• hous.enka

Asi až napotřetí (s odstupem několika let, kdy jsem to zahlédla v televizi) jsem to dokoukala do konce. Vraha jsem si stále pamatovala a kdyby ústřední roli nehrála nesympatická Geislerová, asi bych hodnotila líp. Myslím, že je totiž dost škoda, že ta role nebyla víc propracovaná. Než jste s ní stihli soucítit, byla mrtvá. Kanyza dobrej, jako detektiv vidí snad i za roh.(8.8.2018)

• Marthos

Kde nic není, ani smrt nebere. V tomto případě divák. Laciná televizní detektivka, která nemá takřka co nabídnout, snad jen přehršel scénáristických kiksů a plejádu zoufalých hereckých výkonů současné české šmíry. Kanyza, Satoranský a Maciuchová zachraňují, co se dá, ale boj s větrnými mlýny nelze vyhrát.(13.8.2015)

Další kriminálka v čele s vyšetřovatelem ,kterého ztvárnil Jan Kanyza.Oproti muži ,který vycházel z hrobu mi některé herecké výkony přišly méně uvěřitelné,ale v Českých lukách a hájích mi přijde,že jde v žánru o povedený kousek,sice ne nějak převratný,ale určitě dobře koukatelný.Za mě celkově 70% a čtyři hvězdy.(17.8.2015)

Studiová detektivka "nového stylu", která se mi kupodivu zdála lepší než její předchozí část "Muž, který vycházel z hrobu". S tím rostoucím počtem podezřelých byla natočena podle úplně stejného schématu, jako ta první část, ale prostředí, do něhož byl děj tentokrát zařazen se mi zdálo zdařilejší. Taky tomu pomohl nižší počet "rodinných scének" ze života hlavního vyšetřovatale. Hodnoceno ve vztahu k současné produkci ČT...(26.1.2004)

• igi B.

Inscenace formou i obsahem (uboze >artistické výrony< pražské čudlárny - vypouštějící z tlamek tradičně debilní žgryndy dle debilního scenária >mistra< K.Š. /...a kšá... °-/ - nevyjímaje) stejně debilní jako její název! - - - P.S. Přiznání igitátora náčelnikovi Bohouškovi: Ve 20:40 jsem to zab/al/il. - - - - - (Poprvé a naposledy zab/l/ito 4.3.2012 na >sle/pičí jebničce< , hovnocení 212., domácí kočičář zde jako devátý - 4.3.2012)(4.3.2012)

• - Spoiler: Filmový dům Luby Králové (Hana Maciuchová), kde je nalezena zavražděná Saša (Ester Geislerová), stojí ve Lhotce v Praze 4 v ulici U vodotoku. (hermiona)

• - U postele, ve které v ateliéru leží Saša (Ester Geislerová), je vidět bílá cedule s černým nápisem "SOUKROMÝ MAJETEK - SPOLEČNOST NUGGET". Tato cedule byla původně použita v televizním filmu Agentura Puzzle: Pohřeb (2004), prvním dílu z trilogie Agentura Puzzle, kde byla umístěna na závoře, kterou násilím otevřel Robert Jašków v roli hledače pokladů. (navabaca)

• - Poslední film herce Václava Kotvy. (M.B)