Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Hororová komedie o nevěstinci fanatického kazatele, který likviduje hříšníky pomocí chlípných upírek. (oficiální text distributora)

Recenze (65)

gudaulin 

všechny recenze uživatele

O Upířím nevěstinci se dá napsat v podstatě totéž, co o Rytíři Démonu - jde o nenáročné, ale funkční béčko, které si na nic nehraje a pokud divák přistoupí na jeho hru, tak ho film nezklame, i když jej zcela určitě nepřivede do extáze. Narozdíl od Rytíře Démona je Upíří nevěstinec v mnohem větší míře odlehčený humorem a jindy zrádná kombinace hororu a komedie v tomhle případě funguje. Snímku pomáhá obsazení, Erika Eleniak je v podobné produkci jako doma a svojí vizáží pomáhá překlenout slabší momenty filmu. Celkově lze říct, že na to, o jak nenáročný kousek jde, je slušně obsazený a zahraný. Celkový dojem: 55 %. ()

sportovec odpad!

všechny recenze uživatele

Musím podepsat to akční béčko. O moc víc pro tu hrůznou ztrátu času, kterou film nabízí, udělat nemohu. Toporný, místy nudný děj, směřování, které relativizuje jak upíří tematiku, tak křesťanskou etiku. A směřování křesťanství vůbec. Hrát tam vlastně není co. Takový je už úděl několikrát vypůjčených výpůjček. Být ďáblem, byl bych poprávu zhnusen a znechucen. ()

Reklama

Shit 

všechny recenze uživatele

Ale jo, je to dobrej úpírskej film. Nejenže to je vtipný, hlavně teda zásluhou extrémě hláškujícího Johna Kassira. ale má to i poutavej a někdy docela svižnej děj a spoustu pěknejch drsně kravavejch scén. Krom toho ve filmu hraje baywatchgirl Erika Eleniak, kterou sem si oblíbil, když sem si stáh(samozřejmě náhodou) její erotický fotky z netu, ale abych jako zase nekecal, tak sem jí měl oblíbenou i v tý úplně původní Pobřežní hlídce, kde Hasselhoff ještě nemusel tolik zatahovat břicho a záběry nemusely být z takový dálky, když běžel a nemuseli po každým jeho vběhnutí do moře alarmovat opravdovou pobřežní hlídku. ()

Dever 

všechny recenze uživatele

Soundtrack Chris Boardman: 1. Bordello Of Blood - Anthrax ,2. This Is Not A Love Song - Kerbdog ,3. All Right Now - Free ,4. Jailbreak - Thin Lizzy ,5. Ballroom Blitz - Sweet ,6. Deuce - Redd Kross ,7. Still Loving You - Scorpions ,8. 30 Days In The Hole - Humble Pie ,9. Love's Got Me Doin' Time - Cinderella ,10. From The Underworld - Herd ()

igi B. 

všechny recenze uživatele

Bizarní úpířinka, prošpikovaná drobnými nechutnostmi, rozkošnými hláškami a vychytanými triky na dané téma... Pikantní finále s vtipným pappyendem neopomíjeje... ;o) . . . Nic proti ničemu, natož proti záhrobním taškařicím, obzvláště v pateklyzmatický čas půlnoční... V rámci žánru horrurkových taškařic tedy poctivé čtyři hvězdy čertoffské... - - - - - (Poprvé viděno 23.8.2008 za novácké poppůlnoci, komentář zde jako čtrnáctý - 23.8.2008) ()

Galerie (8)

Reklama

Reklama