Rafťáci se mi zdají o něco horší, než jsou Snowboarďáci. Myšlenka vrznout si je tu mnohonásobně silnější, spíš bych volil mírnější cestu a netlačit tolik na pilu. Vtipné scény jsou trošičku okopírované, ale některé i přesto hodně pobavily. Potěšil kývající se most u obce Svatošské skály, kde jsme byli se základkou na výletě.(20.1.2013)

Myslela jsem, že to bude lehce horší. Coby dvojice si Kotek s Mádlem skvěle padnou do noty a při vzájemných trapasech a hláškách se dobře doplňují. Hodněkrát jsem se doopravdy poctivě zasmála. Pár scén bylo opravdu vtipných a povedených, hlavně již zmiňované trapasy a neočekávané situace, ve kterých se objevil někdo, kdo tam radši neměl být:) Také musím vyzdvihnout dokonalý výkon Pavly Tomicové, v roli buranské maminky:)(30.8.2008)

O dost lepší jak podobná komedie se stejnou hereckou dvojkou Snowboardáci. zde bylo více vtipných scén a také lepší prostředí filmu. Herecké obsazené bylo rovněž dobré. Nejvíc mě bavil Oldřich Navrátil, který hrál přímo dokonale. Výhrady by se tu našly, ale moc jich nebylo. Vojtěch Kotek mi to nějak nevadil - nato, že ho nemusím. Dobré písně, dobrá hudba. Takže ve výsledku menší český trhák. Hodnotím na zasloužených 92% = *****(28.11.2012)

Pro pubertální jedince určitě dobrá věc na představivost, že zažijí něco podobnýho, ale co si budeme povídat, deset krasavic najednou je docela hardcore a jen tak se to nepovede... no možná vůbec. A to znásilnění takovou kočkou, jakou Terezka je, snad zažije jen Hádek :-( __ Dvojka Kotek & Mádl opět ruluje a tentokrát je humor ostřejší a dospělejší. Obsazení potěší. SOundtrack slabší, ale stále dobrej.(6.8.2009)

V době premiéry filmu jsem zrovna chtěl sbalit jednu osmnáctku co vypadala na třicet. V rámci poviného testování co všechno jsem ochoten pro slečnu udělat, jsme šli i na film Rafťáci. Samozřejmě, abych se dobře prodal dělal jsem, že tento film není pro mě, ale že jsem jí rád dělal společnost. Druhý den ráno jsem z její postele psal SMS kámošovi "Musíme jít na Rafťáky je to děsná zábava."(6.3.2007)

• - Při natáčení filmu se spolu seznámili Karel Janák a Veronika Kubařová (Darja), a započal tak jejich dlouholetý vztah. (JoranProvenzano)

• - Celé natáčení trvalo pouhých 40 dní. (Specs)

• - Když Filipova (Jiří Mádl) matka (Pavla Tomicová) vyběhne v závěru filmu ze člunu, spadne jí kšiltovka, ale v další scéně ji má opět na hlavě. (Tera257)