Xander Cage (Vin Diesel) je nechvalně proslulý milovník adrenalinového vzrušení, kterému se až dosud dařilo vyhýbat se ruce zákona. Když ho však prvotřídní agent NSA Gibbons přesvědčí, aby pronikl do nebezpečného ruského kriminálního gangu, rodí se nový druh tajného agenta (kódové jméno: xXx), který se s nepřáteli spravedlnosti vypořádává razantně a nemilosrdně. Film xXx od uznávaného režiséra filmu Rychle a zběsile přináší vzrušující jízdu našlapanou napětím. (Bontonfilm)

Muf911

Dobrá akčňárna z Prahy. Sice je občas úsměvné koukat se na známá místa, kde jak vím, chcíp pes, jak se tudy prohání agent svištící po laně. Nebo jak je honěn od Pražského Hradu, pak se ukáže u Rudolfína, potom zabočuje do Nerudovky, atd. S místopisem našeho hlavního díla si tvůrci hlavu nedělali, ale ten, kdo si chce vychutnat akční scény, tohle zase tak moc řešit nebude. A neznalý američan asi ani nepostřehne, že na nádvoří vjíždí eskorta felicií s modrým pruhem měštáků a na boku má telefon 156. Že by pánové od botiček a psích hromádek povýšili k stíhání mezinárodních zločinců? Každopádně film mě bavil, a to jak chtěně, tak nechtěně. A corvetta shozená z mostu, to bylo něco. "vždyť to byla jenom corvetta." ()

Rian_witcher

Začátek se tvářil jako áčkový akční film s kvalitním obsazením. Počáteční chlapácké hlášky Vin Diesela zněly patřičně drsně. Ale najednou se z toho vyklubalo hrozné béčko plné trapných a podivných kaskadérských výkonů. ()

DansteR

"Yeah. Cars, boards, bikes. I like anything fast enough to do something stupid in."...Myslím, že toto dostatečně vystihuje celý film, je to jen stupidně ujetný avšak celkem koukatený akčňák. Tu pozitivní stránku věci má na svědomí hlavně Vin Diesel a Samuel L. Jackson, spolu ze všemi akčními Vinovými kousky. Ovšem na duhé straně toho stojí taky celkem dost, především hodně hloupý příběh (při nejmenším pojetí) a jakmile dorazí Vin do Prahy tak film jde trochu do kytek. Takže sotva 70%...PS: česká zásahovka je stejně nejlepší, kam se hrabe SWAT :-D ()

Nerdvana

Zas jeden drsnej plešoun, ruská buchta a záchrana světa za zvuku nadupanýho soundtracku. Jenže to nestačí. Ani drsňák Samuel L. Jackson už to nevytáhne. ()

Edgerton

Je to blbost. Po letech mi přišla nudná akce, debilní dialogy. K tomu záporáci jak z nějakýho podřadnýho německýho seriálu. Nicméně stejně sem se u toho nenudil, Dieselovi tu ta role docela sedla, je tu aspoň i Jackson a jako malej sem u toho v kině měl vykulenej ksicht, takže nostalgie taky trochu zabrala. 50% ()

Eeve

Tak toto je jeden z najhorších filmov, aké som za poslednú dobu videla. A je to škoda, lebo to mohol aspoň byť akčný nářez, Vin Diesel to predurčoval, pretože on do akčných filmov proste patrí, no tentokrát šliapol vedľa. Tragédia začína samotným názvom, pri ktorom hľadaní nájdete viac porna než filmu ako takého, pokračuje to tragicky klišoidným, absolútne neoriginálnym a otrasným scenárom. Ďalej tu máme scény, pri ktorých sa akože snažia herci pôsobiť duchaplne a strašne agentovsky múdro, no tie práve naopak vyznievajú náramne smiešne. Samotná akcia je jednotvárna a prekvapivo nezáživná. Efektov nie je veľa, čo by až tak nevadilo, ale zato sú príšerne spravené - viď lavína pred koncom filmu (to by som chcela vidieť snowboardistu, ktorý by ušiel lavíne, to si fakt mohli odpustiť). Čo som si na tomto filme aspoň trochu užila? Pekné Česko a Rammstein v úvode filmu, asi tak. Už teraz sa hrozím dvojky. ()

