Pětatřicetiletý Alex Hitchens, kterému nikdo neřekne jinak než Hitch, si kvůli dávnému zklamání nehodlá k tělu pustit žádnou další lásku, což mu však nebrání v tom, aby nebyl vyhlášeným expertem na seznamování. Zná ženy, dokáže odhadnout, co na kterou platí, a poradit klientovi, co své vyvolené nabídnout, aby získal její srdce. Jeho zásadou a jedinou podmínkou je, aby šlo o skutečnou lásku. Jeho schopnosti čeká obtížná zkouška v podobě nesmělého, nešikovného tlouštíka Alberta Brennamana, který je zamilován do slavné a bohaté Allegry Coleové, pro niž pracuje jako daňový poradce. Udělat z plachého nemotory muže, kterého by Allegra mohla milovat, se zdá nemožné. Hitch se však překonává a Albert sbírá první body. Když se Allegra rozhodne investovat velkou částku do neznámého návrháře, postaví se na její stranu, i když ho to stojí místo. Hitchovi se ovšem jeho vlastní život začne komplikovat, když se seznámí s novinářkou Sárou, která nemá čas na muže a nevěří kamarádce Casey historku o záhadném „schůzkologovi“. Přestože je na nejlepší cestě porušit své zásady, pozve Hitch dívku na schůzku a přes drobné nehody se s ní začne sbližovat. Už tak složitá situace se ještě zhorší, když se v tisku objeví fotografie Alberta s Allegrou a šéf nařídí Sáře, aby se na nový vztah ostře sledované celebrity zaměřila. (TV Nova)

P/\/EL

Sexy mozky...i Jiří Paroubek si kdysi nechal radit od Willa Smithe a pak snadno a rychle vyměnil svojí starou lednici za novou mladici.. ()

luciluci

v žánri romantických komédií jedno z tých lepších kvalitnejších diel. Vtipné, svižné, milé. Dej je samozrejme trošku klišé (tomu sa asi v romantických komédiách len ťažko vyhnúť), ale má aj zopár dobrých inovácii. Hitch je sympatická postava a Will Smith pôsobí veľmi prirodzene. Zvlášť sa mi páčil príbeh vedlajšej postavy Alberta. Strih by sa ešte zišiel na jednu dialógovú scénu, ktorá sa zbytočne snaží dojať a do celku nejako nezapadá. Ale inak, je to celkom vydarená komédia ()

Profík

Vkusná romantická komedie, kterou nemusí táhnout jen Smith, ale zdatně mu tady sekunduje výborný Kevin James. Kdyby lépe fungovala romantická linka s Evou Mendes, bylo by to ještě lepší. Takhle 75% ()

Skruzka

Tak to byla bomba, už dlouho jsem se tak upřímně nazasmál. Některý scény jsou prostě dokonalé. Maximální relax tenhle filmeček. ()

JARDAHONDA

Hitch : Skvělé herecké obsazení Will Smith a Eva Mendes.....Komedie,která člověka opravdu pobaví,,,super hlášky,vtipně zahrané,nenucený humor..Některé scény byly opravdu ze života :) Hodnotím za 4 **** ()

Lucie505

Scéna, kdy Hitch zachraňuje, a následně okouzluje Evu Mendes v baru je dokonalá! Zábavný snímek plný chytrých slovních přestřelek mezi hlavními hrdiny! Místy lehce sladší, ale fajnový. ()

SoTom

Obyčejná americká romantická komedie jakých je opravdu mnoho...Přesto mi tahle přijde něčím vyjímečná. Nevím, jestli je to Willem, nebo - mě osobně sympatickou - Evou Mendes, ale ten film má něco do sebe. Jednak jsem se u něj docela dobře bavil, druhak se domnívám, že i herecké výkony nebyly k zahození. Něco na způsob filmu "Po čem ženy touží". Mohlo to být lepší, ale mohlo to být o mnoho horší. 8/10 ()

JirkaWade

Moc se mi líbil děj, jelikož je pro mě aktuální a chytlavý. Připadlo mi to taky vtipný a navíc jako bonus zde hraje Will Smith. ()

svetulkia

Je ťažké natrafiť na dobrú komédiu ale Hitch do tejto kategórie u mňa spadol. Dobre som sa zabavila i keď som mala na začiatku predsudky. Jednoduchá zápletka, romantika, nenásilné vtipy. ()

Rayers

Bylo by to nejen vtipné, ale i zajímavé, kdyby ty rady v reálným životě k něčemu byly :D A nemám rád Evu Mendes. ()