• aannemer
  *****

  Poprvé jsem tuto TV inscenaci viděl jako náctilený klacek, nic mi to pochopitelně neřeklo. Nedávno jsem se k tomuto klenotu TV tvorby dostal znovu a znovu jsem byl utvrzen ve svém přesvědčení, že tzv. "církev svatá" je nesmírné zlo, které tu už 2000 let dusí jiné názory, hází klacky pokroku a nesmiřitelně likviduje všechny, které s nimi nechtějí táhnout káru tmářství napříč lidskými dějinami. Pan Nedbal ale i další herci se tu brilantním způsobem ujali vypovědět tuto málo známou etapu českých dějin.(10.11.2013)

 • majo25
  ***

  Televízna inscenácia o živote jedného z priekopníkov na poli elektriny a zvlášť blesku. Zaujímavý námet, aj keď spracovaný veľmi jednoducho a čiernobielo (nemyslím doslova) ako v klasických rozprávkach medzi dobrom a zlom. Ako naozaj odpovedá príbeh pravde, netuším.(30.11.2015)

 • Bart
  *****

  Kvalita obrazu této brněnské televizní inscenace je na úrovní kinematografického filmu ze 30. let. Ale když opomeneme materiál, na který muselo chudé brněnské studio natáčet, tak se jedná o další skvost, na který se léta práší v archivu České televize. Inscenace, kde předvádí své kreace Miloš Nedbal, se nedá strhat. Takže za pět.(28.2.2006)

 • Pohrobek
  ***

  Nejedná se žádný hromosvod, nýbrž o bleskosvod! A je mnohem dokonalejší než Franklinův vynález, blesky přímo odrazuje. Např do okolí toho v Helvíkovicích ještě neudeřilo!(18.4.2005)

 • Snorlax
  ***

  Překvapivě ploché, neschopné vyvolat jakékoliv emoce.(13.1.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace