Miss Mona je počestná provozovatelka Slepičárny, vyhlášeného veřejného domu v Texasu. Mona tu dohlíží na nejvyšší kvalitu služeb svých děvčat a dny plynou v radostné idyle, když tu proti jejímu podniku začne brojit konzervativní televizní hlasatel Melvin P. Thorpe. Miss Mona má však po svém boku svého milence, šerifa Eda Earla, který je odhodlaný za záchranu slepičárny bojovat. Snímek je adaptací stejnojmenného muzikálu. Divák se může těšit na řadu lechtivých tanečních vystoupení a krásný hlas Dolly Parton. (KlonyIlony)

Ondrish

Velmi velmi príjemna atmosféra sálala z tohto "kinky" muzikálu v hlavnej úlohe s Dolly Parton. Klasická Amerika 80-tych rokov, ktorá nás tak okúzlovala keď sme žili za železnou oponou. A keď Dolly v závere spustila "I will always love you", ktorú všetci poznáme od Whitney Houston, tak mi padla sánka.... Tento film je raritka, ale oplatí sa vidieť. ()

ještěžiju

Další z pěkných muzikálů, co si ČT suší v archivu, vysíláno někdy kolem 1998-99 a pak už nic :-( .. přitom dabing je paráda .. vypravěč a zástupce šerifa v dabingovém podání Stanislava Fišera popisující onu lechtivou situaci s bordýlkem v Texasu .. no co víc si přát. :-) Místo toho a neberte to zle, dají každý rok My Fair Lady, kterou známe až do zblbnutí a tady tato veselá taškařice už zůstane zřejmě pod zámkem, či co. :-( ()

corpsy

Zaslúžený hit. Aj keď takzvaných ´´moralistov´´, ktorí majú na konte rozhodne horšie hriechy, rozhodne pobúri, je to film, ktorý poteší filmových fanúšikov dobrou náladou a aj keď nie som srdciar muzikálov, toto vyšlo. Je to hlavne láskavý a optimistický biják a je tam posolstvo a rozhodne nie negatívne. ()