Sarah Huttinger pracuje jako novinářka, která má v deníku New York Times na starosti lokální zprávy, zejména pak svatby a nekrology. Se svým snoubencem, právníkem Jeffem Dalym, právě letí na svatbu mladší sestry Annie. Setká se tu se svéráznou, energickou babičkou Katharine, které se svěří s tím, že si není jistá, zda se má za Jeffa provdat. Necítí se ještě na usedlý manželský život a touží spíše po dobrodružství. Od babičky se dozví, že její matka Jocelyn, která zemřela, když byla Sarah ještě dítě, pár dnů před svatbou zmizela a prožila krátkou milostnou pletku s neznámým mladíkem. Sarah při srovnání své povahy s povahou otce i sestry začne pochybovat, jestli je dcerou svého otce, a rozhodne se matčina milence najít. Při pátrání se dočká dalšího překvapení, když tetě Mici uklouzne, že podle matčiny aférky byl natočen úspěšný film Absolvent. Šokovaná Sarah pochopí, že s neznámým mladíkem se tehdy vyspala nejen její matka, ale také babička Katharine. Ví, že se dotyčný jmenuje Beau Burroughs, že zbohatl pomocí internetových obchodů, a tak se za ním vydá do San Francisca, kde muž právě přednáší na kongresu. Dozví se od něj, že kvůli úrazu při fotbale zcela určitě nemůže být jejím otcem, a pak se společně opijí, což má zcela nečekané následky. (TV Nova)

chrispe

Příběh není vystavěn špatně, najde se i pár dobrých vtipů... ale nemůžu si pomoct, ve chvíli, kdy se na obrazovku dostane Costner, až do doby, kdy z ní odejde (a že to je řádný kus filmu :D), je to nuda a táhne se to jak žvejka. Chemie mezi Jennifer a Kevinem? No, já ji rozhodně neviděla. Pustím si to někdy znovu? Ne. Podívám se na to někdy, až to pojede v televizi? Ne. Kouknu se na Absolventa? Nooo asi ano. ()

loveless odpad!

Jennifer Aniston a Mark Ruffalo jsou sympatičtí. Tím ale boužel končí výčet kladů tohoto filmu pro mě končí. Téma typu - nuda - what the hell? - nuda opravdu není nic pro mě. Opravdu jsem se nesmála. ()

BDMarty007

Tady dělám výjimku a hodnotím film, který jsem neviděl celý. To co jsem viděl mi nicméně zcela stačilo a zabránilo v tom, abych viděl více. Slaboduchá blbost, kde i Jennifer Aniston působila opravdu iritujícím dojmem. Ještě štestí, že se do toho nepodařilo dostat Dustina Hoffmana a Anne Bancroft, to by mi asi zkazilo i Absolventa. ()

Jaxx84

Příběh o milostném pětiúhelníku neuchvátí, ale zároveň ani nezklame natolik, aby to člověk vypnul v půlce. Herci a herečky jsou zvoleny nadmíru sympaticky a Aniston si zahraje opět svoji ,,blbku", která roztáhne nohy milenci (a možná svému otci) své babičky a matky, a pak srdceryvně prohlásí, že to nic neznamenalo a že je jí to líto... hmm, chudák nahá upadla na nahého chlapa a pak znovu a znovu asi hodinu. 5/10. ()

bono22vox

Ani mile přihlouplá zápletka lepší hodnocení nezajistí. I když film se točí kolem filmu Absolvent, ve skutečnosti spíš kopíruje Slavínského komedii s Janem Pivcem Muži nestárnou, kdo viděl pochopí... Ale naštěstí hlavní důvod proč tato komedie nakonec přece jen do důsledku nevykrade tu Slavínského, je očividný: Jan Pivec byl jednoduše jinší sekáč než Kevin Costner... ()

lakart

Devadesát minut neuvěřitelné nudy, nezajímavého scénáře, nesympatických postav. Jedině, co mě zaujalo, byla návaznost na slavný snímek Absolvent. Škoda, podobné romantické filmy mám rád, ale tohle se opravdu nepovedlo. Jediný, který trochu hrál a bavil mě, byl Kevin Costner. 40% ()