Usir

Tak teda musím říct, že i když je to již 12 let co tento film vznikl a z nějakého důvodu mě nelákalo se na něj podívat, tak teď už konečně vím proč. Trapný scénář, film který si chce hrát na akční efekty, které jsou absolutně nelogické. Nudný děj, nesmyslný příběh. Jednu hvězdičku dávám za Prahu a hezký holky. ()

PatrikP4

xXx velice populární film své doby, aspoň tedy u mě. Vin Diesel je jeden z mejch oblíbenejch herců a proto jsem nemohl ohodnotit jinak. Myslím si že on zachránil celej film, kdyby tam nebyl tak težko říct jak by na tom byl tady z hodnocením, ale myslím si že o dost hůř. ()

Mtytjouda

Akčňák, kterej jsem jako malej celkem žral. Vin mi byl vždycky celkem sympatickej a jeho namachrovanej výraz už určitě sebral pár holkám jejich panictví. Ale ... Po 15 letech jsem se na to kouknul znova a je v tom takovejch chyb že jsem byl fakt smutnej ze svýho mladickýho přesvědčení. 3 hvězdy je až až ... Navrch bych přihodil hvězdu za to, že to bylo točený v Praze, ale v zápětí tu hvězdu hned dám pryč, protože tvůrci nedokázali udělat dostatečný opatření k tomu, aby při závěrečný scéně zabránili smrti jednoho z kaskadérů. Všehovšudy 50% ()

hony23

Příjemný akční nářez, ve kterém sice Vin Diesel provádí psí kusy mimo fyzikální zákony, ale je to docela zábava. Potěší Samuel L. Jackson i mini role pro Rammsteiny, Dannyho Treja a spoustu českých herců, neboť se natáčelo hodně v Praze. ()

ap2001

Jako "(anti)bondovka" podprůměrné, jako akční film naivní (ale opravdu akční), zato jako parodie vynikající! (to poslední zvlášť pro českého diváka) ()

Jan XXIII

Akční scény vypadaly dost nerealisticky.Triky byly taky hodně nepovedené.Rychle a zběsile bylo o dost lepší.Jinak to byl mírně nadprůměrný akční film, který dělá alespoň ve světě PRAZE reklamu. ()

jerabin

Pokud během filmu "vypnete", tak se to dá. Je to strašná hovadina, o tom není pochyb, ale jak si ji užijete, záleží na vás. ()

xander

Vydfarený akčný film so skvelým Vinom Dieselom. Samuel L. Jackson dokáže byť zaujímavý aj na menšej ploche, zbadal som aj malé úlohy Marka Vašuta a Dannyho Treja. Niekedy mohol byť film trošku lepšie zostrihaný a preto je niekedy zmätený, ale aj tak je to celkom dobrá zábava. ()

Treble

Akční trapas. Akčnák přece musí mít do sebe i něco jiného než jen Diesla s jakože drsným výrazem při absolutně nerálných honičkách a všech těch takových věcech. Prostě je to nuda a člověk se ani neodreaguje... ()

DaveManiak

Strašná kravina! Je až s podivem, co se dá s tak vysokym rozpočtem vyprodukovat. Ta jedna hvězdička je za Rammsteiny, jinak mně na tomhle "filmu" nenapadá nic kladnýho... ()

feho312 odpad!

odpad! odpad! odpad! Jeden z najhorších filmov, čo som videl. Je smutné, keď film sledujem len preto, že občas spoznám lokáciu, kde bola točená scéna! ()

Vin Diesel si zahraje Bloodshota

Vin Diesel si zahraje Bloodshota

09.03.2018

Diesel chystá další xXx

Diesel chystá další xXx

24.08.2015

První xXx si určitě pamatujete. Akčňák z roku 2002, ve kterém FBI naverbuje milovníka extrémních sportů a pošle ho do Prahy, aby tu jezdil na táce po schodech v Nerudově ulici, měl velký úspěch. Vin… (více)

Čeká nás další Riddick a xXx?

Čeká nás další Riddick a xXx?

02.02.2014

Kariéra Vina Diesela je na tom velice dobře. Série Rychle a zběsile je na vrcholu sil, relativně laciný třetí Riddick vydělal téměř 100 milionů dolarů a Marvel Dieselovi určitě zaplatil slušnou sumu… (více)

Soderbergh, špióni a bojová umění

Soderbergh, špióni a bojová umění