Život úspěšného mladého muže Nicka Beama se zhroutil ve chvíli, kdy se nečekaně vrátil z kanceláře dřív domů a našel manželku v ložnici se svým šéfem. Nick neztropil žárlivou scénu, ale potichu nasedl do svého auta a beze slova odjel. náhodou se pak při bezduchém bloudění po Los Angeles dostal až do velice nebezpečné čtvrti. Když zastavil na křižovatce, naskočil do jeho auta T. Paul s pistolí v ruce a hromadou výhrůžek na rtech. Smolařský lupič si ale vybral špatného muže ve špatnou chvíli. Nick nebyl v situaci, kdy by mu revolver mohl nahnat strach a tak zamkl dveře, šlápnul na plyn a přes protesty šokovaného lupiče vyrazil na "cestu smrti". Při následujících dobrodružstvích v arizonské poušti se dva naprosto rozdílní muži poznenáhlu sblížili až nakonec dostali geniální nápad. Vy&loupením vlastního podniku by se Nick pomstil záletnému šéfovi a smolařský zlodějíček T. Paul by se konečně dostal k pořádnému balíku peněz... (oficiální text distributora)

casef

Povedená komedie, u které jsem se několikrát od srdce zasmál. Vždycky mě potěší, když nic moc nečekám a dostanu promyšlenou a vtipnou zábavu. Filmy s Martinem Lawrencem, kterého považuji za nejlepšího komika, většinou stojí za to a tahle role zlodějíčka mu přesně sedla, hned mě napadlo srovnání s filmem "Modrý blesk", ale tohle je mnohem lepší také díky Timu Robbinsovi, kterého jsem vlastně ani jako herce nikdy pořádně nezaregistroval. ()

Rodin

Velmi milá a velmi vtipná ptákovinka, která je ještě navíc nezvykle dobře vypointovaná. Vůbec jsem si nedovedl představit, že by dvojka Robbins - Lawrence mohla držet pohromadě, natož opravdu fungovat, a světe zboř se, ono to partnerství bylo opravdu skoro až dokonalé. ()

departed

Srdcovka, takže s hodnocením to jinak nejde. I po tolikátém zkouknutí mi tam stále nepřijde nic vyloženě trapného či nudného, kvůli čemu bych musel hned shazovat hodnocení dolů. Prostě pohodová komedie s výborně vtipnou ústřední dvojicí, dobrou hudbou a zajímavým příběhem. ,,Freeze, sucker bitch!" ()

elixir

Zhlédnutím této báječné komedie, nic neztratíte ba Vás velmi potěší, už jen ti dva jsou paka (myšleno v dobrém smyslu) sama o sobě, malý a velký, dějově rychlý spád a k filmu super "soundtrack". ()

Bezda22

Robbinse znám hlavně ze Shawshanku, takže v komedii jsem vůbec nevěděl jak jeho umění zafunguje. A bylo to perfektní. Samozřejmě, že jsem tuhle komedii viděl před x lety, ale teď jí dávali, tak jsem si jí připomněl a musel jsem to tady vohodnotit. Lawrence mám všeobecně rád, takže očekávání komediálního výkonu je splněno. 80% ()

Ex_Machina

Celkom sranda. Flegmatický Tim Robins a klasicky šialený Martin Lawrence sú zárukou slušnej zábavy. Takže pokiaľ tomu dáte šancu, tak rozhodne Nemáte čo stratiť. ()

papadoce

Jedna z najlepších komédií aké som kedy videl. Na jednoduchej zápletke nevery, postavil Oedekerk krásnych sto minút smiechu a zábavy. Scatman John a Tim Robbins v rytme jednej z najstupídnejších piesní na svete bol proste dokonalý. Navyše Martin Lawrence išiel bomby. Úžasný film. Pätica jak oči. Samozrejme C U When U Get There v sláčikoch musí byť. ()

wef

Skvělá komedie na starý způsob. Tim Robbins a Martin Lawrence - jakkoli se k sobě tyto jména nehodí, opak je pravdou. (Malarkey rulez - Tim Robbinson :-D) ()

Pharlap

Mě se tam nejvíce líbil Tim Robbins. Klidas, pohodar, muz ktery vi co chce... akorat o tom intermitentne pochybuje. Super oddechovka, na kterou se vzdycky rad kouknu. A Martin Lawrence svoji roli prehanel uplne zbytecne.. Nemam vyhrady ke scenari, rezii.. snad jen k vyberu hercu.. ten Martin L. :-( K uplne dokonalosti teto komedie neco chybi. ()

MaxForValue

Konečne som videl Tima Robbinsa v inej polohe než ako muža s vážnou tvárou. Výsledkom jeho komediálneho snaženia je však len priemerný snímok, ktorý je na typické fórky, na ktoré sme zvyknutí s iných filmov, trochu skúpejší. ()

GordonCZ

Čím vším se dá projít, když zjistíte, že je vám manželka nevěrná? A navíc s vaším šéfem? Když se to stane Martinu Lawrencovi, máme se na co těšit. Zvlášť, když je všechno trochu jinak, než to vypadá... ()

Mitchy1

Není co ztratit je suprová komedie. Nic násilného, nic trapného, prostě film plný vtipných situací a geniálního humoru. Lowrenců kamenný výraz s Robbensonovým střeštěným chováním vytváří kombinaci, které prostě není možné se nesmát. Smát, přímo "chlámat" od začátku až dokonce. Pak už jen Lowrencův tanec v rytmu Scatmana a je dokonáno. díky tomu všemu hodnotím film "Není co ztratit" , jako nejkvalitnější komedie, kterou jsem kdy viděl. ()

Scandium

Velice prijemne prekvapeni, na pet to asi neni ale 4 hvezdy zasloouzene! Uhlavni dvojce si skvele sekunduje po cely film prolnuty nezapomenutelnymi scenami, uzasnym soundtrackem a humorem, do toho pridejte napadity scenar se zajimavym obsazenim a mate komedii ktera potesi i 15 let po jeji premiere :) urcite jednou zopakuji! ()

MillaJ

Lawrence se musel utopit ve vtipné kaši.....ten mě baví....fakt bombastic komedie :) ....Ski-bi dibby dib yo da dub dub ... I´m Scatman :D plnej počet ☆☆☆☆☆ ()