poster

Kukuřičné děti: Zjevení

 • Česko

  Kukuřičné děti: Krvavá sklizeň

 • Česko

  Kukuříčné děti 4

 • USA

  Children of the Corn: The Gathering

 • Slovensko

  Kukuričné deti 4 - Zjavenie

Horor

USA, 1996, 85 min

 • nevermore
  *

  Tohle bylo dost hrozné..otřesný scénář, naprosto, ale naprosto, třeba ty dvě starý grácie, jak se snaží z toho udělat dráma, když vypráví příběh. Jinak je to všechno snůška konin a nesmyslů. Jediný plus na celém filmu (a za to jedna hvězdička) byly ty vtipné vraždy :). I když nesmím ale počítat ty rychlé trapné probliky ve zlomku vteřiny na nějakou znetvořenou držku, které měly asi vylekat.(22.5.2009)

 • cariada
  **

  Měl jsem strach, že tam nebude žádná kukuřice, ale je tam sice jen na poli a jen občas ,ale naštěstí tam je. Příběh je hodně fádní a je jasné hned co se bude dít. Grace přijíždí domů, protože mámě hrabě má noční mury a odmítá vycházet z domu. Děti začnou cvokatět jelikož už nejsou tím čím byli ,ale jsou posedlý. májí vysokou horečku a sem tam někoho zabijí. Jeden tatík to vezme do vlastních rukou a Grase si vezme na pomoc. Atmosféra je hodně nevyrovnaná na horor až málo děsivá. Na koukání to je, ale díra do světa určitě né.(13.1.2009)

 • Hunter2222
  ***

  Film je časťou série: Children of the Corn (1984) [60%], Children of the Corn II: The Final Sacrifice (1993) [60%], Children of the Corn III: Urban Harvest (1995) [60%], Children of the Corn: The Gathering (1996) [70%], Children of the Corn V: Fields of Terror (1998) [40%], Children of the Corn 666: Isaac's Return (1999) [30%], Children of the Corn: Revelation (2001) [50%], Children of the Corn (2009) [50%], Children of the Corn: Genesis (2011).(14.6.2011)

 • obitus
  *

  Ve ctvrtem dile prisel jeste nekdo dabelstejsti nez "Ten, ktery chodi nad brazdami" - spolecnost Miramax a jeji "drsnejsi" odnoz Dimension. Koupili prava na celou serii a udelali to co vzdy. Skrouhli rozpocet a inovovali :(. Takze zadny Gatlin, zadne tajemne bozstvo, nic. Misto toho vpodstate jeden barak a historka o malym klukovi. Ten zazracne obzivne a zacne vrazdit, bohuzel, deti jsou zde pouze jako staticka kulisa, vrazdy probihaji pusobenim nejake telekineze. Cela atmosfera depresivnich kukuricnych poli je pryc a tak jedine co Obitovi zustava je krasna Naomi Watts, ktera i kdyz neukaze spunty dokaze dokonale upoutat pozornost. Jen diky ni nejde hodnoceni do zapornych cisel.(4.5.2005)

 • Fox Mulder
  *****

  Čtvrtý díl horrové série Kukuřičné děti, je pro mě nejlepší. Skvělá ponurá atmosféra, výborné krvavé scény (pro mě nezapomenutelná scéna, kdy místního doktora rozpůlí na dvě půlky nemocniční stolek) a celkem svižné tempo děje. Mezi hlavními rolemi se tehdy objevila poměrně neznáma a dnes již oscarová herečka Naomi Watts.(15.8.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace