Tohle prostě je akční film roku a basta! Alespoň pro mě to bylo překvapení roku, protože jsem čekal další béčkovou oddechovku a ne takovejhle nářez. Dokonce i úvodní a závěrečné titulky jsou super. Akce střídá akci, adrenalin teče proudem (alespoň to hlavní hrdina tvrdí), auta jsou rychlá, zbraně a ženy krásné, k tomu hraje skvělá hudba, paroduje se tu James Bond, a ještě navrch se objeví Danny Trejo. Prostě super, teda pokud vypnete mozek...Vranovský zámek sice stojí na skále, ale ne pod velehorami a rozhodně to odtud do Prahy nestihnete za půl hoďky :). Pokud máte rádi Rammsteiny, užijete si úvodní scénu filmu v extázi, a pokud je rádi nemáte, těch pár minut v pohodě přežijete. Jinak se kromě jiných hvězd na hudbě podílel i geniální Orbital.(31.1.2003)

XXX jako variace na Bonda? Myslim že ne, sice spousta akce, hromady vychytávek, některý docela zajímavý, třeba ty brejle sou dobrý, ale celkově až trošku moc přeplácaný. Vin Diesel ma strašně moc keců a miliony hlášek, ale jen málokdy to vyzní dobře a ta jeho přechytralost docela leze na nervy. Ale to o co tu jde nejvíc je pořádná akce a ta je kvalitní, sice opět občas přehnaná, ale zábavná, svižná a se skvělou údernou hudbou a ještě k tomu sem byl potěšen začátkem, kdy tam je kapela Rammstein naživo. Taky potěší česká stopa ve filmu v podání například Jákla, kterej se teda moc nepředved a nebo Vašuta, kterej tam byl zase jen na skok. Jinak si ale myslim, že tenhle film svůj účel pobavit akcí splní, ale nic víc v tom neni(3.11.2006)

Pri tomto filme je mi vždy do plaču. Prvá polhodina (až po skok na motorke ponad vybuchujúcu kolumbijskú stodolu) je DOKONALÝ popcorn plný tučných hlášok, vtipu (smiech z prízvuku Dannyho Treja je strašne nákazlivý) a výbornej, nádherne prehnanej akcie. Keby bol takýto celý film, bol by to jeden z najlepších akčných brainlessov nového tisícročia. Bohužiaľ, od Vinovho príchodu do Prahy to celé ide totálne do zadku. Ani láska k čerstvému prašanu, vybuchujúce traktory s krumpľami a parádne záverečné titulky to nezachránia. Veľká škoda. P.S.: Oproti strašnej dvojke sú to však stále Pravdivé lži.(16.9.2007)

• MM_Ramone

Vin Diesel by mal byť zrejme nástupcom akčných hollywoodskych hrdinov ako boli Sylvester Stallone, Arnold Schwarzenegger, Jean Claude Van Damme či Steven Seagal v osemdesiatých rokoch minulého storočia. Nová tvrďácka ikona, nového milénia. Možno tomu aj tak je, ale mňa teda zaujať nedokázal. "XXX" malo byť zrejme nespútanou dobrodružnou akciou, ale mňa to veru nenadchlo. Asi som už na takéto sprostosti moc starý. **(2.2.2008)

Vynikající letně-podzimní akční podívaná... Honičky, exploze, přestřelky, šílené kaskadérské kousky, krásné ženy, nadsázka, to vše na maXimum. Vin Diesel je dost cool na to, aby se z něj stal nový akční hrdina, soundtrack (nikoliv orchestrální) nemá chybu (dokonce ve fimu uvidíte Rammstein a Orbital). A samozřejmě Praha a Češi, to jinde neuvidíte. Navíc některé české hlášky mají šanci zkultovnět.(11.10.2002)

• - Spoiler: Počet mrtvých ve filmu je 75. (Zdroj: ČSFD.cz)

• - Yorgiho klub je ve skutečnosti opuštěný kostel za Prahou. (Bauer)

• - Hlavný hrdina Xander Cage (Vin Diesel) nosí hodinky značky Victorinox Swiss Army Hunter. (dyfur)