Něco na pomezí komedie a parodie. Výborný námět, dvojčata, dva bratři, jeden superman, druhý genetický odpad. Tak rozdílní, přitom v podstatě tak stejní. Dannny DeVito v tomto snímku prostě exceloval, ale neméně dobře mu asistoval Arnold Schwarzenegger. Stejně jako ve filmu Policajt ve školce dokazuje, že hrát umí, a že komediální žánr mu sedí, stějně jako dašímu svalovci Stallonemu (viz Oskar nebo Stuj, nebo maminka vystřelí). Za ty výkony dvojčat dávám 5.(20.3.2012)

Opäť film z čias kedy som ešte nebol na svete. Obrovské prekvapenie ako to herci zahrali. Niekoľkokrát úsmev na tvári. Fakt skvelá a milá komédia. Sú tu aj akčné momenty ale o tie sa vždy postará skvelý Arnie, ktorý presvedčil že aj v komédiách vie zahrať. Dvojičky sú filmom ktorý ľutujem že som nevidel skôr a určite si ho ešte niekedy znovu rád pozriem. Parádna komédia so super nápadom. Dvojičky zabodovali naplno 5*(3.12.2017)

První Arnoldův komediální pokus není vůbec špatný, dvojice tu výborně fungovala....proto mě udivuje tak malé hodnocení, měl sem za to, že je to dobrý film a že je dost oblíbený, hmm, mejlka...mě každopádně Dvojčata baví a zřejmě to bude také výraznou měrou nostalghic effect...neni to žádný veledílo, to je jasný, ale přesto, prostě mě to baví a ta chemistry mezi A a D tu funguje na výbornou...a co, dám za pět, hodnocení tohodle filmu to sice nezvedne, ale...(25.8.2010)

Tomu říkám dvojčata! Jakmile o vteřinu starší Julius (Arnold Schwarzenegger) zjistí, že má bratra, hned se sebere a pádluje x mil aby se s ním setkal. I když je to klučina chytrý a velký, na druhou stranu je neuvěřitelně naivní. Oproti tomu jeho menší tlustší bratr Vincent (Danny DeVito) je prolhaný zlodějíček, který se nebojí zákonů. Když se dají dohromady, je to docela psina. Film má pěkné narážky a hezké postřehy. Říkám záměrně „pěkné“, protože spoustu scén je veselých a úsměvných, ale nic čemu bych se od srdce zasmál. Což je u komedie docela průšvih. Arnold tu na druhou stranu předvádí úsměvný, srdečný charakter a dokonce se objeví mladej Caruso v menší roli. Dvojčata je příjemně strávený čas, ale na pobavení jsou dostupné určitě lepší komedie. (68 %)(1.2.2014)

• JohnMiller

Arnold Schwarzenegger a komédie? Nie, bože väčšie utrpenie ako jeho vymletý úsmev v komédiách len ťažko hľadať. Avšak keď z neho dokáže vyťažiť iný herec ako v tomto prípade Danny DeVito, nie je to na zahodenie. V príbehu viac menej o ničom sa hláškovalo viac než len slušne. Pozeral som to naposledy s viacerými ľuďmi a nasmiali sme sa celkom obstojne. A o tom komédia je takže, do odpadu, hoci by som to rád poslal, to nemôžem dať.(16.10.2017)