poster

Procházka v oblacích

 • USA

  Walk in the Clouds, A

 • Mexiko

  Un paseo por las nubes

 • Slovensko

  Prechádzka v oblakoch

Drama / Romantický

USA / Mexiko, 1995, 98 min

 • lekr
  ****

  Pro mě opravdu příjemné filmové překvapení. Keanu Reeves je herec, který dokáže zahrát všechno a v tomhle filmu jasně dokázal, že jeho herecké ego bez problémů zvládne i takovouhle charakterní roli, i když tvrdí chlapíci v akčních filmech mu jdou podle mě nejlépe. Jinak tuctový romantický příběh se díky dobře napsánému scénáři a skvělému Reevesovi mění v nadprůměrnou záležtost, která díky dobře zvoleným exteriérům a kouzelné hudbě navodí velice příjemnou atmosféru.(12.12.2009)

 • kersten
  ****

  Celkom príjemný film. Príbeh bol síce úplne jednoduchý, ale veľmi ma opantala kultúra a celkové prostredie jednej mexickej rodiny, víno a horúce letné noci, charizmatický Keanu Reeves, Anthony Quinn. Jednoduchý film, s jednoduchou zápletkou a predvídatelným koncom, ale predsa má dačo do seba a mne sa veľmi páááčil(18.4.2011)

 • Erinien
  **

  Na tenhle film nemá cenu koukat pokud nezbožňujete Keanu Reevese (já ho teda žeru a to i přes to, že mu ty romantické filmy tak úplně nejdou a dost často mu je nevěřím). Tento film si také muže pustit jako kulisu k nějaké práci ale rozhodně tím, že se na něj nepodíváte o nic nepříjdete. Existují jiné romantické filmy o vínu, které mě vzaly víc. A pozn.: vůbec nechápu jakto že mexikánci hrají české dechovky.(6.5.2012)

 • Jeanne
  ***

  Je to jako otevřít červenou knihovnu z 20. let minulého století. Ten nejjednodušší příběh se ani nesnaží předstírat něco víc. Co však stojí za ty 3 hvězdičky jsou exteriéry z nádherných vinic, zobrazení celého období sklizně a tradičních slavností, jenž se s vinobraním pojí! K tomuhle filmu, kde děj ustupuje stranou je nezbytné připravit si skleničku něčeho hodně kvalitního! ;)(1.12.2003)

 • BOURQUE
  ****

  Raz večer som sa spoločne s otcom dívali do novín, že čo budú dať večer v televízii. A otec najedno: „Výborne! Prechádzka v oblakoch. Ten film som už videl veľmi dávno. Nesmierne sa mi páči. Na to by sme sa mohli podívať!“ „Dobre, prečo nie? Som zvedavý“- povedal som. Po zhruba štvrť hodiny som pochopil, že v podstate sa jedná o romantický film. Nie preto, veď ja mám rád romantické filmy, ale môj otec a romantický film? Povedal som, aj keď to nebude dobrý film, podívam sa na to až dokonca. A keď film sa skončil, skoro som plakal. Veď to bol geniálny film s geniálnymi hercami (Keanu, krásna Aitana a humorný pán Quinn). Hudba absolútne super. Otec, klobúk dolu! Máš dobrý vkus :) ! Osobné hodnotenie: 85% (****)(9.1.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace