Silent Night

• USA Silent Night (více)

Příběh je o tajemné a maskované osobě, oblečené jako Santa Claus, která řádí a zabíjí v malém městečku během vánočních svátků. Na místních policejních sílách je, aby ukončily toto vražedné běsnění. (spitr)

VanBradley89

Je to dvě až tři. Ke třem to nakonec vytáhli povedené mordy. Jinak jsou tu, ale všechny postavy vrcholně nesympatické. Od blbé zástupkyně, přes debilního šerifa až po cynického Santu. Ten má, alespoň tu výhodu, že ho ztvárnil můj oblíbenec Donal Logue. ()

mikessc

Totalne beckovy horor az to z neho krici. Myslel som si ,ze ked je film z roku 2012 tak tie vrazdy budu natocene kvalitne. Ten kto ocakava realisticky vyzerajuce vrazdy bude velmi sklamany tak vam poviem. A film je naozaj nudny nezazivny dej. zaskoceny som bol ,ze v roku 2012 natocia takyto ubohy slasher. ()

veverysiak

Aj keď sa chlapi nechali príliš očariť Majklom Majersom, treba im uznať, že nápady s pojazdným výsekom boli miestami celkom podarené, akurát to ostatné totálne posrali, hlúpe dialógy, hlúpe akcie, hlúpe konania, hlúpe herecké výkony, takže 25%. ()

Mark1983

Původní film jsem neviděl,ale i tak můžu říct,že tato nová verze mě úplně nezklamala.Jedná se sice o pouhý průměr - samozřejmě,ale i když se ve filmu najde pár hluchých míst,s dějem kolem vražď jsem byl docela spokojen. ()

zekon

Vcelku slušný remake, nebo spíš výcuc 80. hororů. Pozitivní je nemilosrdnost Dědka Mrazíka, nicméně film mě znechutila záverečná scéna s divnokamerou v červené tmě. To se těžce nepovedlo. Ale pár slušných vtípků se tam najde, ale nic nového ani strašidelného, prostě už to tady bylo. ()

uprchlice

Silent night je skvělá podívaná nadupaná brutalitou a hektolitry krve. Rozhodne ne pro slabe žaludky. To, co se mi nejvíce líbilo, byl dej. Divák na začátku neví absolutne, kdo je ten tajemný Santa zabiják, což filmu jenom prospiva. Scény jsou naprosto "spešl " brutální, což mi nijak nevadilo, jelikož byly celkem originální. Nejlepší scéna byla v momente, kdy vrah vtrhnul do domu a povrazdil skupinku lidi a poslední oběť honil tak dlouho AZ ji hodil do drtiče a krev tekla hned proudem. Proste super mazec. Asi v polovině se dovíme, kdo se skrývá za tajemnym Santa clausem. Malcolm McDowell (Caligula, Mechanický pomeranč, Halloween - remake 2007) si zde strihl roli šerifa a vůbec mi to nevadilo. Ba naopak. Celkem mi v roli seděl. Hrál kladase, proto si u me zvedl popularitu. Další docela dobrou herečkou je Jaime King (Krvavý Valentyn ), ktera se tentokrát z prodavačky "dopracovala" až na zástupce šerifa, což ji taky povzneslo v herecke kariéře. Navíc Silent night je rozhodne lepší film než Krvavý Valentyn. Shrnula bych to na pár slov. Silent night je brutální pecka a podle mě si zaslouží vyšší hodnocení, protože se nepropadá uplne do odpadu. ()

ferdinandv

Na co jiného se v předvánoční čas podívat, než na horor se Santou v hlavní roli? Silent night je survival horor, ve kterém je ústřední postavou muž převlečený za Santu Klause a musím říct, že převlek a jeho maska je skutečně děsivá. To je ale prakticky vše, co se ve filmu dá vyzdvihnout. Jedna – dvě dobré lekačky; jinak je to furt o tom samém. Dávám 2 z 5. ()

Martinaa.Tru

Klasická vyvražďovačka s tématem Vánoc. (nejsem na krvavý vyvraždovaci horory). Možná proto mě to tolik nezaujalo, ale jinak myslím že po dějové stránce výborný. ()

AlesNitram

tupé...blbé...předvídatelné...každé 3 minuty otázka "proč?"..."cože?"...přesto mě drtička na dřevo zasekla do křesla a výjimečně jsem vrahounovi fandil...všichni, opakuju VŠICHNI ve filmu IQ tykve... ()

miro162

Dalsi z tych vydarenejsich slasherov. Mame tu nelutostneho vraha, prezleceneho za Santa Clausa, ktory morduje kazdeho hlava-nehlava. Gore sceny su na slusnej urovni, postavy taktiez a vianocna atmosfera je tiez vcelku vydarena. Hlavne finale hororu je vygradovane a zaverecny suboj hrdinky s vrahom je na slusnej urovni. Odporucam si to pozriet, prijemna oddychovka, ktora neurazi. ()

Dalajlada

Chvílemi nápadité, ale jinak dost bída. Tu jednu hvězdičku jsem dal jen za ten pěkný párek koziček. Ty byli i to nejzajímavější, co jsem v tomto filmu viděl. ()

mdf

No šlágr to není, ale nápady tam byly,grilovačka plamenometem,opět parohy,gore slušný, ale i tak to byl podprůměr. ()