Když je agent CIA dopaden při pašování drog, všichni začnou hledat obětního beránka. A jejich oči spočinou na Tomu Hanksovi. Proč? Přece proto, že má červenou botu. Tajní agenti jsou jím ohromeni. Krásné ženy jsou jím přitahovány. A úplně neznámí lidé mu najednou padají k nohám. V hlavních rolích bláznivé špionážní komedie se vám představí Tom Hanks a Jim Belushi. (Guild Home Video)

burg

Z tohohle filmu si vybavím snad jen několikasekundovou scénu, kdy Tom Hanks jede na kole do práce a balancuje při tom na semaforu na kole. A to je trochu málo na to, abych se na to musel koukat znovu.. ()

ferika

Po originali s Pierom Richardom uz nemam slov. Amici asi musia skopcit kazdu blbinu a urobit z nej trapnost. Je malo kopii, ktore v US remaku vyjdu aspon priblizne na uroven originalu. ale tato to nie je. (Vynimku slusnych remakov tvoria napr. Pravdive lzi/Podtrženo, sečteno!, Můj táta hrdina/Tata, nebo milenec a ine) ()

kaladze77

Áno aj ja nenávidím americké remaky, prečo nie je dobrý tak film ako je. Jasné že amerických divákov jeden európsky film neosloví, a zo všetkého chcú urobiť biznis. Pravý je len pravý, bravó francúzom, ale zato si priznajme že dobré bolo spolu vidieť Jamesa Belushiho s Tomom Hanksom. Ak by som nevedel že originál je z Francúzska a nezvykol by som si naň, tak by som to opísal ako úžasnú komédiu...Kým vo francúzskej verzií je hlavný hrdina rozptýlený nepozorný smoliar, tak v americkej verzií má hlavný hrdina len jedinú slabosť že miluje ženy. V každom prípade BY BOLA ŠKODA ODPÍSAŤ TENTO FILM LEBO JE TO REMAKE FRANCÚZSKEHO FILMU. Podľa mňa super film. Rozdiel iba u mňa je ten že ako komédiu francúzsku verziu hodnotím z 10 na 10 čiže na päť *****, lebo to nie je Hollywoodska produkcia a predsa geniálna komédia + nápad...ale zato aj za tento film dávam 7 z 10...čiže tu **** pekný remake :-) ()