Není co ztratit

Niet čo stratiť

Nie je čo stratiť

Akční / Dobrodružný / Komedie / Krimi

USA, 1997, 98 min

Soundtrack Robert Folk: 1. Nothin' to Lose (Naughty Live) ,2. Not Tonight [Mix] ,3. C U When U Get There ,4. Put the Monkey in It ,5. Thug Paradise ,6. Way 2 Saucy ,7. Get Down With Me ,8. Poppin' That Fly... [DJ Clark Kent Remix] ,9. Route 69 ,10. Hit 'Em Um ,11. Everlasting ,12. In a Magazine ,13. Not Tonight ,14. It's Alright ,15. What's Going On ,16. Go Stetsa I ,17. Crazy Maze ,(12.5.2011)

Odsúdenca zo Shawshanku som si vôbec nedokázala predstaviť v komédii a ešte k tomu za asistencie smoliara Lawrencea? Našťastie som si nevypestovala žiadne predsudky, pretože to, čo tu predvádza táto dvojka, je obdivuhodné. Veľmi potešujúce hlášky, herectvo dvoch účastníkov či samotná réžia - priznávam, čakala som menej. Robbins je skvelý, no z Lawrencea mi naskakuje husia koža - bezkonkurenčný komik .... no možno na pár výnimiek :)(27.7.2009)

Jedna z nejlepších komedií 90. let! Dvojka Robbins/Lawrence funguje výborně a jejich náhodné/nechtěné roadmovie je k posrání zábavný. Steve Oedekerk má smysl pro situační komiku (což dokázal již ve dvojce Ace Ventury 2) a atakuje bránici vršením jednoho gagu za druhým... Nemám tomu co vytknout! "Ty vole! Leze Ti po hlavě svinsky velkej pavouk!"... "Já tomu vašemu ghettovýmu černošskýmu slangu nerozumím! Co znamená 'Leze Ti po hlavě svinsky velkej pavouk'?"... "To znamená, ŽE TI LEZE PO HLAVĚ SVINSKY VELKEJ PAVOUK!!!"(14.8.2008)

Tim Robbins + Martin Lawrence.. tyhle dva když jsem viděla vedle sebe řikala jsem si - Proboha, jen to ne.. Ale realita byla jiná :D A u tej hlášky se sochou a jejím ptákem sem byla mrtvá smíchy :D A scénu s pavoukem ani nekomentuju.. to byla málem moje smrt :D Jo, s radostí se na to zase jednou podívám :) Teda, to je ale velkej, sviňskej pavouk, vole.. "(21.8.2007)

Při "zpovědi" v prvních sekundách jsem se na chvíli zděsil, jestli jsem si náhodou nespletl film, ale vzápětí bylo jasné, že ne. Tohle je pravá komedie, při které se zasmějete. Žádné duchaplnosti na zamyšlení a podobné ptákoviny, zkrátka klasická zlodějská komedie s jednoduchým dějem, u kterého jsem se ale vůbec nenudil. A koneckonců ani tak jednoduchá není...(17.4.2009)

• - Po záverečných titulkoch nasleduje ešte jedna krátka scéna. (MikaelSVK)

• - Nickova (Tim Robbins) kancelář se nachází v US Bank Tower. (Borrtex)

• - Rig (John C. McGinley) a Charlie (Giancarlo Esposito) ukradnou vozidlo, přesto mají o několik scén později opět původní starší. (Borrtex)