Není co ztratit

Niet čo stratiť

Nie je čo stratiť

Akční / Dobrodružný / Komedie / Krimi

USA, 1997, 98 min

Kdyby v poslední čtvrtině snímku nedošel dech a tvůrcům asi nápady hodnotil bych i výše! Duo Martin Lawrence a Tim Robbins výborní a pár opravdu povedených scén, kdy jsem se hlasitě smál. 60%(4.1.2007)

Kdyby zde nehrál Tim Robbins, tak se k tomuto filmu asi nikdy nedostanu. Ale poštěstilo se a film se mi líbil. Sice obsahoval pár slabých míst, ale tak už to v komediích bývá. 70%(15.8.2013)

Na první pohled nesourodá dvojice. Velký běloch, který poctivě pracuje a malý černoch, který poctivě krade. Avšak brzy najdou společnou řeč na téma pomsta a zábava může začít. Tim je prostě pan herec a to, že většina lidí Martina nemá rada, je mi víte kde, protože i tady předvání rychlou hubu a parádní ksichty. Překvapivá pointa na konci je velkým kladem.(12.11.2009)

Dobrá komedie s výborným Robbinsem. Kdyby posledni čtvrtina neupadla do patetické nálady, hodnotil bych lépe. Ovšem první tři čtvrtiny hýřily pro mě neokoukanými, svým způsobem trochu bizarními, nápady. Dobrá svižná odreagovačka. 70%(24.8.2007)

Tak při sledování toho filmu sem se opravdu bavil moc dobře.A je to hlavně díky Martinu Lawrencovi který je fakt moooc vtipný ale smál sem se i Timu Robbinsnovy.Padlo tam i pár hlašek , dobrej děj a ja sem spokojenej.(5.5.2006)

• - Po záverečných titulkoch nasleduje ešte jedna krátka scéna. (MikaelSVK)

• - Nickova (Tim Robbins) kancelář se nachází v US Bank Tower. (Borrtex)

• - Během scény pronásledování Rig (John C. McGinley) hodí cigaretu z okna do SUV. Stejná cigareta se přesto objevuje hned v dalším záběru. (Borrtex)