockera, ekologickou zachránkyni světa až po číšnici v kavárně. Ale ať každý z nich dělá cokoli, jakkoli se snaží vyniknout v práci nebo skvěle zahrát v rockovém klubu, odjet spasit Aljašku, uvařit dobrou kávu nebo si jen tak zatancovat, v jejich věku je prostě za vším láska... Jeden ji hledá, druhý jen čeká, třetí si vybírá tu pravou, další ji "zatím" odmítá... a jedna z dívek chce dokonce té své lásce pomoci operativním zvětšením ňader! Naštěstí to příroda zařídila podle svého, takže se ti praví po všech nadějích, zklamáních, bolestech a nejistotách nakonec najdou - vždyť to jsou vlastně sousedé! (oficiální text distributora)

BlackHoleSun

Slušný film proložený skvělými grungovými fláky. Miluju grunge. Obvzlášť mě potěšila rolička Chrise Cornella, který coby kudrnatá máňa v černém uznale pokyvuje hlavou na Cliffovo rozpadající se auto :D ()

ziizalka

Film je důkazem toho, že sehnat toho správného partnera je stále stejné těžké. At už se píše rok 1992 nebo 2013. Začátek byl trochu pomalý, až jsem chvíli uvažovala, jestli má smysl tenhle film dokoukat. Ale nakonec jsem ráda, že jsem vydržela. Pohodový film o normálních starostech normálních lidí. Kyra Sedgwick byla místy trochu toporná, ale na Campbella Scotta se dívalo dobře. ()

Saturday...

Skvělí herci, skvělá hudba,skvělé kostýmy a především reálná romantická komedie ze života! Pro mě velké překvapení a vřele doporučuju :) ()

Lazy87

Neužil jsem si ten film, jak jsem očekával, ale to nebude tím filmem. Prostě je to film o lásce a jejím hledání. ()

Namefar

V devadesátých letech mě tenhle film minul. Zpětně jsem za to rád, je to film o mně o nás co jsme vyrůstali v této době. Je to taková nostalgie, vzpomínky a časy které se už nevrátí. ()

Sejkorka

TOP ZNOVU ko-*++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++uhzj PONECHÁVÁM TADY TY ZNAKY NAVÍC = PŘEŠLA MI KOČKA PO KLÁVESNICI :) TOP znova Skvělý film, škoda, že pouze slovenský dabing (i když rozhodně ne špatný). Spousta humoru a hlavně hudby!! Seattle, grunge, počátek devadesátých let. Soundgarden, Pearl Jam, Alice in Chains .... (jejich zpěváci mají role i ve filmu, nejen písničky) Škoda, že odmítla Nirvana, mohli jsme mít komplet špičku tohoto žánru z té doby. Herci dobří, příběh taky. Těším se na soundtrack ! PS : Zapomněl jsem na dalšího ze Seattlu - Jimmy Hendrix (rocker v podání Matta Dillona cosi brnká na kytaru u jeho hrobu). Podruhé - našel jsem kopii s českým dabingem a už to jde do TOP ! Fakt super film. 31.10. 2022 potřetí a pořád paráda. ()