Co je nového, kočičko?

• Česko Co je nového, kotě? (více)

Mike má problém – příliš mnoho krásných žen najednou. Navštíví tedy psychiatra. Čím víc se ale doktor dozvídá o Mikeových výbojích, tím víc roste jeho vlastní touha. Mikeovy “potíže” ničí jeho vztah se snoubenkou Carol, ale on se přesto nedokáže přimět k tomu, aby se jiných žen vzdal. Jeho kamarád Victor má opačný problém – nedokáže si najít vůbec žádnou dívku. Carol řekne Mikeovi, že pokud se nevezmou, jejich vztah skončí. Mike se při svých romantických dobrodružstvích zaplétá do celé řady vzrušujících eskapád, které mají neuvěřitelně legrační následky. Carol flirtuje s Victorem, aby v Mikeovi vzbudila žárlivost. Mike se pokouší podstrčit jednu ze svých dívek svému psychiatrovi. Skutečný zmatek ale vypukne, když přijedou na návštěvu Carolini rodiče a zapletou se do této strategické hry. (Magic Box)

E.T.Martin

Tenhle film má možná své chyby, ano, je zřejmě trochu chaotický. Ale jak nedat pět hvězdiček komedii, u níž jsem se polovinu času nahlas smál. Herecké obsazení je geniální: ženské jsou prostě ten druh krásných koček, jaký se snad vyskytoval jen v šedesátých letech, Peter O' Toole je jako svůdník, který si se sebou neví rady, taky dobrý, hlavně ale excelují pošahaný psychiatr Peter Sellers a pak Woody Allen, poprvé na plátně ztvárňující svou typickou postavu frustrovaného intelektuála. ()

Gynekolog007

Skvělej film. Hned od začátku je to totální sranda. Sellers a O'Toole je dobrá dvojka. O'Toolovi milenky jsou všechny hezký. Ten se tam měl =) Škoda jenom, že se nepodařilo najít postavu, kterou tam hraje Richard Burton... ()

kolodej1

neviděl jsem to prvně, ale přesto jsem se opravdu hodně nasmál, což znamená, že tenhle humor hodně funguje. A vůbec není důležité, že to není typická allenovka, že je zde vidět dost prvků grotesky. Ale především první polovina překypuje humorem, skvělé gagy a hlášky přicházejí jedna za druhou. Potom to trochu poleví, jakoby se humor vyčerpal, ale závěr na motokárách je opět skvělý. Málokdy se takhle nasměju jako u tohoto filmu, takže nemůžu dát nižší hodnocení ()

Dr.dogous

Super hudba, rázný big beat bez kudrlinek, velká jména, ale to je tak vše. Ujeté, střelené, neuspořádané. Situační gagy spíš vyvolávají úsměv, nežli smích. Vyčpělá slátanina plná krásných nymfomanek. 40% ()

Lucije

POvašuji to za slabší věcičku, má to předvídatelný děj. Ale jedno se tomu neupře - je to věčné téma, láska vs. chtíč...whatever..:) ()

gizi

Scénář Woody Allena je zde znát a řekl bych, že scénky s ním jsou taky nejlepší. Přesto je to taková bláznivá podívaná s výborným vyvrcholením na motokrách. Skvěle jsem se bavil a 85% je minimum. 30.3.2013. ()

foils

První Woodyho realizovaný filmový scénář. Jeho vtípky se nezapřou, bohužel však většinou fungují jen tehdy, když je pronáší on sám. Zkuste si ho představit na místě Petera O'Toolea a film by získal na zábavnosti i zajímavosti. Styčných bodů s některými pozdějšími dílky jako Sex noci svatojanské nebo Cokoliv jste chtěli vědět o sexu... by se našla celá řada, celkově je ale tenhle film spíš bizarní kuriozitou příliš nevytěžující potenciál spojení jmen Sellers a Allen. ()

JimWalker007

Mdlé, chaotické, rokmi vypáchnuté, ku koncu trápne silené... Allen napísal kopec lepších vecí a Sellers hral v množstve zábavnejších filmov. ()

Adah

Vím, Allen a Sellers... Ale bohužel. Prostě ne. Pošahaná, úchylná slátanina bez hlavy a paty. A celkem 4 vtipný hlášky jsou na dobrou komedii málo. Sotva 50% ()

draxxi

Je to silena taskarice plna zmatku a nahod... diky hvezdnemu obsazeni se to ale dalo v pohode dokoukat. 19/12/2020 63% ()

PeterLBerger

Zapomenutý klenot, který spojuje to nejlepší z komiky růžového pantera a allenovských her s psychoanalýzou a namíchá s toho bláznivou komedii dochucenou notnou erotického napětí. ()

Indio

Woody Allen PŘI ROZJEZDU byl hned poznat. Líbil se i když byl trošku chaotickej ale dost to zachranovali Peter Sellers a hlavně Peter O'Toole. ()

Zemřel hudební skladatel Burt Bacharach

Zemřel hudební skladatel Burt Bacharach

09.02.2023

V požehnaném věku čtyřiadevadesáti let odešel do muzikantského nebe oceňovaný americký skladatel popmusic, pianista, textař a hudební producent Burt Bacharach. Médiím tuto zprávu předala jeho mluvčí… (více)