Dokonalá partie

• USA The Wedding Date (více)

Nezadaná Kat Ellis hledá toho pravého muže. Má však poměrně mnoho požadavků: musí být inteligentní, společenský, elegantní, zdvořilý, ochotný cestovat... a vlastnit smoking. Nebylo by to tak nutné, kdyby její zhýčkaná nevlastní sestra neměla svatbu, které se jako svědek zúčastní Katin přitažlivý ex-přítel Jeffrey... A Kat by mu ráda dokázala, že bez něj se má mnohem líp. Podaří se jí vyřešit problém s pánským doprovodem? Dopadne všechno tak, jak si představovala? (oficiální text distributora)

kebo

Povodne som si myslel, ze idem pozerat Wedding Crashers, co nebola pravda. Spociatku som nebol moc nadseny, lebo som o tomto filme nic nepocul a nehral tam ziaden zo znamejsich hercov. Nakoniec vsak nie som sklamany ako som povodne cakal. Nic prevratne tato romanticka komedia neponuka, ale napad s platenym spolocnikom sa mi vcelku pacil. ()

xylofonka

Průměrná romantická komedie, kde průměrný scenárista splichtil podprůměrný scénář, který se průměrní herci snaží zachránit seč mohou, leč výsledek je... průměrný. ;-)) ()

zmates

Fuj, to jsem si zase dal. Napadá mě tolik výtek, že nevím, kde začít. Tak třeba ústřední dvojicí. Dermot Mulroney je zde pan kamenný ksicht, nevím proč, jinde takový nebývá, zřejmě příkazy od režiséra. Ve scénáři měl za úkol hrát tak zarputilého samce, až to bylo k smíchu. Debra Messing doplatila bohužel na totéž. Je to vcelku sympaťanda, nic proti ní, ale její pitvoření před Mulorneym, přehnaná zmatečnost a kulometná mluva hlavně na začátku filmu byla fakt k nesnesení. Nevím, proč každá svobodná žena musí být v americké komedii vykreslována právě takto. Z těchto znaků je jasné, že to musela buď natočit nebo napsat ženská. Později jsem zjistil, že dokonce obojí, tím se leccos vysvětluje. Dámy prominou :). Zápletka byla tak o ničem, že se ani na chvilku nepřiblížila k tomu, že by mě oslovila, či snad zaujala. Naopak slušný výkon podala Amy Adams a také Jack Davenport, ale to už je jen jakás-takás znouzecnost. ()

coco.brice

můžete u toho jíst nebo třeba stát na hlavě a o nic nepřijdete:-)je to prostě dobré jako kulisa k čemukoliv:-)a pokud se na to díváte s přítelkyní tak si přidejte dvě hvězdičky navíc,protože jste pak za romantického muže,který se s ní dokáže dívat na tyhle "zmrzlinové" filmy,což může přinést nějaké ty výhody...a pak až ten film skončí,tak si tři hvězdičky odečtěte,protože se nejspíš bude chtít vdávat:-)) ()

Judy24

Bylo to překvapivě lepší, než jsem čekala. Denmot Mulroney je vážně fešák, jeho pohledy utáhnou půlku scén samy, ale Debra Messing to překvapivě taky docela zvládá, vše tak hezky plyne. Pár "příběhových zakopnutí" mi ve filmu sedělo a líbilo se. Trošku mi připadalo, že se jednotlivé postavy střídají ve stupidním chování. Začíná Kat, Jeffrey je celou dobu a na konci to na sebe vezmou Amy a její manžel. Ale co no, člověk si od toho nesmí moc slibovat. Je to holt lehce nadprůměrná romantická komedie a nic víc. ()

DadysGirl

Dermot Mulroney je sexy... a to dost... Musím se kouknout po jeho dalších filmech... Musím říct, že mu to tady obrovsky sluší a chemie s hlavní hrdinkou mě dostala... Stačí když jí v posteli vezme za ruku... Nejdojemnější moment je, když jí ke konci obejme... úplně vidíte jak jí chce chránit... A já jsem se roztekla... Jojo, i když to není nic světobornýho, tak se mi to líbilo... ()

rezzzy

Tři hvězdy s odřenýma ušima (víc objektivně ne) u mě dělá vůbec zajímavost Debry Messing. (Dermot Mulroney podle mého očekávání sladce nažehlený, za což jsem ale ráda, protože tuhle pozici mu ve filmech prostě žeru. Vlastně kvůli němu jsem tu televizi vůbec zapla.) Milé a neurazí. Vedlejší postavy naopak strašně plytké, což mě skoro rozčilovalo, takže kdyby to celé bylo jen o těch dvou hlavních, vůbec ničemu by to neuškodilo, možná právě naopak. ()

Fanak

Naprosto typická až šablonovitá romantická komedie se všemi svými klady i neduhy. Těch druhých je ale bohužel více. Přesto však přiznávám, že jsem byl po jejím shlédnutí spokojen. Záleži totiž na správném načasování. Máte-li totiž náladu na naprosto bezproblémovou, zcela předvídatelnou a v podstatě nesmyslnou podívanou, v niž hlavní roli hraje škádlení dokonale vymydleného hlavního páru se sladkým koncem. Nebudete zklamáni. ()

pekas

Vcelku koukatelná romantika, teda spíš červená knihovna. Ale hraje tam Amy! Těch 55% je naprosto přesných. ()

mirkath1

Hvězda za to, že jsem to dokoukala do konce-kravina na entou-pokud máte chuť na kvalitní romantický film-www.csfd.cz/film/222523-prazdniny/prehled/ To tam hraje Jack Black, kterého moc nemusím-leč tam, kupodivu mi nevadil ()

JosefTomas

Zajímavě postavený romantický film, kterému nechybí i solidní dávka humoru a dramatu, aby se vyškrábal ze snesitelného průměru. Film má neskutečné tempo a skvělý casting, tudíž je na co koukat i poslouchat. Příjemná oddechová záležitost, kterou si dám s chutí znovu. ()

atrapa

Nebylo to špatné, bavila jsem se. Dokonalá partie splnila účel za jakým jsem si jí pustila. Po chvilce je vám sice jasné jak to dopadne, ale co... ()

Lipps...

Krásný nápad. Gigolo najatý upjatou a roztěkanou Kat, která pořádně neví co chce. Jen ten konec je možná trochu přeslazený. ()