• ripo

Klišé ako vyšité ... Škaredí a tupí ruskí grázli a vymakaní a múdri amícki bojovníci za svetový mier ... Nie , nie, páni a dámy . Na tento druh zábavy, kde sa Vin Diesel stavia do úlohy amerického Jamesa Bonda ma už nikto viec nenahovorí. Ešte k tomu nerealistické akčné zábery. Vrcholom nevkusu bola scéna v horách s lavínou v pätách. No proste katastrofa !!!(25.3.2006)

akční film. vím co znamená a dokážu občas přivřít oko, když to má celý dohromady smysl. V.D. si dosud ke mě nenašel tu správnou cestu. sice předvádí dedukci, schopnost pro akci, ale stále mu něco nevěřím. podotýkám, že v akci je celkem v pohodě. občas vtipná hláška to bohužel nezachrání. a nejvíc zklamán jsem byl z hudby. v akcích, které zdobí tento snímek (motorkářské a nebo hlavně lavina!) to prostě nešlape. přitom ty tři hvězdy jsou právě kvůli nim! jinak se v závěru stáváme svědky neskutečného amerického patosu !!!!!!!(29.10.2005)

Tenhle film si sice hraje na vic, ale furt to je jen akcni film, ale nutno rict, ze nadprumernej. Hlavne v prvni pulhodine se to totiz rozjede fakt v perfektnim tempu, pak sice tempo trochu polevi, ale porad to je slusna jizda s perfektnima kaskaderskejma kouskama, dostacujicim pribehem a drsnou hudbou. Navic se sem Vin fakt skvele hodi a vsechny ty akce mu verite. Jedinej problem mi tak pride v delce filmu, stopaz pres dve hodiny je fakt tezce prehnana, takze misty film lehce nudi, ale vetsinu casu sem se dobre bavil.(11.4.2008)

Xander Cage je symapatický novodobý akční hrdina, má všechno na háku, je rychlý, schopný a k mé velké radosti i vtipný. Co mě ovšem v tomhle filmu vyloženě pobavilo, byla Praha. Ani jsem netušila, v jakém nebezpečí jsme byli, než nás Vin zachránil a jaké trosky se skrývají na dně Vltavy. Moc pěkné byly akční scény, až se divím, že to ty památky přežily.(30.3.2006)

• MM_Ramone

Vin Diesel by mal byť zrejme nástupcom akčných hollywoodskych hrdinov ako boli Sylvester Stallone, Arnold Schwarzenegger, Jean Claude Van Damme či Steven Seagal v osemdesiatých rokoch minulého storočia. Nová tvrďácka ikona, nového milénia. Možno tomu aj tak je, ale mňa teda zaujať nedokázal. "XXX" malo byť zrejme nespútanou dobrodružnou akciou, ale mňa to veru nenadchlo. Asi som už na takéto sprostosti moc starý. **(2.2.2008)

• - Po natáčení se Vin Diesel s pár lidmi ze štábu odebrali do ne právě levného pražského baru a na jejich účtě se objevily i položky za rozbité stoly a židle. (balone)

• - Skok v Corvettě byl natočen na mostě Forsethill Bridge v Auburnu v Kalifornii. Je to nejvyšší most v Kalifornii a třetí nejvyšší v USA. Tuto scénu natáčelo 18 kamer najednou. (Bauer)

• - Vin Diesel musel před natáčením absolvovat pod dozorem odborníků tříměsíční trénink. Učili ho horolezectví, motokros, snowboarding, basejumping a střelbu. (HappySmile)