Kultovní komedie Karla Janáka o teenagerech Rendym a Jáchymovi, kteří hodlají pokořit zasněžené horské svahy a získat obdiv půvabných dívek. Rendy a Jáchym jsou v počítačové herně snowborďáckými rekordmany. Na opravdovém prkně dosud nestáli, ale věří, že v povánočním týdnu pokoří zasněžené svahy a udělají dojem na skvělé sexy dívky. K jejich zděšení je ale na hory doprovází neskutečně jedovatá Jáchymova sestra Marta. Bratranec a správce chaty, kde jsou zadarmo ubytováni, si je plete s námezdními silami a spolu s Martou se jim snaží udělat z pobytu peklo. Neodolatelné bohyně, do kterých se Rendy s Jáchymem zamilovali, obletuje drsná trojice místních snowborďáckých suverénů... Veleúspěšná teenagerovská komedie plná kiksů, trapasů, ale i splněných snů je filmovým debutem režiséra a scenáristy Karla Janáka a proslavila se v ní mladá herecká dvojice Vojta Kotek a Jiří Mádl. (Česká televize)

thennet

Jsem sice ateista, ale co. Můj Bože!!! Tak netrvalo dlouho a teenagerovske filmy se vytvařejí i u nás na takové úrovni jako to dělají američani (American Pie) a pokoušejí se Němci (Knallharte Jungs). Když se mi dostal do ruky tento film věděl jsem, že to pro mě asi nebude ten pravý titul. Risknul jsem to a mé pocity byly velmi smíšené. Tento film vřele doporučuji všem kteří holdují klasickým filmům pro náctileté, u kterých víte čeho se můžete dočkat. Ja osobně nejsem konzument této stravy a proto doufám, že až uvidím někde nápis na plakátech "v hlavních rolích: Jiří Mádl a Vojtěch Kotek", tak se tomu filmu vyhnu obloukem. ()

play@peace odpad!

Kotka a Mádla rád nemám (hlavně Kotka). Nechápu, co na nich všichni vidí (hlavně na Kotkovi). Kdyby tvůrci obsadili do rolí nějaké namakance, bylo by to hned lepší. Když k tomu přidám ještě videoklipovitý styl natočení a hodně divný závěr, kdy si starší holky dají zničehonic říct s takovýma mladýma zajícema, je až k neuvěření. ()

Demu

Nehorázně trapná a stupidní kravina, jejíž jediný klad vidím v tom že realisticky zobrazuje dnešní mládež jako tlupu dementních a povrchních idiotů. ()

V-TECH

Podle mě velmi povedená teenagerská komedie pro dnešní teenagery. A to nemyslím nijak negativně. Ten despekt v ostatních komentářích a to věčné srovnávání se Sněženkami - proberte se! Vždyť dnes je úplně jiná doba než před 25 lety! ()

Painer

Scénář=debilní, děj=debilní, film typicky teenagerovský, který sahá po Vojtěchu Kotkovi, který je hercem asi jako já papežem. ()

klaus

Když jsem viděl poprvé byl jsem v úžasu. Když jsem viděl podruhé byl jsem pobaven. Když sem viděl potřetí byl jsem optimista. Když počtvrté byl jsem znuděn. A když si na to vzpomenu dnes nechápu jak sem se na to mohl dívat 4krát ()

mindkiller

Moje oblúbene duo ma proste nikdy nesklame. Na tomto filme niečo je ... opakuju to každý rok na stv1 na silvestra, videl som to asi 50x a aj tak ma to stále bavi. ()

mafounkešu

No, dalo to základ tomuto stylu. Mě to bavilo dobře, místy, ke konci to ztratilo na své vlažnosti. Ale už je to prostě legenda. Muzika taky dobrá, vtipy povedené. Scénář nic moc :/ ()

majklfly

Já prostě nevím.Chápu, že to je český film, chápu že nejsem cílová skupina tohoto filmu, dokonce i chápu, že mě má lákat Vojta Kotek, ale bože proč? ()

babuca

.....ak sú 4 hviezdičky medzi 60 a 80% tak u mňa 60% s odretými ušami, ale ja som sa prekvapivo dobre pobavil jedneho silvestra a preto sa prikláňam k o viečo vyžššej známke ako čistý 3 hviezdičkový film ()

Nepl

Nyní dvě hvězdičky, ale nevylučuji, že až se na film podívám za nějakých deset let, tak půjde hodnocení níže. Několik vtipných hlášek, pěkná hudba a naproti tomu několik trapných scén. Kotkovo herectví stejně jako Janákova režie na mě prostě neplatí. A to nemluvím o věkovém rozdílu dvou hlavních herců a hereček, který působí příšerně... ()

bocy

Bol to celkom dobrý film, ale najviac sa mi aj tak páčila úvodná pesnička k soundtracku "On my head". Škoda, že sa rýchlo opočúva:-) ()

honzzicek

Film je to dobrý, ovšem jediné co mě víceméně dostalo, jsou parádní hlášky typu "zrezivělá sestra". Dvojice teenagerů se vydá na hory, kde by měli pomáhat majiteli horské chaty a bratrancovi jednomu z nich. Ale každý si dokáže představit, jak to "pomáhání" nakonec dopadne, pokud ne, vzhůru si pustit snowboarďáky. ()

bernau84

hahaha ... ptám se jak dlouho mě ještě budou obtěžovat beďaroví mlíčňáci popíjející krabicový vínko na zastávce autobusu výkřikama "stříkej"!!! opravdu dobré!!! ještě si ktomu pustit nějakej hipeckámo z mobilu a je dokonáno! spalte kotka! ale hlavně BĚŽTE už někam se snouborďákama popř. rafťákama a jejich Vtipem... ještě že se to odehrává v zimě a občas jsou vidět i lyže! bez lyží by nebyla ani ta jedna hvězda.... ()

Fixa

No tak co ! Se mi to docela líbilo, no... Jo, jsou tam trapný scény a kecy. Je to samoúčelný a všechno je cool. Například, to jejich "Stříkej!", mi lezlo na nervy. Nebo ty ubohý reklamy ve filmu. A mohl bych pokračovat dál. Ale nebudu. Jsem se i zasmál. V pubertě je to dost často o tom jednom. Všichni chtěj bejt cool a udělaj cokoliv, aby zabodovali. Na závěr bych chtěl vyzdvihnout podařený soundtrack a skvěle vybraný prostředí. Ty zasněžený český hory, to je přece nádhera :-) ()

Bathory – velkofilm po Československu

Bathory – velkofilm po Československu

25.02.2007

Stane se český Podfu(c)k (s)hitem?

Stane se český Podfu(c)k (s)hitem?

05.04.2006

Český lev je za námi