Máte rádi legraci okořeněnou tím správným černým humorem? Další příběh Povídek ze záhrobí je dokonalou kombinací zábavy a hororu, při nichž Vám bude tuhnout krev v žilách! Majitel krypty spolu se supermodelkou Angie Everhartovou, Erikou Eleniakovou a Dennisem Millerem vás zavedou do poněkud neobvyklého domu na kraji města plného krásných žen. Mohlo by se zdát, že jde o obyčejný nevěstinec, který úspěšně vede krásná madam Lilith (Everhartová). Potíž je ale v tom, že sličné dámy neinkasují za své služby pouze peníze. Je přece něco mnohem cennějšího - lidská krev! Nenechejte si ujít film, ve kterém napětí a děs přicházejí tak rychle, že se budete bát, zda další obětí nebudete právě vy! (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

misterz

Hrozne povrchná, nudná a banálna poviedka o tom, ako si pár podnikavcov založilo a praktikovalo upírsky nevestinec. Samozrejme, za pomoci vraj "najhoršej" ženy na svete - Lilith. K upírskej tématike sa nemá cenu vyjadrovať, tá tu tiež bola postavená na hlavu, avšak pár humorných momentov (vrátanie likvidácie upíriek) sa našťastie vydarilo. Slušné boli aj masky, takže to vydalo aspoň na ten podpriemer. 40/100 ()

Dever

Soundtrack Chris Boardman: 1. Bordello Of Blood - Anthrax ,2. This Is Not A Love Song - Kerbdog ,3. All Right Now - Free ,4. Jailbreak - Thin Lizzy ,5. Ballroom Blitz - Sweet ,6. Deuce - Redd Kross ,7. Still Loving You - Scorpions ,8. 30 Days In The Hole - Humble Pie ,9. Love's Got Me Doin' Time - Cinderella ,10. From The Underworld - Herd ()

destroy83

Komediálně laděné hororové upírské béčko z cyklu Povídky ze záhrobí nabízí divákovi vskutku bizarní taškařici plnou silikonů a krvavých tesáků. Vlastní příběh se odehrává v jednou americkém městečku, kde sex symbol 90-tých Erika Eleniak neběhá v rudých plavkách s plovákem v ruce po boku správňáka Davida Hasselhoffa ani neskáče z dortu do náruče Stevena Seagala, ale dělá pravou ruku pomatenému reverendovi a zároveň také věří v království nebeské. Což se nedá tvrdit o jejím bratrovi, kterého jeho nekřesťanské záliby dovedou právě do v názvu uvedeného upířího nevěstince plného smyslných upírek. Sestra však nelení a po bratrovi pátrá, což ji přivádí k nonstop hláškujícímu soukromému očku, který se případu na rozdíl od neschopné policie zhostí s vervou i přes počáteční nedůvěru své klientky. Příběh spolu s krátkým exkurzem do děje je vystavěný velmi poutavě a mix krásných žen a salva hlášek, z nichž některé bohužel nepůsobí, jak by měly, nedávají divákovi prostor k nudě. Dobré herecké obsazení společně s optimální stopáží snímku také sluší. Sem tam se divák dočká i trošku krvavější či vydařené komediální scény, které jen podtrhují celkové pojetí téhle komediálně laděné hororové jízdy. Třešničkou na dortu budiž zdařilé masky. Podtrženo sečteno, čtyři hvězdy jak vyšité. ()

JohnnyD

Pri tejto komédii som sa fakt dobre zabavil. Skvelý scenár je plný vtipov a skvelých hlášok ("Manželstvo s tebou ma priviedlo na prah homosexuality"). Navyše si veľmi dobre robia srandu z kresťanstva a hlavne s tých pop-kresťan-kazateľov z USA. Môžem iba odporúčať, určite je to lepšie ako Demon Knight. No, ale má to jednu chybu, i keď je film plný krásnych a nahých upíriek, hlavná hrdinka ani vodkyňa upíriek sa do konca filmu nevyzlieklo. Ale skvelý koniec to vynahradil. ()

Ruut

UPDATE 2020: Jak mohlo takhle brakové oplzlé osmdesátkové béčko vzniknout na konci devadesátek? Kdyby mi bylo 13, dodám ÚŽASNÉ , ale doby, kdy jsem tajně v noci koukal na Novu a zíral, jsou pryč. Málo gore, moc kecání, celovečerní formát spíš Krypťáky zabíjí.----- Klasický zástupce příkladného vtipného béčka. A ty masky! ()