Metro

Londýn. Půlnoc. Chladný zimní večer. Kate (Franka Potente) nemůže sehnat taxi, a proto zamíří na metro. Když mírně opilá čeká na poslední vlak, na chviličku jí spadne hlava... a když se probudí, zjistí, že není sama. V panice se pokusí utéct, ale metro mezitím zamkli. V tu chvíli přijede vlak a Kate, stále ještě nervózní, nastoupí. V soupravě je zdá se jediným cestujícím. Její úleva se však změní v děs, když uprostřed tunelu vlak zastaví a její vagon se ponoří do tmy. To, co číhá v černočerném bludišti metra, je něco nepředstavitelného. Něco, co nazývá skrytou laboratoř domovem... Něco, co nechce nechat Kate na pokoji. Metro je děsivým seskokem do temného podzemí Londýna, noční můrou ukazující krajní meze holého přežití. (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

millooo

...dobrá...bez fantasy a hrdinství na konci hodně dobré... pištění mi štvalo, ale atmo zábavná...nevysvětleno, ale s koncem-stupidní zakončení... ()

whass

No toto je opravdu taková blbost až se mi to trochu líbí!!Celý film tu Potente běhá po Londýnských metro stanicích a mezi tím ju pronásleduje agresivní mutant co rád trošku lidského masa!!Ve výsledku je to blbost ale když se na to podíváte tak se zabavíte. ()

Aduella

Vynikající nápad, použít londýnské spletité metro jako kulisy hororu, byl naprosto pošlapán scénami jako vystřiženými z béčkových vyvraždovaček. Dívat se na to sama večer byla velká chyba, byl to zážitek, který nemíním opakovat. ()

ES13

Super film! Líbí se mi ten nápad, že je herečka uvězněná dá se říct skoro v nekonečném ,,výběhu". Může utéct kilometry kilometry daleko, ale nikdy neunikne bestii skrývající se v metru! Opravdu super film a herečka mě překvapila, protože na začátku sem si myslela, že je to zase další klasická německá neherečka. Ale film byl fakt super. Sice mi už pak vadily zdlouhavé mimo scénky, ale jinak sem se bála ;) ()

wamaku

Trošku jsem se bál. Ale spíše šlo o remix hororových klišé, které ale dávaly dohromady asitak kvalitní celek jako je tvorba Michala Davida. Prostě nuda. ()

Corek

Stupidní, nelogické a hlavní záporák nemá žádný potenciál plnit svou funkci. Tohle není béčko, ani céčko, ale tak éčko. ()

zsh3

zas mutanti, tentokrát v metru. Bylo to jako když začnete natáčet film, docela to jde a když najednou nevíte co dál, prásknete tam vraždícího mutanta. ()

Matysek1984

Film sklouzává lehce do béčkové kvality, nicméně natočen je velmi dobře! Atmosféra typu "jsem tu úplně sám, nebo to tak docela není?" mě baví, nahání to klaustrofobickou beznaděj. Hlavní "záporák" je velmi pěkný, v jedné lekačce jsem si musel jít dokonce měnit trencle. Jak je tu už párkrát napsáno, film má pár nelogických míst (např. opravdu v metru nikde nikdo není? Správce, kamery, bezďáci, ...), ale když tohle člověk opomene, tak má otevřeno celkem ke slušnému napínáku. ()

bratr_jezek

Slabota plná nelogičností. Proč to monstrum nevraždilo už dřív (podle fotek je tam evidentně od dětství)? Proč někoho zabije hned a jiného si uskladní? Jak to, že je vždy tam, kam míří hlavní hrdinka? Proč ho hlavní hrdinka už nezabila dřív (příležitostí ji dávají scénáristi už tak od půlky filmu)? Proč je vlastně kanibal? Co ho vede k zabíjení? Pokud máte podezření, že pražské metro (pardon, londýnské, ono to z těch chodeb není poznat) je přesně místo s úkrytem pro podobně zmutovaného týpka, přidejte si nějakou hvězdu, ale jinak je to dost podprůměr. ()

Mykie odpad!

Hory mají oči v Londýnském metru s neuspokojivým dějem, herci a mutantem, který přežil do konce filmu jen díky idiotskému chování postav. Špatný film. ()

Tomoso18

Keď som si čítal stručný náhľad do deja a videl trailer, tak som sa na tento film veľmi tešil. Ale po zhliadnutí tejto snímky som zostal tak trochu sklamaný. Úvod filmu hodnotím veľmi dobre, pretože sa režisérovi podarilo vcelku slušne načrtnúť danú atmosféru a oboznámiť nás so základnou myšlienkou filmu - nikdy nezaspať v metre... potom to však už ide dolu kopcom... A v momente, keď sa na scéne objavil znetvorený psychopat, ktorý využíva sečné zbrane na znásilňovanie, tak už mi bolo jasné, že tento film viac ako tri hviezdičky nedostane. Hlavná hrdinka sa niekedy správala veľmi nelogicky + tvorcovia nám zostali dlžní dva vysvetlenia - prečo sa na scéne objavovali krysy, ktoré potom v druhej polovici filmu záhadne zmiznú a aký silný je záporák filmu - raz dokáže mrknutím oka vytiahnúť spierajúceho sa človeka z vlaku a inokedy má problémy s činnosťami, ktoré zvládne aj 15-ročné dieťa. ()

Jennifer600

Jedem z prvních hororů které jsem viděla. Bavil a moc, už sjem ho viděla víckrát jak třikrát, ze začátkus trach,napínavý a tak, ke konci už celkem nuda, protože jen samá krev a už žádná akce, ale super,líbilo a moc! ()

vendy1993 odpad!

Tento komentář bude celkem krátký. Nemám ráda horory, ale byla jsem přemluvena ke shlédnutí tohoto počinu(říkám počin,protože se tomu nedá říkat jinak slušně). Začátek filmu ještě mírně ušel, ale to v jakém duchu se to neslo dál mě natolik odpudilo, že mi bylo líto ztraceného času při dívání se na blbinu. Vše bylo špatně: děj, scénář, postavy a prostředí. Bohužel pro toto ,,dílo" na něm neshledávám vůbec nic co by ho zachránilo,takže.....ODPAD! ()

Klokly

Film vcelku o ničem, na zabití nudnýho večera to stačí ale pokud se chcete bavit, nebo se snad bát, tak raději sáhněte po jiném filmu ()

Duffman 97

Tento film měl potenciál být temným kvalitným hororem.Konkrétně první půlka.Pak ovšem to co dělá horor hororem vystřídá hnus a brutalita,což rozhodně není pro mně.40%. ()

PRASÁK

Pokud jste tenhle film nikdy neviděli, tak vězte, že je to velmi kvalitně natočenej horor. Hodně scén se zde vodehrává v temnotách metra, různejch tunelů a šachet, kudy hlavní hrdinka Kate (německá herečka Franka Potente) neustále prchá před tou znetvořenou lidskou zrůdou, která se ji snaží zabít. Nechybí tu ani značná dávka napětí a nervy drásající scény se vám z hlavy jen tak lehce nevymažou! Snímek natočil anglickej režisér Christopher Smith, kterej má na svým triku filmy jako: Izolace, Triangle, Černá smrt nebo Get Santa. ()

Aceboris

Film mal podľa mňa celkom dobrý potenciál, ale spracovanie, herecké výkony, hudba , bola jedna katastrofa. Miestami mi to pripomínalo komédiu a nie horor. Všade veľa krvi, ale žiadna poriadna scéna, kde je všetko vidieť. Franka pobehovala po metre so zdvihnutými rukami ako Kevin v Sám doma. Pokiaľ by sa jednalo o nejaký študentský projekt, tak OK ale pokiaľ sa jedná o seriózny horor tak u mňa veľká slabota. Veľa vecí v tomto filme bolo úplne hlúpych. v podstate to mohol skončiť hneď na začiatku a človek by si ošetril 90 minút svojho života, lebo kde to začalo tam to skončilo. Za mňa 2/10. pokiaľ sa budete veľmi nudiť a chcete si pozrieť hororovú komédiu, kľudne si to pustite aspoň sa vám bude dobre zaspávať. ()