Další kriminálka v čele s vyšetřovatelem ,kterého ztvárnil Jan Kanyza.Oproti muži ,který vycházel z hrobu mi některé herecké výkony přišly méně uvěřitelné,ale v Českých lukách a hájích mi přijde,že jde v žánru o povedený kousek,sice ne nějak převratný,ale určitě dobře koukatelný.Za mě celkově 70% a čtyři hvězdy.(17.8.2015)

• kocik1

Nuda, nuda, nuda. Autentičnosti dialogů by snad neuvěřil ani cizinec učící se česky. O tom, že mluvené slovo v podstatě působí jen jako vycpávka oněch 80. min., po které film trvá, snad ani nemá cenu mluvit. Zkrátka a dobře, ještěže se ČT nerozhodla, že natočí snímek dvouhodinový. Snad z obavy, aby jí diváci nezačali u obrazovky vymírat nudou.... Za to chválím. Ale na bod to stejně nestačí.:-)(23.3.2014)

• sator

Příšerná režie, příšerné herecké výkony zvláště druhé lajny, zoufalá dramaturgie Jiřího Bednáře?!... Arnoštu Proschkovi a Miroslavu Šimůnkovi by snad měli zakázat hrát, takhle špatně se nahraje ani v Brně :-) Jediné milé překvapení je Kateřina Čapková, jako ženská ne jako herečka............... Kanyza standartě dobrý má prostě své kouzlo i když omezené možnosti co dovede zahrát... Výborná Alena Procházková 45 %(11.10.2009)

• OG_Swifty

Druhý film je o poznání horší než ten první. Herecké obsazení je slabší, ale hlavně kam zmizela Mazancová (Cibulková), když to na konci předchozího filmu dali dohromady? Debilní je i samotný případ. Mělo to docela dobrej potenciál, ale výsledek byl komedie... všichni chtěli mrdat studentku / svini a nakonec jí zabil ten nejabsurdnější člověk. A všichni lezli do baráku slavný dramatický herečky jako by měla místo vchodových dveří jen díru ve zdi a vedle ceduli "nevstupovat"(23.8.2016)

• Marthos

Kde nic není, ani smrt nebere. V tomto případě divák. Laciná televizní detektivka, která nemá takřka co nabídnout, snad jen přehršel scénáristických kiksů a plejádu zoufalých hereckých výkonů současné české šmíry. Kanyza, Satoranský a Maciuchová zachraňují, co se dá, ale boj s větrnými mlýny nelze vyhrát.(13.8.2015)

• - U postele, ve které v ateliéru leží Saša (Ester Geislerová), je vidět bílá cedule s černým nápisem "SOUKROMÝ MAJETEK - SPOLEČNOST NUGGET". Tato cedule byla původně použita v televizním filmu Agentura Puzzle: Pohřeb (2004), prvním dílu z trilogie Agentura Puzzle, kde byla umístěna na závoře, kterou násilím otevřel Robert Jašków v roli hledače pokladů. (navabaca)

• - Spoiler: Filmový dům Luby Králové (Hana Maciuchová), kde je nalezena zavražděná Saša (Ester Geislerová), stojí ve Lhotce v Praze 4 v ulici U vodotoku. (hermiona)

• - Poslední film herce Václava Kotvy. (M.B)