Jennifer (Madeleine Stowe) je okouzlující dcera gangsterského bosse Angela (Anthony Quinn). Bodyguard Frankie (Sylvester Stallone) je sympatický profesionál, kterého si oblíbí každý, koho chrání. Mafiánskou idylku ale naruší nájemní vrazi, kteří nejdříve odstraní bosse Angela a poté si brousí zuby i na jeho dceru. Z Frankieho a Jennifer se stávají parťáci, kteří se rozhodnout pomstít smrt otce a milovaného bosse za každou cenu. (Intersonic)

Juto

Veľmi príjemná akčná romantická komédia. Je to nenáročný film, zábavný aj osviežujúci. 5/10 ()

emo

Osobne to považujem za dosť veľký trapas. Neúspešný pokus o presadenie talianskeho playboya Bovu... ()

otík

Jedna z pozdních rolí Sly Stalloneho v roli bodyguarda, který nezabránil smrti svého zaměstnavatele, staršího italského kmotra, a musí teď bránit a ochraňovat jeho ne zrovna už mladou dceru. Sly si svou roli užil, dokonale zapadl do role stárnoucího ochránce, který si svou práci sice odvede, ale už to není žádná velká sláva a přeci jen už na to tolik fyzicky nemá. Taková role je pro Stalloneho jako šitá a v ní mu to i docela sluší. ()

tom88

Ako som sa veľmi na film tešil, tak ma veľmi sklamal. Od Slya som čakal viac, herecké výkony boli katastrofálne. Film ma nudil pomerne dlhú dobu. Je to nepodarený a nedotiahnutý film plný klišé. Nič originálne alebo pamätné. Keby aspoň jedna scénka stála zato, ale kde nič, tu nič. Až ma mrzia peniaze čo som utratil za originálku. Ledva 40%. ()

panMartin

Slušná komedie která chvílema šla do akčňáku. Kdo by řekl , že romantika Slymu celkem půjde. Ale už jsem se hodněkrát přesvědčil , že Sly dokáže pobavit jak komediálním či romantickým filmem. ()

kinghome

Tohle mě velkým obloukem minulo. Stalloneho mám rád, ale tady mi přišlo, že to zahrál příšerně a celý ten příběh, kamera a vlastně úplně všechno se nepovedlo. Přišlo mi to jako naprostá blbost, která měla zůstat někde v šuplíku. Stallone nikdy neměl kývnout na takovou hovadinu. ()

lennyd

Vzpomínáte si na tu komedii kolem roku 1991 ... Oskar se jmenovala. Sylvestr Stallone zavzpomínal na úspěch své mafiánské komedie a střihl si roli bodyguarda mafiánského šéfa, a po jeho smrti také bodyguarda jeho dcery (která ovšem neví, že je dcerou onoho "Kmotra"). Nevím jak někdo může v tomto filmu shledávat thriller či akci .. podle mě je to čistokrevná komedie (souhlas s MacGyverem že mohli přitlačit na černém humoru). Skvělé dialogy ("Máte DVD přehrávač?" "Byl střelen" "Hmm, dneska se hodně střílelo"), perfektní (ani jsem nevěřil, že tohle někdy řeknu) Sylvestr Stallone (scéna kdy učí Madeleine chodit jako ženská je bombastická), Madeleine to moc moc moc sluší a jen škoda, že více prostoru nedostal Anthorny Quinn. K tomu perfektně ladící hudba Billa Contiho. Nemůžu než doporučit (ještě jednou bacha .. není to akční film!) ()

Redswif

Stalloneho mám jako herce rád, ale v tomto podivném mixu několika žánrů sice stále vynikal(v porovnaná s ostatníma), ale nedokázal mě nadchnout. Pár dobrých vtipů a několik zajímavých scének. To tam bylo asi vše hlavní herečka se mi nelíbila. Odešel jsem na oběd a přišel na konec. Ten byl těžce předvidatelnej a o to víc trapnej. Přesto Sly jako tvrdý bodyguard, který v jádru chce být pouze kuchařem v Itálii, mě donutil dát tomuto filmu 2* ()

lykan9

Ve jménu Angela je velmi hezká romantické komedie, ve které vysloveně září Sly Stallone. škoda jen závěru, který celkový dojem z filmu vyloženě zkazil. Přesto ve jménu památky Anthonyho Quinna se kloním k vyššímu stupni hodnocení. ()

JohnSmith

Myslel jsem si, že to bude hrozná katastrofa, ale nakonec to byla celkem slušná a moc příjemná oddychovka. Žádná velká akce, žádné velké milostné drama,prostě taková vtipná pohodička. ()

nevermore

Nevyrovnaná slátanina s otřesnýma postavama. Plot twist k smíchu, narozdíl od prdícího humoru. Prej Věnováno památce Anthony Quinna. No ok teda :D ()

manonfire

Film je pojat až příliš skromně a akčně nanicovatě, aby ho Stalloneho fanoušci brali vážně. Nejlepší je hrdinova liberálně tatínkovská péče o jeho celoživotní svěřenku. Film se klidně mohl více držet romantické linie(kristepane ...co to melu) a nepouštět se do rádoby crazy výstupů ala nadržený kmotr. 60% ()

spikey1

Stallone to zkusil v takové, ženské gangsterce, a dle mého názoru, to nedopadlo vůbec špatně, Film je příjemný a netlačí ničím na pilu a nechá vás sledovat tenhle jemný příběh. ()

HomeAlone

Po prvom zhliadnuti by som tomuto filmu nedal viac ako 50% , no dal som mu druhu sancu a od vtedy som ho videl uz viackrat a tento film si ma ziskal . Ma to velmi dobre temto , nechyba tomu nadhlad , humor miestami prechadzajuci az do cierneho humoru , no a v skratke to ma vsetko co dobry film ma mat . ()

sedm.1

Sylvester nám nezadržitelně zestárl,a naštěstí si uvědomil,že pohled na jeho akční eskapády by už asi nebyl moc příjemný.Každopádně nevím,jestli se vydal dál zrovna tím správným směrem,který představuje Ve jménu Angela.Neříkám,že je zde Sly úplně špatný,a určitě problém toho filmu bych neházel na něj.Žánrově jde spíš o romantickou krimi/komedii,ale celý film mi připadá takový,,unavený",unylí,jako by to všichni chtěli mít už zasebou a to jsem si bohužel říkál během filmu i já.Ale jedno zkouknutí nikomu neublíží :). ()

SG-1

"Než jsem Vás potkala, mohla jsem si klidně nakupovat, aniž by mě chtěl někdo zabít." -Jennifer Allieghieri- ()

gutshoter

Velmi těžké rozhodování sejít ze čtyř hvězd na hvězdy tři. Komedie je to rozhodně nadprůměrná a Stallone se nám ukazuje i z druhé strany. Nicméně když porovnám typické čtyřhvězdové akční komedie, musím s hodnocením, ač nerad, o jednu hvězdu dolů. Každopádně doporučuju! ()