Pětatřicetiletý Alex Hitchens, kterému nikdo neřekne jinak než Hitch, si kvůli dávnému zklamání nehodlá k tělu pustit žádnou další lásku, což mu však nebrání v tom, aby nebyl vyhlášeným expertem na seznamování. Zná ženy, dokáže odhadnout, co na kterou platí, a poradit klientovi, co své vyvolené nabídnout, aby získal její srdce. Jeho zásadou a jedinou podmínkou je, aby šlo o skutečnou lásku. Jeho schopnosti čeká obtížná zkouška v podobě nesmělého, nešikovného tlouštíka Alberta Brennamana, který je zamilován do slavné a bohaté Allegry Coleové, pro niž pracuje jako daňový poradce. Udělat z plachého nemotory muže, kterého by Allegra mohla milovat, se zdá nemožné. Hitch se však překonává a Albert sbírá první body. Když se Allegra rozhodne investovat velkou částku do neznámého návrháře, postaví se na její stranu, i když ho to stojí místo. Hitchovi se ovšem jeho vlastní život začne komplikovat, když se seznámí s novinářkou Sárou, která nemá čas na muže a nevěří kamarádce Casey historku o záhadném „schůzkologovi“. Přestože je na nejlepší cestě porušit své zásady, pozve Hitch dívku na schůzku a přes drobné nehody se s ní začne sbližovat. Už tak složitá situace se ještě zhorší, když se v tisku objeví fotografie Alberta s Allegrou a šéf nařídí Sáře, aby se na nový vztah ostře sledované celebrity zaměřila. (TV Nova)

Finitto

Ani nevím proč, ale tenhle film mám rád už skoro deset let, přitom na romantické komedie vůbec nejsem, v tomto případě ovšem rád na hodinu a půl vypnu a bavím se snůškou vtipů, Willem Smithem a tím nejsrandovnějším dance stylem ever. Uznávám, že film má mouchy, za některé proslovy bych poslal scénáristy do horoucích pekel, ve výsledku však stejně přijde ten dobrý pocit, když člověk vidí fajn film. S výhradami, ale pět hvězd si to za mě zaslouží ()

Himbajz

Je to velice příjemný snímek. Sám jsem nevěřil, jak mě romantická komedie může takhle pohltit. Až mě bylo líto, že to skončilo. Will Smith neskutečně dobře vede filmem. ()

stepma

Nebylo to špatné, ale něco mezi Hitchem a Sarou mi chybělo. Eva Mendes na mě působí jako moc velká ranařka na romanťárnu. Slabší tři. ()

Thomas43

Dobrá kvalita. Je to ten typ filmu, u kterého se člověk uvolní, odpočine si a taky se zasměje. W. Smith je prostě špičkový herec a taky podává takový výkon. Moc rád se podívám znova :). ()

soadak

Takhle nějak vypadá romantický film pro chlapy, aneb jak sbalit hezkou a bohatou ženskou, když jste chudý, obtloustlý a nesebevědomý muž. Film, ač nabitý hvězdami, stojí a padá s Willem Smithem. Ten naštěstí opakovaně dokazuje, že je skvělý herec. 75 % ()

Bogrant

Príjemná, ničím nerušená romantická komédia, ktorá je však len tesne nad priemerom i napriek výbornému Smithovi, ktorý si tentokrát skôr oddýchol než sa zapotil. Na zvýšenie kvality tohto filmu by však bol potrebný zrejme iný liek. ()

Van

Povedený protějšek anglickým romantickým komediím,sice nedosahuje úrovně např.Notting Hillu,Jak na věc.Oproti obvyklým americkým romantickým komediím např.Kurz sebeovládání,50 a stále poprvé z těch lepších, skvělý počin s nádhernou Evou Mendes a vtipným Smithem. ()

prof.horak

Romantika sice není můj šálek opiové tinktury,ale Will Smith je přes své přijmení,skutečně netuctový protagonista. I z tohoto průměrného příběhu,dokázal vykouzlit slušný film o tom,jak sbalit holku v deseti dnech (ten film jsem neviděl,nerad bych si kazil pověst). Hitch je chlápek,který ví na co holky letí a co víc,je černošskou charakterovou obdobou Mirka Dušína.Je čestný,citlivý,vtipný a inteligentní,navíc vždy ochoten pomoci bližnímu v potížích..Přes všechny tyto nechutné kladné vlastnosti je Hitch v podáni Smithe sympaťák a veskrze správný chlápek.Skvěle mu sekunduje Fhilip Bosco,jehož pečení Pizzy, mě fakt vzalo. Eva Mendes je nesmírně sexy a vzhledem k tomu,že první dvě třetiny filmu se odvíjejí docela reálnými počátky vztahů,je to docela dobrý kafe,které však bohužel skazí neuvěřitelě přeslazený konec, takže se v závěru dá jen těžko pít. Přesto stojí za zhlédnutí a nudit se nebudete. Ať pravda a láska zvítězí nad lží a vztahy na jednu noc. A k tomu nám dopomáhej Hitch. ()

Dinoo

Will Smith ! To je obrovské pozitívum celého filmu. Ďalšie velké pozitívum je Eva Mendesen ktorá je celý film v každej scéne nádherná ,dokonca aj keď sa rozčulovala :) Prvých cca 80min úžasná podívaná ,ale zvyšných 35minút už to nemalo ten šmrnc ako na začiatku . Rejžovi už asi došla pára ,alebo prachy :) Každopádne veľmi pekná a príjemná romantická komédia ktorú sa oplatí pozrieť aj viackrát. ()

marocco

Tento film od začiatku stál na jednom človekovi a tým bol Will Smith. Takže film získal také dobré ohodnotenie (u mňa) najmä vďaka nemu - výborný výkon plný charizmy a elegancie. Zápletka slušná, záver otrasný. 70 percent a slabšie 4 hviezdy. ()

Foglis

Když je romantická komedie takhle zábavná, je to radost, takových moc není. Přesně ten typ filmu u kterýho se furt připitomněle křeníte :-) ()

Kiridan

Velice oddechová žáležitost,která nikdy nenudí. Skvělý filmový nápad je doplněn úžasným hereckým podáním Willa Smithe a výborně vybraným hudebním doprovodem. Jediné co mi tak trošku vadí je Eva Mendes, na kterou si nemůžu 100% zvyknout a místy mi nesedí. Za to Kevin James se své role zhostil dokonale až mi místy bylo trapně za jeho samotného. To celé dohromady dalo úžasnou romantickou záležitost, která však není povrchní, ale se skvělými nápady, vtipy a situacemi! 90% ()

coldrexx

Super film, kde nejde o prostoduchy baleni holek na 1 noc, ale pomoct lidem zamilovat se....A Eva Mendes je proste k nakousnuti:) ()

P/\/EL

Sexy mozky...i Jiří Paroubek si kdysi nechal radit od Willa Smithe a pak snadno a rychle vyměnil svojí starou lednici za novou mladici.. ()