Epizody(11)

Zina, Erika a Žofie jsou pěkný trojlístek. Zina je herečka a má jako každý občas v životě obyčejnou smůlu. Její poslední roli přeobsadili a dětské představení Ťapka a Lapka zrušili úplně. Všechno by mohlo být lepší, kdyby se Erika za matku chtěla přimluvit v televizi H2O, v níž pracuje. Ale Erika nechce. Nesnáší totiž protekci. A zase přišla babička Žofie, aby si půjčila cédéčka a patrně zase vrátí místo originálů přepálené kopie Zinu drží nad vodou ztřeštěná sousedka a přítelkyně Agáty, která umí jakoukoli situaci řešit nečekaným nápadem. Ona vymyslí, jak obstarat Zině práci, proniknout do mediálního světa a osobně se seznámit se šarmantním moderátorem Leo Rohanem. Agáta ho považuje za třetího nejvíc sexy muže na pomyslném žebříčku popularity. Když v redakci zpravodajství televize H2O vyhlásí konkurz na moderátora Večerních novin, Agáta neváhá ani chvíli. Probere manželovi šatník, rozpomene se na svou minulost maskérky ochotnického divadla a je to. Zina už nemá šanci se z toho riskantního podniku vyvlíknout. Jediný problém je, jak všechno utajit před Erikou a Žofií Do redakce zpravodajství přišla zpráva, která působí ničivě jako bomba. Moderátor Břéťa Rybník se na ostrově Shimboo zamiloval do čokoládové krasavice a už se nikdy nechce vrátit ani domů ani do televize H2O. Šéfredaktor Kaprálek i jeho podřízení Erika, Leo a Sabina jsou v prekérní situaci. Potřebují náhradu za Rybníka, a to rychle! Erika najde na zemi knír a vyvodí z toho, že její matka Zina má nějakého šíleného milence. Totéž si myslí i Štefan Šubák, soused a platonický Zinin nápadník, který se užírá žárlivostí. Vnutí se k Zině do bytu a jako vždycky chce něco opravovat. Tentokrát sporák. Jenže Štefan a plyn, to je výbušná kombinace! (oficiální text distributora)

CaptainNor odpad!

Komerce je podobná žluté kouli s velkou tlamou z počítačové hry Pac man. Je olepená bankovkami, logy slavných TV stanic, bez chvilky oddechu rejdí a každou chvilku schramstne nějakého umělce nebo neumělce. Že se jí to podařilo u Ivany Chýlkové jen dokazuje, jak je mazaná! Pak už jen tyto nešťastníky vyplivne na takových místech, kde vznikají samá hodnotná díla jako je tento seriál. Pane Vorlíčku, proboha utečte, dokud je čas! Vykašlete se na němce, na seriály a vraťte se ke kořenům… ()

WANDRWALL

Líbí se mi, že zde nikdo - ani výrobci, ani herci se netajili tím, že mají rádi snadno vydělané peníze. A že to popudí některé diváky? To jim bylo jedno, vůně peněz uklidńuje a čím rychleji se vydalějí tím víc času je pak na jiné aktivity. Herci rádi cestují k moři, a když tu a onu roli nevezme ten a onen, tak ji vezme jiný. Herci tohle moc dobře ví, takže jdou do akce bez ohledu na výsledek. A pak se mohou koupat, jezdit na slonech, někteří si zaplatí i novináře z Blesku, aby je vyfotili jako naháče na pláži. to dělají hlavně herečky! Muži se raději opijí a pak nechají fotografovat, protože je třeba aby byli herci někde vidět a divák o nich věděl dopředu, a pak je viděl v nějakém seriálu, a řekl si toho znám z novin - či tu znám z novin... ()

triatlet odpad!

Ani metamorfózy Ivany Chýlkové nezachrání tuto šílenost. O proměnách přesvědčila Chýlková v Času sluhů během minuty, tady ani ona ubohý scénář nemohla zachránit. Vorlíčkova komedie? K pláči... Ústřední píseň v podání Martiny Balogové další hrůza. Hlas má, ale aby byla rozumět slova, musely by souběžně jít asi titulky... "Hůl nad tebou zlámou,jen útoč dál,buď střelcem, dej mat dámou". Šach mat; hůl jsem nad tímto dílkem zlomil rychle. ()

MM11 odpad!

Zvrhlo se to v pěknou trapárnu, což zcela jistě nebyl záměr TV Nova, ale já jsem vlastně ani nic jiného nečekal. Odsuzovat Václava Vorlíčka by bylo příliš tvrdé, i když se zdá, že i jemu začíná docházet dech, jelikož s tak nehorázně trapným scénářem bych rezignoval už na začátku natáčení. Některé postavy jsou vyloženě odporné (ano ten výraz sedí) a protože děj je příšerný a vykrádačský, tak se tento seriál dokonce zařadil do seznamu mých nejneoblíbenějších seriálů (jinak řečeno, největších sraček) a až z uctihodné vzdálenosti sleduji, co naše komerční televize přichystají příště. ()

Bauer

Hahaha.....to mělo být co.Naprostá kravina nejkravinovější.Ta 1* je za opravdu ale opravdu komického Jana Krause , jinak by to byl odpad..........Teda to jsem ještě neviděl nic tak debilního. ()

duklak2 odpad!

Totálně „sračkoidní“ seriál s příšerným dějem. Vůbec nechápu, jak tak výborného režiséra V. Vorlíčka tohle mohlo napadnout natočit. ()

Sifaka odpad!

Hrozná kravina a trapárna od Novy. Strašný scénář a otřesná režie, jeden z nejhorších českých seriálů všech dob, opravdu otřesné a strašná ztráta času, vydržel jsem 2 díly ... ()

Handle

Když to dneska srovnám s Ošklivkou Katkou, tak dám přednost určitě tomuhle. Sice je to velká hloupost, ale u pár dílů jsem myslím vydržel. ()

Chermy

Hvězdičku za skvělou titulní píseň od Martiny Balogové.....ne kecám, ta je stejně hrozná jako celej seriál! Jednu hvězdičku protože pořád ještě existují Rodinná pouta:) ()

moviesfan

Původně jsem myslel, že by to mohlo být dobrý. A hlavně zábavný. Ani jedno se však nekonalo. Je to na hranici odpadu! Hodnocení: 15% ()

Paxxx.cz odpad!

Podle mě největší seriálový úlet novy. Ostatní seriály naší slavné komerční televize se celkem daly sledovat, ale tady tohle je naprosto jasný odpad. ()

zipper111 odpad!

Měl jsem tu smůlu vidět jeden díl, fakt nevim kam se česká kinematografie žene, ale jestli budou vznikat seriály jako je tento, tak asi do pr*ele. ()

blackrain odpad!

Skutečný průšvih. Nemastné a neslané. Bez nápadu. Utahaný seriál, co nemá žádnou šťávu. Nešťastný pokus o českou "Tootsie". Už jenom ten název, který je všeříkající. S touto tématikou šlo pracovat úplně jinak a samozřejmě by z toho vyplívaly i komediální situace, na které seriál sázel. ()