Likan7

Jennifer je krásnější, čím je starší a do romantických komedií jako by se narodila. Už jako zdrhající nevěsta v Přátelích byla sympatická až na půdu a to jí vydrželo dodnes. Jenže tady je okolo ní tak divný a hlavně nevtipný příběh, že vlastně nevím co by se mi na Co je šeptem mohlo líbit. Mladej Ruffalo je divnej, Costner neslanej a humor film snad vynechal vůbec. Jsem jediný komu základní příběh přijde fakt úchylný a Ruffalo jako blbeček? ()

Martensson35

Kterak z hollywoodské klasiky vyvařit ještě jeden film. Standartní nenáročná komedie s Rejčl v hlavní roli. A můžete tam nacpat dalších hvězd kolik chcete a stejně je to bída. ()

Šňůra

Zajimavý námět a zápletka a taky i docela vtipné. Poměrně velmi dobrý herecký výkon podala Jennifer Aniston, čímž mě docela mile překvapila. I když stále tam vidím ty gesta a mimiku Rachel z Přátel. Jediné tedy, co bych filmu vytkl byla snad jen až přílišná přímočarost a předvídatelnost. ()

thestral

tak trochu se veze na absolventovi, snaží se z něho vyjít a jakýmsi způsobem na něj i navázat - - stejné město,stejné postavy..další generace žen. film ale rozhodně není až tak špatný a vedle dobrých herců se občas i pobavíte ()

KdG

Absolventa jsem neviděl, ale tohle mě přišlo jako tuctový ukecaný romatický film, nikoliv komedie. Costner je furt poměrně simpaťák a Jennifer Anistonové to tu docela sluší. Nic víc nic míň. ()

JamesLeon

Na tenhle film jsem se kouknul hlavně kvůli Costnerovi, kterého mám rád. Ale to byla doba než se tam vůbec objevil. A ani pak tam neměl moc prostoru... Kromě zajímavého propojení s Absolventem to je hodně průměrný film. Škoda že Dustin Hoffman roli ve filmu odmítl. Ale stejně, Absolvent je jenom jeden a tohle rádoby pokračování se podle mě moc nepovedlo. ()

_aandyy_

Kevin Costner jako opravdový proutník, který toho opravdu, řekněme, dost stihl... Proč ne, velice zábavná a příjemná komedie se zajímavými hereckými výkony. ()

MRPitivier

Zvláštní snímek, zajímavý příběh, dobré herecké obsazení... Prostě mám rád filmy, kterou jsou natočeny s Jennifer Aniston, vybere si vždy dobře napsanou roli, kterou ještě lépe zahraje. Herecké výkony dalších jsou také na úrovni, pro mě dobrá komedie, se kterou se pobavím, zasním a vzpomenu... ()

RajCZitko

Jako postava, kterou zde hraje Kevin Costner je totální borec. vzdávám hold a respekt když dokáže dostat do postele generace žen v jedné rodině. Jinak co se filmu týká, vtipná, ne ničím moc vyjímečná romantická komedie. Sice nenadchne, ale rozhodně neurazí. Pořád bych řekl, že se ale řadí mezi ty lepší romantické komedie, které může svět filmů nabídnout. ()

sWONDER odpad!

Toto je moc aj na mňa! Tak drbnutú storry hocikto nevymyslí! Ženská sa vyspí s chlapom, čo ošukal jej matku aj babku a jej chlapík to ešte berie z nadhladom.... WTF?! ()

ilovebritain

KOMEDIE???? Lepší název by byl Teoreticky proveditelná komedie kdyby tvůrci nebyli banda pitomců beze smyslu pro humor neschopných využít nakopnutí. Celou dobu si říkáte, hernajs z toho by byl vtip, ale není... Tedy lépe řečeno vtip ano, ale špatný.... Krom velké Shirley (to je ta hvězdička) je film hrozný od začátku do konce... ()

Tentokrát bez koně Kevine!

Tentokrát bez koně Kevine!

12.02.2005