Studiová detektivka "nového stylu", která se mi kupodivu zdála lepší než její předchozí část "Muž, který vycházel z hrobu". S tím rostoucím počtem podezřelých byla natočena podle úplně stejného schématu, jako ta první část, ale prostředí, do něhož byl děj tentokrát zařazen se mi zdálo zdařilejší. Taky tomu pomohl nižší počet "rodinných scének" ze života hlavního vyšetřovatale. Hodnoceno ve vztahu k současné produkci ČT...(26.1.2004)

• OG_Swifty

Druhý film je o poznání horší než ten první. Herecké obsazení je slabší, ale hlavně kam zmizela Mazancová (Cibulková), když to na konci předchozího filmu dali dohromady? Debilní je i samotný případ. Mělo to docela dobrej potenciál, ale výsledek byl komedie... všichni chtěli mrdat studentku / svini a nakonec jí zabil ten nejabsurdnější člověk. A všichni lezli do baráku slavný dramatický herečky jako by měla místo vchodových dveří jen díru ve zdi a vedle ceduli "nevstupovat"(23.8.2016)

• kocik1

Nuda, nuda, nuda. Autentičnosti dialogů by snad neuvěřil ani cizinec učící se česky. O tom, že mluvené slovo v podstatě působí jen jako vycpávka oněch 80. min., po které film trvá, snad ani nemá cenu mluvit. Zkrátka a dobře, ještěže se ČT nerozhodla, že natočí snímek dvouhodinový. Snad z obavy, aby jí diváci nezačali u obrazovky vymírat nudou.... Za to chválím. Ale na bod to stejně nestačí.:-)(23.3.2014)

• igi B.

Inscenace formou i obsahem (uboze >artistické výrony< pražské čudlárny - vypouštějící z tlamek tradičně debilní žgryndy dle debilního scenária >mistra< K.Š. /...a kšá... °-/ - nevyjímaje) stejně debilní jako její název! - - - P.S. Přiznání igitátora náčelnikovi Bohouškovi: Ve 20:40 jsem to zab/al/il. - - - - - (Poprvé a naposledy zab/l/ito 4.3.2012 na >sle/pičí jebničce< , hovnocení 212., domácí kočičář zde jako devátý - 4.3.2012)(4.3.2012)

• Gilmour93

Major Bohuslav, jenž má pod očima vaky, že by se mu do každého z nich vlezlo mládě klokana, bloudí po okruhu podezřelých z vraždy nešťastné modelky s nepoddajnou blánou. Udělal to nasávající otec, ducha prostý fotograf, naivní spolužák, úchylný umělec, Anče, Kuba a nebo snad dokonce hajnej? Skutečnost, že se v noc vraždy vystřídalo u oběti (naštěstí ne na oběti) půl Prahy a vše za ty Sherlocky vyřešil všímavý drožkář, mě utvrdila v tom, že sleduji lehkovážně napsanou frašku. Vidět ji se mnou Agatha Christie, vlétne ji do zívajících úst moucha..(29.4.2013)

• - U postele, ve které v ateliéru leží Saša (Ester Geislerová), je vidět bílá cedule s černým nápisem "SOUKROMÝ MAJETEK - SPOLEČNOST NUGGET". Tato cedule byla původně použita v televizním filmu Agentura Puzzle: Pohřeb (2004), prvním dílu z trilogie Agentura Puzzle, kde byla umístěna na závoře, kterou násilím otevřel Robert Jašków v roli hledače pokladů. (navabaca)

• - Spoiler: Filmový dům Luby Králové (Hana Maciuchová), kde je nalezena zavražděná Saša (Ester Geislerová), stojí ve Lhotce v Praze 4 v ulici U vodotoku. (hermiona)

• - Poslední film herce Václava Kotvy. (M.B)