Tenhle film si sice hraje na vic, ale furt to je jen akcni film, ale nutno rict, ze nadprumernej. Hlavne v prvni pulhodine se to totiz rozjede fakt v perfektnim tempu, pak sice tempo trochu polevi, ale porad to je slusna jizda s perfektnima kaskaderskejma kouskama, dostacujicim pribehem a drsnou hudbou. Navic se sem Vin fakt skvele hodi a vsechny ty akce mu verite. Jedinej problem mi tak pride v delce filmu, stopaz pres dve hodiny je fakt tezce prehnana, takze misty film lehce nudi, ale vetsinu casu sem se dobre bavil.(11.4.2008)

U tohoto hodnocení se rád vymknu většinovému negativnímu komentáři. Má obhajoba,-- žádná není, Je to akční film prostě jak má být . Bejk Vin Diesel vezme cokoli co rychle jezdí , cokoli co rychle střílí a jede rychlostí tryskáče filmem napříč..Akční nářez podpoří i skvélé" ploužáky" od Rammsteinů. Zavěrečné "pražské "prostřihy mě jako pražáka prostě nadchli, jen ať amíci koukaj jakejma já jezdím tramvajema!!.(6.6.2006)

Vynikající letně-podzimní akční podívaná... Honičky, exploze, přestřelky, šílené kaskadérské kousky, krásné ženy, nadsázka, to vše na maXimum. Vin Diesel je dost cool na to, aby se z něj stal nový akční hrdina, soundtrack (nikoliv orchestrální) nemá chybu (dokonce ve fimu uvidíte Rammstein a Orbital). A samozřejmě Praha a Češi, to jinde neuvidíte. Navíc některé české hlášky mají šanci zkultovnět.(11.10.2002)

• Radyo

V půlce filmu jsem asi na 5 minut usnul, ale když jsem se po probuzení vracel filmem nazpět tam, kde jsem ještě bděl, zjistil jsem, že jsem vlastně o nic nepřišel a všechno probíhá podle mého očekávání. Jinak řečeno, s Bondem se tohleto nedá a ani by se to s ním nemělo srovnávat. Bond je totiž vedle "tripla X" filmové umění (i když jím ve skutečnosti ani náhodou není). Sorry Vine Diesele, ale vedle agenta 007 vypadáš spíše jako 000, než jako XXX.(4.2.2003)

Velká pecka to není, ale hezky nadprůměrný akčnák rozhodně jo. Vin Diesel mě zde bavil, ale přeci ho mám nejraději v sérii Rychle a zběsile. Akce tu je dost, dost parádní kousky, příběh to má taky, přesto je místy nuda, délka dvě hodiny je dost. Hudba a dobře natočené scény mi dávají záminku ty 4 hvězdy dát. Dá se to vidět i vícekrát, avšak s odstupen času. Kdyby byl film kratší tak by mě lepší tempo. Přesto je mé hodnocení slušné: 73% = ****(2.12.2012)

• - Všechna Vin Dieselova tetování ve filmu jsou falešná. (zdenur)

• - Ve scéně, kdy je Xander (Vin Diesel) na hoře a vyhazuje granáty, je jeho bunda rozepnutá. V následující scéně je však zapnutá. (KucC)

• - Vin Diesel musel před natáčením absolvovat pod dozorem odborníků tříměsíční trénink. Učili ho horolezectví, motokros, snowboarding, basejumping a střelbu. (HappySmile)