Nastupující hvězdy Ryan Reynolds (3:15 zemřeš), Anna Faris (Scary Movie 1-4) a Justin Long si zahrály hlavní role zaměstnanců podivné restaurace Shenanigan, ve které se dějí ty nejneuvěřitelnější věci. Uvidíte bláznivé uklízeče, nechutné legrácky v kuchyni a hodně rozprav o sexu. Waiting... je hysterický zákulisní pohled do fastfoodu a citlivá óda na ztracené a zcela bezcílné mládí. (oficiální text distributora)

baltik

Je to o h*vně a je to pr*el.. neni co dodat, hledat za tim něco vážnějšího, smysluplnějšího je nesmysl. Berte to jak to leží a budete se bavit... ()

Bezda22

Mám rád nechutnosti a když je nálada tak hloupým humorem nepohrdnu. Tenhle film je pro labužníky v nechutnostech taková klasička, nic přehnanýho. Mě to bavilo, ale dám jen 3 hvězdičky, protože to nemá prostě takovou kvalitu jako filmy, kterým dávám víc hvězd. Ale baví mě to a rád se na to vždycky podívám. Prostě pokud máte rádi trošku zvrácenosti a nechutností naservírovaný na komediálnim tácu, tohle je to co hledáte. ()

Knor

Žádnej zázrak to není, ale já se nasmál dost. Celej film se odehrává v restauraci a ta jejich hra je neskutečná mrda. Hláškuje se skoro furt a má to sympatický obsazení. Takže mě to celkově dost bavilo. ()

KryplXxX

Taky mi připadá jako by se tady každý bál říct svůj názor. Já jsem se odreagoval a slušně pobavil a hlavně jsem se nenudil, což se nedá říct o některých lépe hodnocených filmech tady na CSFD. Jak může měkdo dát tomuto filmu hodnocení odpad a tím mu dát stejné hodnocení jako Kameňáku? ()

LuNaj

Už dlouho jsem neviděl nějakou pořádnou komedii. Možná je to tím, že tento žánr u mě trošku upadá. Nicméně se někdy odhodlám a s nadějí nějaký ten srandovní filmík zkouknu a doufám, že to u mě mírně vylepší jejich pošramocenou reputaci. U tohoto filmu se to však nepovedlo. ()

Ashlee

kde sa stratila pointa filmu? film konci bez konca. to co ma byt vtipne je trapne. ocenit sa tam daju iba sexualne vtipne momentky i ked ani tych tam nie je vela ()

Andrew159

Přiznám že moc nechápu negativní hodnocení tohoto filmu. Podle mě je to fakt vtipná stručná jednoduchá komedie u které se musí každý od srdce zasmát. V celém filmu snad není ani jediná nudná chvíle:-) **** sou na místě. ()

Vanguard77 odpad!

Většinou mám rád teenagerské komedie, na některých jsem přímo vyrůstal, ale tady to scénaristi a vlastně všichni, kdo se na filmu podíleli, přestřelili. Někdo tu píše (jo jo, někdo, Djkoma), že jsme nepochybně všichni hodnotili podle svého nejlepšího uvážení atp. A ano, skutečně jsme tak hodnotili. Ryan Reynolds není vtipný, Ryan Reynolds není ani trapný či na hranici vkusu, spolu s ostatními v tomhle kusu ho*na, které je tu pro nedostatek lepších pojmenování nazýváno filmem, jsou daleko daleko za jakoukoliv hranicí vkusu. Nezasmál jsem se opravdu ani jednou, zvláštní, že mi ten člověk v Green Lanternovi nevadil. Pro Vás, co se při sledování tohoto kousku můžete smíchy potrhat, mazel tov. Pro mě přesto odpad. ()

rob_troy

Nanicovatá, ufňukaná a nejbéčkovatější běčková komedie s Ryanem Reynoldsem a tou tupou krávou Annou Faris. Kombinace těhlech dvou je opravdu vražedná. Týpci, co si ukazujou ptáky, rádoby uflirtovaný čubky, celá ta podělaná hospoda. No, vlastně, chvílema mě to i bavilo. V porovnání s tím, co hodnotím jako odpad nebo jednou hvězdičkou je tohle jeden z lepších dvou hvězdičkově hodnocených filmů. ()

Ferenzo

Konečně jsem se pobavil. A jak. Neuvěřitelně nekonvenční sprostá komedie o lidech v jedné restauraci v jeden den a klukovi, kterýho nepustěj ke slovu. Ukazovaní koulí a steak za minutu před zavýračkou tomu nasadily korunu. Neuvěřitelně odlehčující komedie. 75%. ()