Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Nebojte, nepůjde o smrt roztomilého domácího mazlíčka, ale kočky nadmíru půvabné, povrchní a egoistické… A máme tu další díl kriminální minisérie s Janem Kanyzou jako majorem Bohuslavem v hlavní roli. A jak již samotný název napovídá – i tentokrát půjde o vraždu. Ovšem nikoli o smrt obyčejného domácího zvířátka, ale „kočky dvounohé“: manekýny, fotomodelky a především neúspěšné studentky gymnázia (E. Geislerová). Dívky nadmíru půvabné, ale značně povrchní a egoistické, jež chce v životě pouze získávat a brát, ať už jde o lásku, blahobyt či peníze. Svým lehkomyslným až cynickým přístupem k životu si dokázala vytvořit řadu nepřátel, což se jí nakonec stalo osudným… (Česká televize)

(více)

Recenze (40)

Jizni Tlapa 

všechny recenze uživatele

Průměrná záležitost je Kočko vražda. Ani poodhalená kočkoidní Geislerová, ani kocourkovsky vystailovaný kocour Šimůnek a bohužel ani charismatycky omšelý kocour Kanyza nezachranili naprosto průměrné dojmy z průměrné zápletky, průměrného scénáře a pravda, naprosto nadprůměrné kočky kočkoidní, H.Maciuchové...50% ()

Bohemák 

všechny recenze uživatele

Tak už jsem viděl i horší věci. Ale hned mi naskočí geniální Baumaxův verš: "Mám po očima váčky jako Kanyza..." A pohled do Tváře tohoto člověka, jak hraje toho naprosto tradičního ubrumlaného, zkušeného a charakterního policajta, to je vážně únavné. Ale velmi půvabná a mladá Ester Geislerová svou roli, podle mě, zvládla skvěle. Pan hezoun Šimůnek působil jako grázl hrozně komicky, ale své fanynky by ještě potěšil. ()

Reklama

igi B. odpad!

všechny recenze uživatele

Inscenace formou i obsahem (uboze >artistické výrony< pražské čudlárny - vypouštějící z tlamek tradičně debilní žgryndy dle debilního scenária >mistra< K.Š. /...a kšá... °-/ - nevyjímaje) stejně debilní jako její název! - - - P.S. Přiznání igitátora náčelnikovi Bohouškovi: Ve 20:40 jsem to zab/al/il. - - - - - (Poprvé a naposledy zab/l/ito 4.3.2012 na >sle/pičí jebničce< , hovnocení 212., domácí kočičář zde jako devátý - 4.3.2012) ()

sator 

všechny recenze uživatele

Příšerná režie, příšerné herecké výkony zvláště druhé lajny, zoufalá dramaturgie Jiřího Bednáře?!... Arnoštu Proschkovi a Miroslavu Šimůnkovi by snad měli zakázat hrát, takhle špatně se nahraje ani v Brně :-) Jediné milé překvapení je Kateřina Čapková, jako ženská ne jako herečka............... Kanyza standartě dobrý má prostě své kouzlo i když omezené možnosti co dovede zahrát... Výborná Alena Procházková 45 % ()

DEXTER099 

všechny recenze uživatele

Další kriminálka v čele s vyšetřovatelem ,kterého ztvárnil Jan Kanyza.Oproti muži ,který vycházel z hrobu mi některé herecké výkony přišly méně uvěřitelné,ale v Českých lukách a hájích mi přijde,že jde v žánru o povedený kousek,sice ne nějak převratný,ale určitě dobře koukatelný.Za mě celkově 70% a čtyři hvězdy. ()

Galerie (4)

Zajímavosti (4)

  • Poslední film herce Václava Kotvy. (M.B)
  • U postele, ve které v ateliéru leží Saša (Ester Geislerová), je vidět bílá cedule s černým nápisem "SOUKROMÝ MAJETEK - SPOLEČNOST NUGGET". Tato cedule byla původně použita v televizním filmu Agentura Puzzle: Pohřeb (2004), prvním dílu z trilogie Agentura Puzzle, kde byla umístěna na závoře, kterou násilím otevřel Robert Jašków v roli hledače pokladů. (navabaca)

Reklama

Reklama