Po reálnej stránke úplná hovadina, no ako komédia strašne milé. Jediná Arnieho komédia, ktorá má pointu aj dôvtip, no to jedine preto, že ako herecká dvojka je dosadený skvelý DeVito, kde si režisér asi uvedomil, že herec podobného charakteru ako je Arnie, sám jednoducho komédiu utiahnuť nemôže. 75%.(23.5.2006)

Představte si veliké, pravidelně oválné vajíčko s nádhernou sněhobílou skořápkou a vedle něho zapáchající, popraskaný záprtek s vytékajícím žloutkem. Podobnost vejce vejci může být zkrátka relativní. Komedie plná kontrastů o supermuži a nečekaném odpadním materiálu jeho zrození, kterou táhne DeVito už od úvodního zákeřného kopu do novorozeného bratříčka.(2.9.2008)

Povedená taškařice, ale spojení DeVito-Schwarzenegger je prostě podle mě skoro vydírání. Sem tam nějaký celkem podařený vtip, ale jinak ždímání z popularity Arnolda a obrovského kontrastu mezi obrem a trpaslíkem, které je někdy příliš křečovité. Akčnímu hrdinovi prostě podle mě nepatří role v komediích, obzvláště, není-li příliš nadaným hercem. Dabing je tak příšerný, že jsem snad horší neslyšel, kromě rychlodabingu z videokazet osmdesátých let.(20.11.2010)

Tento film mam vlastne rad, neviem preco... nema to daky extra peckovy dej, aj sablona komicnosti je zalozena na starom znamom: Velky, Maly, Chudy, Tucny.... mozno preto lebo tam hra moj oblubeny neherec Arnold, dalsi oblubeny, uz pan herec, Danny de Vito a cele to zreziroval dalsi oblubenec Ivan Reitman.... Typicka komedia z osemdesiatych rokov ked sa este nenosila v komediach vulgarita a oplzlosti hrubeho zrna ako to casto vidame dnes .... Na nedelne popoludnie ku kavicke, preco nie.....(22.10.2008)

Samozřejmě že to je stupidně naivní, ale svuj ukol pobavit to celkem splní.Reitman tady spojil svalovce Arnolda a prcka Dannyho De Vita stejně jako v Juniorovi a tady z toho vylezlo něco lepšího než je Junior. Je to podle mě i daleko vtipnější, už jen když tam z nich udělali dvojčata, z čehož vyplyne spousta vtipnejch situací a hlášek, je dost vtipný , ale stejně jako Junior to na víc než tři* nemá, ale jsou to lepší 3*(5.7.2005)