Velmi velmi príjemna atmosféra sálala z tohto "kinky" muzikálu v hlavnej úlohe s Dolly Parton. Klasická Amerika 80-tych rokov, ktorá nás tak okúzlovala keď sme žili za železnou oponou. A keď Dolly v závere spustila "I will always love you", ktorú všetci poznáme od Whitney Houston, tak mi padla sánka.... Tento film je raritka, ale oplatí sa vidieť.(24.5.2008)

Další z pěkných muzikálů, co si ČT suší v archivu, vysíláno někdy kolem 1998-99 a pak už nic :-( .. přitom dabing je paráda .. vypravěč a zástupce šerifa v dabingovém podání Stanislava Fišera popisující onu lechtivou situaci s bordýlkem v Texasu .. no co víc si přát. :-) Místo toho a neberte to zle, dají každý rok My Fair Lady, kterou známe až do zblbnutí a tady tato veselá taškařice už zůstane zřejmě pod zámkem, či co. :-((2.7.2015)

Rozpočet $35miliónovTržby USA $69,701,637Tržby Celosvetovo $-(6.12.2008)

• Houdini

Oscar 1 nominace: Herec VR - Charles Durning(13.4.2004)

• danecek24

40. Zlatý Glóbus za rok 1982 - nominace (2) - Nejlepší film (komedie / muzikál), Nejlepší herečka (komedie / muzikál) - Dolly Parton(23.12.2008)