Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Segrestor
  **

  To je tak, když se nadšení tvůrci rozhodnou improvizovat a po cimrmanovsku spojí několik postav/předloh dohromady. Spojí Jamese Bonda, Sherlocka Holmese a Johna Rambo a vznikne Xander Cage, otrapa z Youtube, který za den je superagentem a za týden už likviduje nejrozrostlejší teroristické hnutí na světě, které předtím odhalí asi za dvě hodiny pobíhání po Praze. Chvílemi jsem nevycházel z úžasu. Tvůrci si ani nedali tu práci s nějakým navazováním scén. Prostě to tam prskli. Například nechápu, proč nebo jak se tam objevila ta lyžarská scéna. A k čemu vlastně? Musela stát strašný prachy a nemá nejmenší opodstatnění, je to jako nevyžádaná přestávka během promítání. Najednou prostě Xander skočí z letadla někde nad Chamonix a s lavinou v zádech doklouže zase zpátky do Prahy. Dokázal bych se nad to povznést. Člověk už si zvykne na ledasco, třeba na to, jak Anželýna Jůlie v úplně jiném filmu vrazí kdesi na Moravě starým žigulíkem do Pendolína a srazí ho tak do moře... Zkrátka ale..., v XXX to tak nějak nedokážu překousnout. Jaksi tomu chybí ten skrytý humor mezi jednotlivými okýnky filmového pásku, zdá se, že to tvůrci mysleli vážně. Za zajímavé je rozhodně přítomnost Prahy a docela úderný start s koncertem Rammsteinů nebo kokainovým bossem Danny Trejo. Bohužel spadlo to strašných sraček plných much a tak nezbývá, než doufat, že plánované pokračování na rok 2015 bude už s přiznanou nadsázkou a s trochu lepšími akcičkami. A Vin Diesel už nebude snímán tak pitomě jako zde - s jedním uchem větším.(9.9.2013)

 • Matty
  ***

  "Máš v ruce bazuku, tak přestaň myslet jako polda a vzpomeň si, jak se hraje Playstation!" Málokterá hláška vystihuje podstatu celého filmu tak jako tahle. Nový Bond z toho přeci jen nebude (po superpropadácké Nové dimenzi), ale statut fajn akce, která si na nic nehraje a nebezpečnou rychlostí uhání vpřed „tripl x-ku“ nikdo neuzme. 65% Zajímavé komentáře: k0C0UR, Lateef, Radko, Turiec, snake, Merggie, ZkuKol(30.5.2005)

 • Renton
  **

  Scénář: Rich Wilkes .. Je to opravdu nářez :/ .. I vypnutý mozek pozná pitominu. A Diesel je anitcool.. 30%.(20.3.2005)

 • Psema
  **

  Debilní scénář, katastrofálně nudná akce a v hlavní roli rádoby drsný Diesel, kterého strká do kapsy i Petr Jákl.(8.8.2008)

 • Brouk
  ***

  Ach, ta muzika k tomuto filmu.... Jinak se na to koukat moc nedá... snad jen.... Děsně, ale fakt děsně bych si přál, aby ty hory ve filmu co jsou vidět za zámkem ve Vranově nad Dyjí byly doopravdy, to by bylo žůžo.... :-) Ten tunel na vodní hladinu bych oželel... jedině, že bych se z té Dyje do té matičky stověžaté Prahy dostal za 25 minut jako ve filmu....(29.9.2004)

 • - Ve scéně, kdy je Xander (Vin Diesel) na hoře a vyhazuje granáty, je jeho bunda rozepnutá. V následující scéně je však zapnutá. (KucC)

 • - Filmové chyby:Hned na začátku, kdy Xender ukradne senátorovi Corvettu, urazí při průjezdu zrcátka a o pár záběru později už je jedno opravené a při mluvení do kamery má obě dvě.Při nájezdu na most je na konci policejní zátarasa a někdě v půlce obrovská rampa... že by to nikomu nedošlo?Při pádu z mostu Corvetta vybuchne dříve než se dotkne země.Xender dáva na motorky lepící bomby a má pouze jeden odpalovač - proč tedy všechny nebyly odpáleny současně?Při vypuštění rakety Yelena běží a její tričko mění barvy z modré na bílou a zpět.Při testování v restauraci ukazují Xanderovi hodinky třikrát jiný čas. (lesumir)

 • - Hlavní stanoviště Anarchy 99 je ve skutečnosti státní zámek Vranov nad Dyjí. Ten ale filmaři umístili do hornaté oblasti na sever Prahy, nachází se však na jihu Moravy. Z Prahy je ve filmu vidět Staroměstké náměstí, Týnský chrám, interiér i exteriér Francouzské restaurace v Obecním domě, opuštěný pivovar, ze kterého tvůrci udělali velitelství Policie ČR, schodiště na Malé Straně, které Xander (Vin Diesel) sjíždí na stříbrném podnose, velká část Vltavy a Karlův most. Pasáž, kdy na letiště přilétá Gibbons (Samuel L. Jackson), se točila v Praze na letišti Malá Ruzyně, odkud běžně startují menší letadla. Část, ve které se hraje skladba "Feuer Frei" od skupiny Rammstein, která zazní na začátku filmu, se natáčela v krušnohorské katedrále Sv. Václava ve Výsluní na Chomutovsku. (HappySmile)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace