Sympatická mladá žena Helen Baring a její neméně sympatický manžel Jackson se krátce po svatbě rozhodnou, že stráví Vánoce na ranči v Kentucky, kde žije Jacksonova matka Martha. Mají pro ni báječnou novinu, protože Helen je těhotná. Oba doufají, že nastávající babička bude mít radost. Jenže skutečnost je poněkud jiná. Martha je totiž posedlá představou, že Helen je její sokyně, která se ji snaží oloupit o Jacksona. Milovala ho vždy až nezdravě silnou a nekritickou mateřskou láskou. Její posedlost navíc posiluje skutečnost, že její kdysi tak poslušný a hodný syn stojí nyní na straně své manželky. A tak Helen nečekají pohádkové Vánoce, ale děsivá noční můra, protože Martha je odhodlána udělat cokoli, aby se Helen zbavila. Třeba ji i zabít. (TV Nova)

..Lucas..

Průměrný thriller, kde Jessica Lange ztvárnila jednu z mála svých záporných rolí a za kterou obdržela nominaci na Zlatou malinu jako nejhorší herečka. Mně se tu líbila, ale není to nic, co bychom už několikrát neviděli jinde. ()

Skip

V tomto veskrze nudném filmu je jen pár "světlých" okamžiků, a to, když Jassiku Langeovou popadne rapl. ()

Juto

Film má tri veľmi jednoduché problémy: je neuveriteľne hlúpy, neuveriteľne nudný a je neuveriteľne predvídateľný. Jedine Jessica Lange to ťahá nahor. 3/10 ()

Jermann

Jeden z mnoha thrillerů spíše televizních rozměrů. který z davu vyčnívá jen díky výbornému výkonu démonické Jessicy Lange. ()

vesper001

Jackson: „Mamičko, vem mě zpátky do kolíbky a zpívej mi hajá dadá!“ Helen: „Hledám psa, co mi sežere tchýni. Následnou péči na veterině zajistím.“ Martha: „Dej sem dítě!!!“ :o) ()

Autogram

Thriller, ktorý je skôr romantickou obkecávačkou. Porodiť a na druhý deň v plnej sile šup šup odhaliť starú vraždu. Tak neuverieteľné ako sa len dá a rovnaké sú aj herecké výkony mimo Gwyneth, neuveriteľne slabé. ()

Ralna

Sólo pro geniální Jessicu! Zato Johnathon Schaech je ten nejmizernější herec, jakého jsem kdy viděla. Film chvílemi těžká Steelová, na skok zavítal pan Hitchcock, do toho pár neopakovatelných záběrů (Jessica Lange plačící v kuchyni na zemi a vzdalující se kamera za lítací dveře...). Když to všechno sečteme, máme tu průměrný film, který ale stojí za vidění. ()

herr_carter

Takové pěkné domácí psycho...a výkon té svině Langeové je ještě umocněn příznačně hnusným dabingem, ani nevím v podání koho. Jde z toho po těle fakt nepříjemný pocit, když si člověk uvědomí, jak může někdo v rámci svého fanatismu dojít tak daleko, jako místní paní tchýně se skříní narvanou kostlivci k prasknutí................moje hodnocení = 6,5 z 10. ()

Maynard.

Jako jo, ale chvílema jako dost nee. Herecký výkony žen na jedničku. hlavně teda total šílená tchýně si to hezky střihla. Její snacha (Iron Manova holka) taky fajn, i když už né tolik. No, ale postava toho synáčka/manžela? Tak to je největší průser tohodle filmu. Celou dobu si ničeho nevšimnout, že je jeho matka šílená až na půdu, až na konci se konečně odmamánkoval a postavil se proti ní... Moc reálnýho v tom jako není. Ale v tu chvíli, kdž to dávali sem ani jednou neusnul, takže jako zas taková stupidita to nebyla. ()

wosho

Toto je opravdu velká kravina!!!!!!!!!! Celý thriller je ubohý výplod všech, co se pod ním podepsali a do halíře by měli vrátit plat-to platí hlavně pro scénaristu a režiséra. ()

Pajčus

Takový naprosto průměrný film, u kterého jsem vydržel do konce, který mě ničím neurazil a navíc mě dokázal napínat a dokonce i pobavit. Zajímaly by mě jen dvě věci, jak ta Jessica (zákeřná tchyně) stihla vypucovat krví tak zaneřáděnou postel během tak krátké chvilky a k čemu patří popis filmu - já si totiž žádné soutěže krásy ani korunky nevšiml (distributor to zřejmě popletl, protože tohle není jediný server, kde se tento nesmyslný popis objevil)... :-D ()

Denny

Místy trochu přehnané, konec poněkud nedotažený, výkon J.Langeové mi připadal příliš excentrický. Nevím, jestli to byl thriller nebo melodramatický příběh,prostě to byla slátanina. A protože jsem to viděl na Nově, tak byl ještě useklý konec.Co to tam mají za blbce!!!! ()

tranquill

Výborný thriller se skvělou Jessicou Langeovou. Dle zdejšího hodnocení bych řekl nedoceněný. Námětově byly předlohou jistě různé horory nebo thrillery, ale nejedná se o žádný guláš a jak tu byl zmíněn A. Hitchcock, tak mi to atmosféru jeho filmů lehce připomíná. ()