Akční hvězda Arnold Schwarzenegger je tentokrát frustrovaným předměstským šerifem Markem Kaminskim, který doufá, že se bude moci vrátit k FBI. Soukromě se pustí po stopách mafiána Luigi Patrovity, který kontroluje organizovaný zločin a černý trh v Chicagu. Oficiální kruhy nejsou schopny proti mafii nic učinit, ale Mark městu pomůže... (Bontonfilm)

johnsnow

Nuž takto začne to skvelo a potom tempo upadne a hoci sa občas objaví fajn akcia tak až do záverečnej 20 minútovky je to viac konverzačka a potom príde excelentné akčné finále. Slabšie 4* a záporáci boli nič extra. ()

walkingdead

"Vypněte mozek a užijte si brutální řežbu," je docela univerzální komentář k mnoha akčním filmům 80. let, zvlášť když tam budoucí guvernér hraje ještě většího supermana, než jakým je ve skutečnosti. Raw Deal je snadno zapomenutelné béčko, o které by většina dnešní mladé generace nezavadila pohledem, ale pro mě je to pořád kult (i když ne takový jako Terminátor nebo Rocky), v kterém Arnold zabije 28 lidí a tím zase o něco zlepší svět, protože to všechno byli zkurvení zmrdi. Samozřejmě tohle hodnocení může pochopit jen ten, kdo to před víc než 30 lety x-krát viděl na pirátské VHS. P.S. Rolling Stones jsou skvělí jako hudební doprovod k masakru. ()

Plague.

Typický představitel lrimi 80. let, dnes pro mne již nostalgická záležitost. Je pravda, že mezi Arnieho filmy se jedná tak trochu o podprůměr, ale určitě není k zahození. ()

Pimpy

Průměrný akčnák na který bych se ani nekouk nebýt Arnieho. A ještě k tomu se Arnie do role drsného poldy vůbec nehodil. Tahle hláška gangstera mě dostala na kolena - "Musíme ho zabít dřív než on nás!!" :))) ()

Bercuss

Až po závěrečnou řež sem chtěl udělit hodnocení průměrné, ale po navléknutí kožené bundy a celého arzenálu jsem si uvědomil, že tuhle scénu jsem už několikrát viděl a to mnohem lépe udělanou, viz Komando, Predátor, Terminátor a to jsou právě filmy, které od Šváci zbožňuji a chci vidět stále dokola, kdežto Špinavá dohoda tak nějak jen proletí a vyšumí. Přitom jako žádný extra tempo teda nemá. :) ()

DonBraso

Po kultovním Komandu jsem vůbec netušil, že Arnie natočil i tohle béčko. Takových let a člověk na to narazí až na blbým televizním kanále. A musím říct, že jsem to opět slupnul jako malinu. Ty 80.kový scénáře jsou prostě top. Víte proti komu a to stačí. Pár hlášek a může se vyrazit a to se přesně děje. Je bohužel škoda, že souboje někdy působí fakt strašně toporně a celkově by tady potřebovalo hodně péče, ale na to právě stačí to charisma Arnolda, aby se to zalepilo. Tuctová zápletka, která funguje a film si vlastně na nic moc extra nehraje a to se prostě cení. Má to drajf, pár hlášek jako "Neměla bys píct, když pečeš" a další. Tenhle film rozhodně se v Arnoldově biografii nebude vyjímat, ale vadí to? Závěrečná scéna je samozřejmě dobrej odlschool.A Kathryn Harrold je správě hot.75% ()

emilkac

celkom dobrý akčnak až na to že to vobec akčnak nie je. samozrejme na konci to už akčnak je:)))) mne sa ten film pačil. je to určite lepšie než Protiuder, Conan 2 alebo Red Sonja! ()

ForzaJuve

Dost mě překvapuje nízké hodnocení tohoto filmu. Mě se tento klasický 80s nářez líbí. A hlavně za finální projížďku kamenolomem za zvuku Satisfaction od Rolling Stones a pak vystřílení mafošskýho baru si 4* plně zasloží! ()

Griswold

Hvězdičku navíc dávám za scénu jak si Arnie projede nějakou stavební plochu kde si v pohodě vystřílí za jízdy z auta pár desítek darebáků, zachová u toho svůj klidný výraz a do rytmu hrajou Rolling Stones. Jinak už si z toho moc nepamatuju i když asi nebylo už co. ()

Shelby14

Jo, uznávám že to fakt není žádná filmová perla, ale Arnie nakopává protivníkův zadky s takovou lehkostí a gráciií, že mu to musíte sežrat. ()

Trinculo odpad!

Průměrná béčková střílečka s Arnoldem. Nevím proč mám k tomuto filmu asociaci, že mlátí borce z tělocvičny. Také jediná vzpomínka je, je Satisfaction pušťěné z kazety v autě. Jinak nic, Arnold má takových prázdných filmů povícero. Ale pořád míň než Staloun. ()

PeteBuck

Patrí to k tomu slabšiemu, čo Arnold natočil, ale na jedno pozretie a zabitie nudného nedeľného popoludnia to nie je až také zlé. Ide po krku ťažkého mafiána, stihne si utriasť osobný život a na konci všetko dobre dopadne. Ak ste fanúšik Arnieho, tak si to treba pozrieť. Rozhodne to nie je taká katastrofa ako napr. Ničiteľ Conan. ()