Dokonalá partie

• USA The Wedding Date (více)

Nezadaná Kat Ellis hledá toho pravého muže. Má však poměrně mnoho požadavků: musí být inteligentní, společenský, elegantní, zdvořilý, ochotný cestovat... a vlastnit smoking. Nebylo by to tak nutné, kdyby její zhýčkaná nevlastní sestra neměla svatbu, které se jako svědek zúčastní Katin přitažlivý ex-přítel Jeffrey... A Kat by mu ráda dokázala, že bez něj se má mnohem líp. Podaří se jí vyřešit problém s pánským doprovodem? Dopadne všechno tak, jak si představovala? (oficiální text distributora)

Erinien

Že jsou čtyři hvězdičky trochu moc? Asi ano, ale tři a půl hvězdičky tu nemáme a ratingu filmu to neuškodí. Je to romanťák, klišovitý romanťák, je to příběh který se nikdy nestane, ale co je pro mě důležité, cítila jsem chemii mezi herci a film si do dnes pamatuju. Dokonce jsem i na chvíli podlehla vyhledávání na youtube a písničku Sway budu mít navždy spojenou s pořádným dupnutím na nohu. ()

Olík

A taková to mohla být přinejmenším slušná romantická komedie (Debře Messing jedna ze sudiček předeslala cítit se v podobných rolích jako ryba ve vodě), kdyby jeden z ústřední dvojice nekandidoval na česné předsednictví v klubu solných sloupů (Debru Messing jsem již chválil, takže můžete hádat, koho se předešlá výtka týkala) a kdyby se příběh a jeho ztvárnění každou další minutou čím dál více nepřibližoval povídkám jisté paní, světu známé jako Rosamunde Pilcher. Takhle jenom další z řady „pásových“ rom-comů, který u žádného z účastněných nebude zaujímat čestné místo na jejich soukromém chodníku slávy. ()

burton

Kdyby hlavní hrdinka neměla hezký vlasy dáš Djkoma odpad? No počkej, to přece nemyslíš vážně, vždyť má odrosty jak prase!! A Mulroneyho vlasy jsou blbý? A co Jack Davenport a Amy Adams? Ti taky nemají dobrý vlasy? Tak dobře, soráč, Jsou tu i jiné kruté komenty, ale tady ten mě praštil do očí hned zkraje. Pro mě to na vlasech nestojí. Dermota jsem viděla poprvé v Zabijákovi s Brigit Fondou. Říkala jsem si, takovej docela ošklivej kluk. Jenže ten ošklivoun měl veliký charisma už tenkrát. Takže já myslím, že tady Dokonalá partie tak trošku spoléhá právě na to. Klišé? No je tu, jo. Ale v pohodě. Pilcherová je horší :). Je to takový film, který si pustím i podruhé a budu u něj háčkovat. ()

rekkky

It is in some way chaotic and sometimes mishandling, but the biggest disappointment is the handling of the theme. There is a big effort to show The Wedding Date as it is something with much higher impact, but unfortunately it's just another bad joke. ()

Rathalos

Dermont Mulroney je super sympatak,potvrdil to aj v tomto filme,prijemna romantika a komedia zaroven v podani aj peknej Debry Messing,potesilo ma to,ze som to videl...:-) ()

ex.it

Nejspíš není zrovna zajímavý tento děj, protože je dost jednoduchý, prostý a obyčejný. Ale i tak hezky a příjemně romantický, ale taky dost průhledný. Je pro mě docela těžký ohodnotit, proto průměr. ()

charmin

Okrem celkom pohladnej Debry a Dermota so slusnym telom, mmm, nic moc..Neviem v koho hlave sa mohla splodit myslienka "ZAPLATIM SI GIGOLA NA SVADBI SESTRY", ?? ()

Ponika

Romantická komedie, která je objektivně asi dost velký adept na *odpad*. Herecké výkony špatné, příběh nepřekvapivý a plný trapných klišé... Nicméně mám na něj dobré vzpomínky a jednu hvězdu dostal taky za dabéra, který dabuje Dermonta Mulroneye... ()

PavelZava

Romantika romatická v obráceném gardu než Pretty Woman, Debra není můj typ, ale hezké. Vždycky mě pobaví kolegové píšící, že ... (napíšu to do Deníčku). Nejlepší hlášky : Čau sviňáku, když ses na mou sestřenku brutálně vykašlal, tak já ti ji na oplátku ukradnu nebo Pochopil jsem, že se radši budu hádat s tebou než milovat s jinou ()

Eilean Donan

Také tie viac nadhodnotené hviezdičky, ale som sa neskutočne bavila :D Mulroney má taký podmanivý hlas, že mi stačilo iba počúvať... :)) ()

haWranka

Zvláštní, nejdřív jsem tenhle film považovala za děěěsnou nudu, ale postupem času se mi zalíbil. Určitě pro výběr mých oblíbených písniček, rozhodně pro Jacka Davenporta, pro kterýho mam slabost a taky pro to kouzlo, který vyzařuje hlavní hrdina. Ale na víc jak 3* to neni. ()

Primavera

Blahorečím fotkám, ktoré majú milostný pomer s realitou. Pretože takto som si klikla na profil Dermota Mulroneya, ktorý bol v tomto filme za úžasného svalnatého (mal na tele menej než 10 percent tuku, waw) čiernovlasého hladko oholeného fešáka s výtržníckou jazvičkou nad hornou perou ... a bum - objavil sa takmer plešivejúci chlapík s hnusnými ovisnutými fúzami a čaro Vianoc bolo fuč. A teraz vážne - komédia? Nie, pokiaľ nemáte vysoké nároky na humor. Romatika? Áno, pokiaľ máte vysoké nároky na všetko romantické hraničiace s gýčovitosťou, čo v prípade romantiky vždy hrozí. Proste, babenky, pre vás je tento fílm, nečakajte nič intelektuálne, nič humorné, len útok na Vaše sny a budete vcelku spokojné. Ja som bola. ()

Gardenboy

Človeka fakt naserie, keď nie je za deň schopný dopozerať dva filmy. Už viem, že definitívne nemienim pozerať žiaden ďalší film, ktorý má v nadpise "wedding". ()

E lan

Ale ano, je to tuctový romantický film, který ale od zǎátku do konce prostě baví. Ač jsou všichni hlavní hrdinové neskuteční Kenové, tak se na to opravdu dobře dívá. ()