Krásná a bohatá prezidentka dívčího klubu South Beach University zosnuje originální plán, jak vydělat na právě získané slávě jejího klubu v sexy komedii s Paris Hilton v hlavní roli. (oficiální text distributora)

Cucina_Rc

Typická ukázka toho, když máte peněz tolik, že byste je mohli přehazovat vidlema, můžete všechno. Třeba si i umanout, že si zahrajete ve "filmu". Bohužel musím konstatovat, že jaká je Paris "zpěvačka", taková je i "herečka". Tahle slečna mimo toho, že se umí parádně nakrucovat na molech a věčně dělat ostudu jménu Hilton, bohužel nic jiného neumí. ()

1V4N odpad!

Absolútna blbosť. Bohužiaľ sa viac k tomúto filmu nedá napísať. Tu je hodnotenie filmu odpad! na mieste. ()

Murysek odpad!

Zvracení vyvolá jistěji, než lahev vodky po požití antabusu. Televizní vysílání by mělo v takovýchto případech procházet cenzurou. ()

kamosska odpad!

Toto je film, ktorý musím zhodnotiť, aj keď sa ho snažím pozerať od začiatku, tak prakticky neviem o čo tam ide. Robím všetko iné len nepozerám ten film, pretože je to odpad. Že sa nehanbia niečo také natočiť... ()

ynnel

Paris ta role výborně padne, ale je to asi to jediné, co můžu na filmu ocenit. Působilo to velmi amatérsky a děj taky nic moc. ()

Unlimit odpad!

Odpad! Odpad! a Odpad! žádné jiné hodnocení si tento film nezaslouží. Řekl jsem si podívám se na velice špatně hodnocený film to snad nemůže být taková katastrofa a hle chyba nastala.Po pár prvních minutách jsem si začal číst novinky na sociální síti,internetu a podíval jsem se na počasí. Nezáživný,nudný,trapný,ubohý film který jen ukazuje tvář Paris Hilton jako namyšlené,ctižádostivé a hloupé "blondýně" ,kterou však osobně neznám takže se nemůžu vyjádřit k informacím z médií či tohoto filmu,ale pouze hodnotím tento film a jak už jsem podotkl v první větě Odpad! ()

JannieMc odpad!

Hola Guys! =´) Byla to výzva: vidět šestý nejhorší film. Bylo to přání: trhat se smíchy. - Dreams DO come true!!! :D (chichi) - ale ještě jedna věc, kterou nedokáži logicky pochopit: Paris naprosto bez studu "paroduje" sama sebe. Já si totiž myslím, že se u toho natáčení a příběhem dobře bavila. A to je tedy vrchol! :D ()

Víteček odpad!

Ať už tím chtěli říct autor a Paris cokoliv, tak se jim to extrémně nepovedlo. Druhá, mnohem děsivější je, že se jim to povedlo dokonale a myšlenka toho filmu byla velmi, ale velmi zvrácená. Totální blbost, na které není vůbec nic, co by stálo za vidění. Jedině, že by někdo neměl absolutně žádnou jinou možnost, jak se na pár vteřin podívat na prsa. 3,14 % ()

lisma odpad!

Já to vlastně ani neviděl. Pouze sem projížděl určité úseky "filmu" s hlavní hvězdou Paris. Ztráta času je psát k tomuto dílu komentář, natož ho shlídnout vkuse. Jednoznačný odpad. ()

kreion odpad!

WARNING***ACHTUNG****POZOR! NEBEZPEČENSTVO ODUMIERANIA MOZGOVÝCH BUNIEK. Tento fekalistický film je taká vestibulum vaginae že som si mal chuť vraziť klinec do oka. To ten film natočila za vreckové od otecka? Primítvny humor ktorý zaboduje u detí do 3 rokov a u ostatných iba pod IQ 80 bodov (alebo nad 10 pív). Alebo to bol možno len pokus o najhorší film všetkých čias (pri nej sú aj filmy od Uwe Bolla totálne intelektuálne perly). Hodnotenie: derivácia konštanty ()

Amalberga odpad!

nulový děj + nulová zápletka + nulové IQ postav + žádná hloubka postav + žádné vtipy + žádná pointa + Paris Hilton = odpad ()