Není co ztratit

Niet čo stratiť

Nie je čo stratiť

Akční / Dobrodružný / Komedie / Krimi

USA, 1997, 98 min

Neni co ztratit je vlastne o tom, jake to je, kdyz ztratite vsechno a padnete na uplne dno a pak se z neho skrabete. To vse kvuli domnele nevere. Vyborna buddy komedie s dvojici do ktere bych ani nerekl, ze me dokaze tolikrat rozesmat a pobavit. Bravo. Od zacatku do konce se nevybocuje z dobre postavenych koleji. 75%(24.8.2007)

Tim Robbins + Martin Lawrence.. tyhle dva když jsem viděla vedle sebe řikala jsem si - Proboha, jen to ne.. Ale realita byla jiná :D A u tej hlášky se sochou a jejím ptákem sem byla mrtvá smíchy :D A scénu s pavoukem ani nekomentuju.. to byla málem moje smrt :D Jo, s radostí se na to zase jednou podívám :) Teda, to je ale velkej, sviňskej pavouk, vole.. "(21.8.2007)

Celé je to skvěle vymyšlené. A nejvíce se mi líbil asi ten závěr kdy se Nick dozvěděl že to byl omyl. A poté všechno co způsobil musí napravit, tam začala pořádná akce. Celý příběh je doplňován zábavnými hláškami, a akčními scénami. A co mě teda také překvapilo byl skvělý výkon Tima Robbinsna, a ještě lepší výkon Martina Lawrence. Shrnu to: Vtipné,Zábavné,Akční,Napínavé. Takhle si já představuji komedii 90% (Scénka s hořícíma botama je vážně nezapomenutelná)(13.8.2012)

Priznám sa,že som bola prekvapená obsadením Tima Robbinsa do hlavnej postavy v komédii.Tima mám zaškatuľkovaného ako dramatickú postavu Andyho z Vykúpenia z väznice Shawshank. Každopádne, veľmi milo a príjemne ma prekvapil. Skutočný herec dokáže zahrať čokoľvek- a Tim to tu pekne dokázal. Martin Lawrence z môjho pohľadu za ním rozhodne nezaostáva a spolu ako dvojica tvoria perfektné duo, ktoré spojením so zaujímavým a rozhodne nie nudným i keď možno nie až tak prekvapivým dejom vytvára 98 minút sledovania radostnej a humornej zápletky, ktorá sa stavia na omyle, no situáciami a zhodou okolností poskytuje kvalitnú komédiu a obrátenie na správnu cestu jedného z hlavných hrdinov. No a tanečné číslo samotného režiséra vo filme nemalo chybu! Smiala som sa dobré tri minúty. Facky T-Paulovej matky ma tiež nenechali len tak sedieť. Áno a priznám sa -ani tento skvost som nevidela len raz...ani dva razy :)(8.12.2012)

Hoď kamenem, kdož si bez viny. A tak se tu hází o sto šest. Co více si od komedie přát, než aby byla vtipná a originální? Mně osobně je úplně jedno, jak Martin Lawrance u hraní vypadá, jak mluví, jak se dívá, jestli umí správně držet pistoli a blá blá blá... Hlavní je, jestli všechno funguje. A já se bavil královsky, tak to asi fungovalo, ne?(4.12.2011)

• - Rig (John C. McGinley) a Charlie (Giancarlo Esposito) ukradnou vozidlo, přesto mají o několik scén později opět původní starší. (Borrtex)

• - Po záverečných titulkoch nasleduje ešte jedna krátka scéna. (MikaelSVK)

• - Okrem viacerých miest v Kalifornii pracovali filmári aj na východnom pobreží USA v štáte New Jersey. (MikaelSVK)